کلیه ی فایل های سایتم پاک شدن ، چطور برگدونم؟

setare66

تازه وارد
سلام ، ftp رو حذف کردم ،متوجه شدم همه فایلای هاستم حذف شده، میخوام برگردونم راهی هست؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمک کنید،چیکار کنم؟:confused:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کارایی میکنیدا... قوانین رو بخونید در ابتدا! واژه کمممممممممممممممممممممممممممممممممممم مک درست نیست. عنوان رو عوض کنید

باید بگید backup برگردونن اگه داشته باشن... اگه سیستمی روی سایتتون نصب کردید و هیچ فایلی نداشتید زیاد مهم نیست. دوباره فایل های سیستم رو اپلود کنید. دیتابیستون حذف نمیشه...

setare66

تازه وارد
نمیدونم چجوری عوض کنم، شرمنده

کل سایتم پاک شده، نه بک آپ دارم، نه سایتمو روی لوکال، چیکار کنمممممممم؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
روی سایتت فایل برای دانلود داشتی ؟ یا فقط سایتت بود؟ سیستم سایتت چی بود؟ وردپرس,دیتالایف ,نیوک و...؟ چی بود

setare66

تازه وارد
نه چیزی برای دانلود نداشتم، فقط سایتم بود، که خیلیم روش زحمت کشیده بودیم ، با جوملا

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خب. شما جوملا رو دوباره آپلود کن. تو قسمت تنظیمات دیتابیس (فایل کانفیگ) مشخصات دیتابیس قبلیت رو بده.

cedar

کاربر عضو
راهی که محمد گفتن رو انجام بدید هیچ مشکلی پیش نیماد . اما اگر قالبی برای سیاتتون درست کرده بودید اون برنیگرده ،مگر فایلش رو داشته باشید

همه ی تغییرات ( به جز فایل های آپلودی ) در دیتابیس ذخیره میشه ...

از این پس سعی کنید از دینتا بیس بک آپ بگیرید و داشته باشید ....

عنوان هم تغییر داده شد

موفق باشید

iranenaz

کاربر عضو
خب. شما جوملا رو دوباره آپلود کن. تو قسمت تنظیمات دیتابیس (فایل کانفیگ) مشخصات دیتابیس قبلیت رو بده.
با شرکتی که هاست رو ازشون گرفتید تماس بگیرید بگید بک آپتون رو ریستور کنند.تا کاملا برگرده به قبل حذف

معمولا شرکت ها این کار رو رایگان انجام میدن (ممکنه 3-4 تومان بابت انجامش ازتون پول بگیرند) که باز هم ارزش داره

کاری رو که محمد آقا گفتند رو هم میتونید انجام بدید فقط اگر قالب خاصی داشتید از بین میره..(یعنی رفته lol )

homayon574

کاربر عضو
با شرکتی که هاست رو ازشون گرفتید تماس بگیرید بگید بک آپتون رو ریستور کنند.تا کاملا برگرده به قبل حذفمعمولا شرکت ها این کار رو رایگان انجام میدن (ممکنه 3-4 تومان بابت انجامش ازتون پول بگیرند) که باز هم ارزش داره

کاری رو که محمد آقا گفتند رو هم میتونید انجام بدید فقط اگر قالب خاصی داشتید از بین میره..(یعنی رفته lol )
اگر شرکتی که ازش هاست خریدید توی قسمت پنل هاش نوشته باشه که بک اپ هفتگی روزانه یا ماهانه داشته باشه میتونید بخواید بک اپشونو براتون رستور کنن . اما اگر نداره فقط راه محمد جان مناسبه و قالبتون اگر ازش یه نسخه پشتیبان نداشته باشید کارش تمومه . ولی این تجربه خوبیه برای اینده همیشه یه نسخه پشتیبان از سایتتون بگیرید تا چنین اتفاقاتی پیش نیاد براتون . هر شکست اغاز یک پیروززیه پس ناراحت نباش

iranenaz

کاربر عضو
اگر شرکتی که ازش هاست خریدید توی قسمت پنل هاش نوشته باشه که بک اپ هفتگی روزانه یا ماهانه داشته باشه میتونید بخواید بک اپشونو براتون رستور کنن
البته اگر فقط نوشته باشه بک آپ ماهیانه یا ... میتونه برگردونه // به ندرت پیش میاد که ...

setare66

تازه وارد
ممنون دوستان از راهنمایی، مطالبم برگشته ، قالبم دوباره بازسازی میکنم

بالا