کمک برای ساختن وب سایت با وردپرس، یا گو ددی و بیلدر و مشکلات SEO,map

arenna

تازه وارد
من از وب سایت و ساختن ان هیچ چیزی نمیدانم ولی مجبور شدم سریعا یدونه بسازم.و هرچقدر جلوتر میروم سردرگمتر میشوم.

دامین از godaddy خریداری و شروع به ساختن شدم. ولی راضی نبودم . از godaddy  به wordpress تغییر یافتم سپس یک Theme از شرکت Themify خریدم و شروع کردم به ساختن .با وجود سه تا بیلدر و امکانات فراوان ...  هر چقدر جلوتر میروم مشکلات بیشتر میشه . Maps کاملا درست نصب شده ولی کار نمیکند. SEO نصب میشه ولی دیتایی دیده نمیشود.  فنت ها صبح سرجاشه عصر سایزش یا جاش تغییر میکند و و .....

واقعا خسته شدم و روز تحویل من هم زیاد نیست. خواهش میکنم بمن کمک کنید و یک راه حل بهم بدبن.ایا مشکل از بیلدر هامه؟ از شرکت   theme  میباشد؟بهترین  Theme چیست؟ لطفا یکی بهم بگه من چیکار کنیم.

soosmar

کاربر عضو
سلام
وقتتون به خیر

با این توضیحاتی که دادید، من اگر جای شما بودم، یک پوسته دیگه رو هم تست می کردم..
من پیشنهاد می کنم این پوسته رو تست کنید:

هم امکانات خوبی داره و هم کار باهاش به نظرم خیلی سادست و اگر هم سوالی داشتید، چون اکثرا با این تم کار کردند، زودتر می تونید به جواب برسید!
روز خوش :25:

Alaric

کاربر عضو
آدرس سایت؟ 

سایت برای چه منظوری نیاز دارید؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
من از وب سایت و ساختن ان هیچ چیزی نمیدانم ولی مجبور شدم سریعا یدونه بسازم.و هرچقدر جلوتر میروم سردرگمتر میشوم.

دامین از godaddy خریداری و شروع به ساختن شدم. ولی راضی نبودم . از godaddy  به wordpress تغییر یافتم سپس یک Theme از شرکت Themify خریدم و شروع کردم به ساختن .با وجود سه تا بیلدر و امکانات فراوان ...  هر چقدر جلوتر میروم مشکلات بیشتر میشه . Maps کاملا درست نصب شده ولی کار نمیکند. SEO نصب میشه ولی دیتایی دیده نمیشود.  فنت ها صبح سرجاشه عصر سایزش یا جاش تغییر میکند و و .....

واقعا خسته شدم و روز تحویل من هم زیاد نیست. خواهش میکنم بمن کمک کنید و یک راه حل بهم بدبن.ایا مشکل از بیلدر هامه؟ از شرکت   theme  میباشد؟بهترین  Theme چیست؟ لطفا یکی بهم بگه من چیکار کنیم.
عزیز جان کامپیوتر که به صورت خودجوش چیزی رو عوض نمیکنه ! مگه میشه خود به خود فونت عوض شه !

علی ایحال اگه هاست و دامنه و وردپرس صحیح و سالم بارگذاری و نصب شده اند، آدرس سایت رو بذارید که اگه مشکلی هست به شما گفته بشه.

بالا