کمک در بهینه سازی صفحه برای گوگل فارسی

rozaboy

تازه وارد
ضمن عرض احترام

من تلاش دارم دو سری کلمات را در دو موضوع مختلف بر روی این دو وب سایت به صفحه اول گوگل برسانم، تا اینجا شرایط تنها برای این دو سایت بهتر شده اند و اغلب تلاش های من در بهینه کردن متون و همین طور خرید بک لینک بر روی این دو آدرس بوده است، اما هنوز هم احساس می کنم متون روی هر دو نیاز به کار زیاد دارند، لطفا اگر نکته ای هست که باید رعایت کنم یا موضوعی که با افزودن آن کمکی به شرایط فعلی خواهد کرد برای من ذکر کنید

سایت اول با کلمات کلیدی شامل چاپ پرچم، پرچم رومیزی، پرچم تشریفات

سایت دوم با کلمات کلیدی کنترل ولو فیشر، شیر کنترلی fisher، شیر کنترل

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

وقت بخیر جناب @rozaboy

لطفا اگر نکته ای هست که باید رعایت کنم یا موضوعی که با افزودن آن کمکی به شرایط فعلی خواهد کرد برای من ذکر کنید
با توجه به درخواست شما موضوع رو بازتر میکنم و فقط به سئو نمیپردازم!

پروسه سئو کاری زمان بر هستش و صبر زیادی میطلبه پس ابتدا پیشنهاد میکنم صبر بیشتری داشته باشید :)

به هر سایت بصورت اختصاصی نمیپردازم و با جمع بندی سعی در راهنمایی کلی دارم!

تا اینجا شرایط تنها برای این دو سایت بهتر شده اند
همین که اوضاع بهتر شده خودش نشانه خوبیه و دقت داشته باشید کلمه کلیدی که انتخاب کردید هر چه تخصصی تر باشه پس اشخاص بیشتری در راه یافتن آن هستند و این امر به مراتب کار شما رو سخت تر میکنه!

اما هنوز هم احساس می کنم متون روی هر دو نیاز به کار زیاد دارند
این احساس شما در سئو یک امر محسوب میشه! حتی وقتی به رتبه اول گوگل هم برسید برای باقی ماندن نیاز به فعالیت دارید!

فرصت نشد تمام کلمات کلیدی که دادید رو چک کنم ولی "چاپ پرچم" اولین نتیجه در صفحه دوم گوگل میباشد!
توصیه بنده:

ابتدا سعی کنید به صفحه اول برسید و بعد یکی یکی رقبا رو پشت سر بگذارید که در ادامه عرض میکنم چگونه :)

1. رقبا را یک به یک بررسی کنید و از آن ها درس بگیرید

2.تبلیغات در گوگل (به سئو کمکی نمیکنه ولی هدف اصلی شما برای اولین نتیجه چیست؟! کسب بازدید بیشتر! بله: خوب با تبلیغات در گوگل به نتیجه برسید)

3.محصول و خدمات خودتون رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (پیشنهاد من اینستاگرام (اکثر ایرانی ها عضو هستند) تلگرام هم که کانال دارید( سعی در تبادل و تبلیغات در خود تلگرام کنید)

در ادامه هم چند نکته رو خاطر نشان میکنم.

• یک آدرس ایمیل هم برای تماس با مشتریان در سایت منتشر نمایید.
  • آدرس های ایمیل را بصورت زیر بنویسید
  • info[at]test[dot]com

• چند وقت یک بار مطالب خود را به روز کنید و اطلاعات تکمیلی به کاربران ارائه دهید.
  • جایگاه مطلب را در صفحه اول گوگل بررسی کنید و میزان کلیک کاربران را با اعداد میانگین نمودار بالا مقایسه کنید، اگر تعداد کلیک ها پایین است عنوان و توضیحات را بازبینی کنید.
  • نظرات کاربران را در مورد متن خود بپرسید و به درستی پاسخ آنها را بدهید.

پ.ن: اگه اشتباه نکنم هر دو سایت وردپرس هستند؟! از افزونه Yoast SEO استفاده کنید : )

با آرزوی بهترین ها :)

rozaboy

تازه وارد
سلام, ممنون که وقت گذاشتید, متاسفانه دسترسی به شبکه های اجتماعیشون دست من نیست و فعالیت کمی دارن, اما مشکل من در مورد سایت های رقیبشون هم هست

مثلا سرچ کنید شیر کنترل توی همان نتایج اول سایت هایی هستند که فقط یک سری کلمات کنار هن ردیف کردند و هیچ محتوایی ندارن, هزار تا تگ گذاشتن وسط صفحه ولی اومدن بالای صفحه یک, منظورم این هست که هر چیزی که هر حایی میخونیم گوگل بلک لیست میکنه رو دارن ولی صفحه اول هستن اون هم برای مدت طولانی 

بالا