کمک برای حذف ارور های گوگل سایت

mehran00

تازه وارد
سلام

دوستان من یه سایت تفریحی داشتم که 3 ماه پیش تصمیم به تعویض ان به سایت دانلود فیلم گرفتم و کل پست های سایت حذف کردم و سایت جدید شروع کردم اما چون دامین خوبی رو سایت بود سایت جدید رو با همون دامین اوردم بالا

از اون موقع که سایت رو تغییر دادم ( سه ماهی میشه ) هر روز تو گوگل وبمستر میبینم که ارور 404 مال پست های سایت تفریجی میاره و به همین خاطر سایت دانلود فیلم تو گوگل درست بالا نمیاد و ورودی گوگلم هم پایینه

به نظرتون چیکار کنم که یک دفعه همه این ارور های بنکل پاک بشه ؟ اصلن میشه ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سایتت رو توی گوگل وبمستر ثبت بکن و از اون طریق حذف کن

hamed12

کاربر عضو
شما برو به گوگل وبمستر

از بخشCrawl به Crawl Errors برو و ارور هاتو ببین

بعد از بخش Google index به زیر منو Remove URLs برو و لینک های که 404 داده رو از نتایج حذف کن

mehran00

تازه وارد
سایتت رو توی گوگل وبمستر ثبت بکن و از اون طریق حذف کن
سایت تو وبمستر گوگل هست و ارور هارو فیکس میکنم اما هر روز فقط 10 ارور میاره و خیلی طول میکشه تا فیکس بشه همه ارور ها

- - - Updated - - -

شما برو به گوگل وبمستر از بخشCrawl به Crawl Errors برو و ارور هاتو ببین

بعد از بخش Google index به زیر منو Remove URLs برو و لینک های که 404 داده رو از نتایج حذف کن
ینی تو قسمت Crawl Errors ارور هارو فیکس میکنم پاک نمیشه ؟

saeedpersian

کاربر عضو
سایت تو وبمستر گوگل هست و ارور هارو فیکس میکنم اما هر روز فقط 10 ارور میاره و خیلی طول میکشه تا فیکس بشه همه ارور ها- - - Updated - - -

ینی تو قسمت Crawl Errors ارور هارو فیکس میکنم پاک نمیشه ؟
دوست عزيز شما كه ارور رو فيكس ميكنيد در واقع به گوگل ميگيد كه: خطا رو برطرف كردم و الان لينك درست شدو و ديگه به 404 نميره.(مثل دروغ گفتن به گوگل ميمونه)

mehran00

تازه وارد
دوست عزيز شما كه ارور رو فيكس ميكنيد در واقع به گوگل ميگيد كه: خطا رو برطرف كردم و الان لينك درست شدو و ديگه به 404 نميره.(مثل دروغ گفتن به گوگل ميمونه)
روزی 20 تا ارور بیاد من دستی یکی یکی ادد کنم تو Remove URLs ؟؟؟ اینطوری که خیلی وقت میگیره

saeedpersian

کاربر عضو
اين كا رو بكن:

من یک فایل 404.php داخل پوشه قالبم ایجاد کردم . دقیقا صفحه اول پوشه قالب . یعنی جایی که single.php و index.php ی قالب وجود دارد.آخه این فایل مربوط به ارور 404 قالب هست که اگه وجود نداشته باشه داخل قالب ، از فایل قالب صفحه اصلی استفاده میکنه .

و کد زیر رو ریختم داخل همون 404.php تا لینک هایی که ارور 404 دارند رو به صورت ریدایرکت 301 منتقل کنه به صفحه اول سایتم تا اینجوری تو گوگل به مشکل برنخورم . تا الانم تو گوگل وبمسترم اروری نگرفتم /

کد:
<?php wp_redirect( 'http://news.arshad98.ir', 301 ); exit; ?>

hamed12

کاربر عضو
افزونه ی Permalink Finder هم توصیه میشه

هرکس به لینک های 404 بره اونو مستقیم انتقال میده به نزدیک ترین پست با موضوع شما

بعد از نصب افزونه از داخل گوگل وبمستر همه رو برو فیکس بزن بعد مبینی هیچکدوم دیگه برات ارور نمیزه

به این صورت کاربر در صورت ورود از طریق موتور جستجو به راحتی به لینکی که متشابه به موضوع وارد میشه

mehran00

تازه وارد
افزونه ی Permalink Finder هم توصیه میشه هرکس به لینک های 404 بره اونو مستقیم انتقال میده به نزدیک ترین پست با موضوع شما

بعد از نصب افزونه از داخل گوگل وبمستر همه رو برو فیکس بزن بعد مبینی هیچکدوم دیگه برات ارور نمیزه

به این صورت کاربر در صورت ورود از طریق موتور جستجو به راحتی به لینکی که متشابه به موضوع وارد میشه
امتحان میکنم امیدوارم جواب بده

- - - Updated - - -

دوستان به نظرتون دامنه عوض کنم بهتر نیس ؟

saeedpersian

کاربر عضو
افزونه ی Permalink Finder هم توصیه میشه هرکس به لینک های 404 بره اونو مستقیم انتقال میده به نزدیک ترین پست با موضوع شما

حامد پرمالينك رو اون دفعه گفته بودي من دارمش ولي چون مشكل ايشون اينه كه كلا مطالب سايت رو حذف كرده و روي همون دامنه يك سايت با موضوع متفاوت زده... ديگه معني نداره كه مطالب رو به يك مطلب با عنوان مشابه دايركت كنه. چون هيچ مطلب مشابهي وجود نداره. ولي دركل بودن اين افزونه خيلي خوبه.

امتحان میکنم امیدوارم جواب بده- - - Updated - - -

دوستان به نظرتون دامنه عوض کنم بهتر نیس ؟
معلومه كه بهتره!

hamed12

کاربر عضو
توجه کنید خرید یک دامنه ی جدید و کار بر روی آن خوب هست ولی اگه دامنه قبلیت از سندباکس گوگل بیرون آمده اون بهتره

چونکه وقتی دامنه ات از سند باکس بیاد بیرون دیگه راحتی مطالبت بهتر ایندکس میشه و مراحل آنالیز سایت بعد از مدت زمانی طولانی

توسط گوگل تموم میشه و دیگه توی سند باکس نیستی

ولی دامنه ی جدید بخری 100 درصد میری توی سند باکس برای یک مدتی بین 1 تا 8 ماه البته شاید توی ماه اول بیرون بیای از سند باکس

شاید هم بیشتر توی همونجا بمونی

برای چک کردن سایتت از لینک زیر استفاده کن

بالا