کمک برای حل ایرادات نماد از قسمت هایی از ووکامرس بخصوص پیش فاکتور محصول

yas_persian

تازه وارد
سلام. درخواست نماد دادم و چندتا ایراد گرفتن. که به شرح زیر است :

* اعلام هزینه*های که برای خرید کالا یا خدمت برعهده*ی مشتری خواهد بود ( قیمت کالا یا خدمت ، هزینه تماس، هزینه حمل، هزینه بسته*بندی و ...)

[ مشاهده نشد ]

* تولید پیش فاکتور با امکان نمایش چاپ و یا ارسال به آدرس پست الکترونیکی

[ مشاهده نشد ]

* پيش بيني فرايند خريد در وب سايت تجاري ( منظور بخشی از فرايند خريد است که شامل ارائه کالا/خدمت به همراه ويژگي هاي آن و قابليت انتخاب توسط مشتري و طي نمودن فرايند سفارش گذاري مي*باشد. )

[ نماد اعتماد به سایت هایی اعطا می شود که محصول و یا خدمتی برای فروش داشته باشند و به صورت آنلاین فرایند ثبت سفارش و خرید صورت گیرد . در سایت شما چنین فرایندی مشاهده نشد ]

ممنون میشم راهنمایی کنید. من قیمت ها رو وارد کردم ولی پیش فاکتور نمیدونم منظورشون چی هست چون وقتی مشتری یه محصول بخواد سفارش بده یه مینی فاکتور بهش نشون میده که قیمت محصول اینقدر ، هزینه ارسال اینقدر ، جمع کل هم اینقدر. چیز دیگری منظورشونه آیا؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کمی شکیبا باشید لطفا

مورد اول رو باید بنویسی ، یعنی اگر حمل و نقل پولیه باید بگی. اگر رایگانه باید بگی رایگانه حمل و نقل...

مورد دوم در پایان سفارش ، ایمیل میشه !

مورد سوم نمیدونم چیه. احتمالا محصول الکی ثبت کردی... میگه باید محصولات و فرایند واقعی باشن...

yas_persian

تازه وارد
کمی شکیبا باشید لطفامورد اول رو باید بنویسی ، یعنی اگر حمل و نقل پولیه باید بگی. اگر رایگانه باید بگی رایگانه حمل و نقل...

مورد دوم در پایان سفارش ، ایمیل میشه !

مورد سوم نمیدونم چیه. احتمالا محصول الکی ثبت کردی... میگه باید محصولات و فرایند واقعی باشن...
ممنون که پاسخ دادید.

مورد اول (حمل و نقل) رو نمی تونم تو ووکامرس ایجاد کنم. یعنی اصلا هزینه پستی نداره تو نسخه 2.1 فقط هزینه نگه داری داره! این رو چطور میتونم عوضش کنم بکنم هزینه پستی؟

در مورد دوم ایمیل کمی دیر میرسه به دست مشتری! بنظرتون علت چیه؟ فکر میکنم اونا میان و بررسی میکنن میبینن ایمیل بلافاصله نیومده میگن حتما چنین چیزی نداره! یکاری بگید کنم تا ایمیل آنی به مشتری فرستاده شه بعد از ثبت سفارش

بازم ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چرا سیستم حمل و نقل داره... باید فعالش کنی

اینکه ایمیل دیر میره مربوط به هاستت هستش

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کافیه وقت بزارید جستجو کنید

بالا