کمک در حذف تصویر شاخص قالب

saeed205

کاربر عضو
سلام خوبید آقا من این قالب رو از اینجا گرفتم

حالا مشکلی که با این قالب و خیلی از قالب ها خارجی دارم این که نمیخوام صفحه اولا کلا تصویر شاخص داشته باشه

میخوام هرچی تو ادیتور هست رو تو صفحه اول سایت نشون بده

الان اون قالبی که گفتم رو رو لوکال نصب کردم ولی حتما باید برای این که عکسم تو صفحه اول نمایش داده بشه رو در قسمت تصویر شاخص وارد کنم . مشکل بدیش هم این که نوشتم رو خلاصه میکنه و زیر تصویر شاخص نشون میده اونم بدون رنگ و فاصله در صورتی که من تو ادیتور متنم رو بالای عکس رنگی گذاشتم

البته زمانی که وارد ادامه مطلب میشم همه چی همون جوری که میخوام فقط تو صفحه اول سایتم مشکل داره

تو تنضیمات قالب چیزی نداره برای تنظیم مگر این که کدی چیزی رو دست کاری کنیم که من بلد نیستم

البته الان من این قالب رو برای تست رو یک پوشه تو سایتم فعال کردم

ممنون میشم کمک کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل post-entry.php رو باز کنید

دنبال تکه کد زیر بگردید و حذفش کنید

کد:
<?php if ( has_post_thumbnail() ) {  ?>   
            <div class="post-thumbnail">
                    <a href="<?php the_permalink(' ') ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_post_thumbnail('post-image'); ?></a>
            </div>
            <!-- END post-thumbnail -->
        <?php } ?>
تصویر حذف شد...

برای اینکه خلاصه نوشته رو ننویسه

دنبال کد زیر بگرد (در همون فایل):

کد:
<?php echo excerpt('50'); ?>
کد زیر رو جایگزینش کن:

کد:
<?php the_content(); ?>
این موارد رو تست کنید! من فقط کد رو گفتم. تست نکردم

saeed205

کاربر عضو
واقعا دستتون درد نکنه خیلی لازم داشتم

الان تست کردم درست شد

تو همه قالب ها باید همین کد حذف بشه دیگه درست؟

saeed205

کاربر عضو
ببخشید یک سوال دیگه درباره این قالب من اگه بخوام بالای آخرین مطلب سایتم یک بخشی کادری چیزی باز کنم که بتونم توش آخرین ارسال های تالار و بنر های تبلیغاتی رو توش بزارم باید از کجا و و چطور اینکار کنم بیشتر برایم مهم از کجاش

Ehs@n

کاربر عضو
به دو دلیل جواب نمی دم: 1-قالب ماله همیار وردپرس ه و من از اون سایت مزخرف متنفر ام و هیچ چیزش به درد نمی خوره.هر بار یه چیزی رو از سایتش برداشتم سایت به گند کشیده شد پس.... پیشنهاد می کنم از خیر اون سایت بگذرید این سایت بهتره(پرشین اسکریپت)

2- شما فکر نمی کنی داری حق کپی رایت رو پای مال می کنی؟

چه طور شده سایت شما هم اسکای مووی ه سایت اینا هم اسکای مووی ه؟؟ ( )

شما دامین های بعدی رو در حالی خریدی که فعلا سایت اصلی باز ه و نوعی به نظر من دارید سود جویی می کنید!؟( :|:| ) درسته این سایت تعطیل ه ولی ....

حتما بعدا هم می خواید از این بنر ها استفاده کنید؟

120x240-2.gif

دوست عزیز از شما بعید ه!

واسه ساخت باکسی هم که می خواید 1- فایل ایندیکس رو باز کنید

2- کد div id=min رو پیدا کنید داخل اون یه یه div id دیگه بسازید و بعد براش css بدید

(پیشنهاد می کنم نام دامین و قالب رو عوض کنید-دامین رو چون در اصل ماله یکی دیگه است و شما هم می دونید * قالب رو هم چون هیچ ربطی به موضوع سایت شما نداره!)

موفق باشید

saeed205

کاربر عضو
داداش قالب مشکلی نداره و منم راضی هستم و همیار وردپرس هم مثل پرشین اسکریپت خوب و هر دو مکمل هم هستن

دوم - چون اون سایت آسمان فیلم قانونی هست و ***** نمیشه پس من مشکلی برای اون سایت ایجاد نمیکنم و دامین رو هم برنداشتم

من قبلا از این که بدونم اون سایت هست تصمیم گرفتم دامین این باشه و چون بعدش دیدم هست یکی دو شماره رفتم بالا

saeed205

کاربر عضو
راستی درباره بنر هم باید بگم خودم طراحم و نگران نباشید اگه کسی از بنر من استفاده نکنه من مال کسی رو بر نمیدارم

بالا