کمــــــــــک برا کم کردن Request های سایتم

mhdh72

تازه وارد
سلام من بعد کلی بررسی فهمیدم کم بودن سرعت سایتم دو تا دلیل داره یکی زیاد بودن حجم عکسا ک دارم اونا رو به تدریج اوکی میکنم یکی هم این که سایت 150 تا Request داره سایتم وردپرسیه دقیقا من باید چ غلطی کنم اینا کم بشه ؟؟ فک کنم هم به سرور فشار میاره هم بازدید کننده :(

آدرس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
برای تصاویرت از این برنامه استفاده

بکن .

ولی به صورت پیشفرض رو صحیفا تعریف شده احتمالا .

پلاگین کش وردپرس را فعال کن .

سایت را با پلاگین های آنتی ویروس وردپرس بررسی کن .

مشاهده شده تو بعضی قالب ها کد مخرب بوده .

سرور سایتت ظاهرا پینگ خوبی نسبت به ایران نداره .

اگر از فونت گوگل استفاده نمی کنی گوگل فونت هم تو قالبت غیر فعال کن .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
الان تو صفحه اولت حدود 30 40 تا عکس وجود دارند که خودش یعنی 30 40 تا درخواست .

bj lazy load رو حتما نصب کن . باعث میشه تصاویرت تا زمانی که سایت کامل بالا نیومدند درخواست ندند .

حدود 20 30 تا هم درخواست واسه js و css داری که پیشنهاد من یکی کردن همه اونها به وسیله افزونه autoptimize هست .

منم حدود 120 تا درخواست داشتم که بوسیله روش بالا شدن 35 تا فقط .

میتونی خودت بررسی کنی .

اگرم افزونه آمارگیر استفاده نمیکنی wp super cashe سرعت سایت رو میییییییترکونه . 20 20 هست

mhdh72

تازه وارد
الان تو صفحه اولت حدود 30 40 تا عکس وجود دارند که خودش یعنی 30 40 تا درخواست .bj lazy load رو حتما نصب کن . باعث میشه تصاویرت تا زمانی که سایت کامل بالا نیومدند درخواست ندند .

حدود 20 30 تا هم درخواست واسه js و css داری که پیشنهاد من یکی کردن همه اونها به وسیله افزونه autoptimize هست .

منم حدود 120 تا درخواست داشتم که بوسیله روش بالا شدن 35 تا فقط .

میتونی خودت بررسی کنی .

اگرم افزونه آمارگیر استفاده نمیکنی wp super cashe سرعت سایت رو میییییییترکونه . 20 20 هست
داداش هیچمودومش کار نکرد دوس دارم آمار گیر داشته باشم ولی مجبور شم ک دگ نصب میکنم

برای تصاویرت از این برنامه استفاده

بکن .

ولی به صورت پیشفرض رو صحیفا تعریف شده احتمالا .

پلاگین کش وردپرس را فعال کن .

سایت را با پلاگین های آنتی ویروس وردپرس بررسی کن .

مشاهده شده تو بعضی قالب ها کد مخرب بوده .

سرور سایتت ظاهرا پینگ خوبی نسبت به ایران نداره .

اگر از فونت گوگل استفاده نمی کنی گوگل فونت هم تو قالبت غیر فعال کن .
فونت گوگل رو استفاده میکنم گویا ویروسی هم نداره

افزونه ی نقشه گوگلم رو از تو قالب برداشتم Req ها 42 تا کم شد وعقوله یه نقشه ساده 42 تا req بفرسته ؟؟

ابزارکی هم که لایک های فیسبوک رو با نفرات لایک کرده نشون میداد غیر فعال کردم 16 تا req کم کزد چرا اینجوریه خووو من گیج شدم

تازه این دو تا هم تقریبا مهمه داشته باشمشون

دوستان کسی حاظره این کارو برام کنه و سایتم رو بهینه کنه ؟؟ هزینشم میپردازیم فقط Req ها رو کم کنه و یه کلام سرعت سایت رو خوب کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
شما این تعداد requesti که میگید رو از کجا در آوردید ؟

mhdh72

تازه وارد
شما این تعداد requesti که میگید رو از کجا در آوردید ؟
کلشو که با سرویس های مختلفی مث چک کردم پلاگین به پلاگین هم با غیر فعال کردنشون خب تست کردم

hharddy

کاربر عضو
من سایتم 98 تا request داشت افزونه w3 total cache رو نصب کردم تعداد request ها شد 1 طبق سایت pingdom حالا شمام یه امتحانی بکنید :-"

mhdh72

تازه وارد
من سایتم 98 تا request داشت افزونه w3 total cache رو نصب کردم تعداد request ها شد 1 طبق سایت pingdom حالا شمام یه امتحانی بکنید :-"
شنیدم تنظیماتش سخته سایتی میشناسی تنظیمات رو توش گفته باشه ؟

hharddy

کاربر عضو
برای سایتای معمولی لازم نیست تنظیمات زیاد خاصی انجام داد

همیار وردپرس فکنم اموزشش رو داره

mhdh72

تازه وارد
برای سایتای معمولی لازم نیست تنظیمات زیاد خاصی انجام داد همیار وردپرس فکنم اموزشش رو داره
برادر دادم یکی درست کرد ولی request ها کم نمیشه ی جا خوندم باید همه کد های css و js رو یکی کنم چجوریاس داستان ؟

hharddy

کاربر عضو
دوست عزیز من اطلاع کافی در این زمینه ندارم و ممکن بدتر گمراه بشید ولی با کمک این دو ابزار، می*توانید یک یا چند فایل css یا js را به صورت یک فایل فشرده تحویل کاربر نهایی دهید.

بالا