کمک در طراحی قالب ووکامرس

adggraph

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

دوستان چرا هیچ جا نمیشه آموزش طراحی قالب ووکامرس رو پیدا کرد؟

بنده طراحی وردپرس رو بلدم ولی نمی دونم چجوری قالب ووکامرس رو طراحی کنم و توابعش رو از کجا بیارم و و و

خواهش میکنم اگر منبعی سراغ دارید یا خودتون این امکان رو دارید که آموزشش رو حتی شده به صورت کلی بذارید ممنون میشم.

با تشکر

MahdiY

راهبر انجمن
در منابع فارسی چنین چیزی مشاهده نکردم هنوز

اگه در منابع انگلیسی جستجو کنید

در ضمن هنگام ایجاد تاپیک موضوع مناسب انتخاب کنید ...

hamed_mogadam

تازه وارد
سلام نیازی نیست از تابع خاصی استفاده بکنید شما قالبتونو طراحی بکنید و به وردپرس تبدیل بکنید تمام و کمال فقط در نهایت یک کپی از فایل page.php تون بگیرید و اسم فایل کپی شده رو به woocommerce.php تغییر بدین بعد فایل woocommerce.php رو باز بکنید و اگه از تابع

کد:
<?php the_content('');?>
استفاده کردین اونو به

کد:
<?php woocommerce_content('');?>
تغییر بدین و یه نکته ای رو بگم حلقه ها رو هم حذف کنید منظورم ایناست :

کد:
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

کد:
   <?php endwhile; ?>
						<?php endif;	?>
خب تموم شد فقط برای اینکه محصولات در صفحه ی اول نمایش داده بشن این مراحلو طی بکنید

تنظیمات > خواندن > تنظیمات خواندن در این قسمت برگه ی نخست رو به فروشگاه تغییر بدین

موفق باشین

adggraph

تازه وارد
سلام

دوست عزیز ممنون از راهنمایی هاتون ولی این کار فقط پشتیبانی از ووکامرس رو به قالب اضافه میکنه و قالب اختصاصی فروشگاهی ووکامرس نیست.

اگر بنده اشتباه برداشت می کنم دوستان متذکر بشن.

با تشکر

hamed_mogadam

تازه وارد
درود

اولین قدم پشتیبانیه اگه منظورتون استایل دادنه که بحث فرق میکنه تاجایی که میدونم ووکامرس یه تعداد short code داره که از اونا هم میشه استفاده کرد در کل منظورتون از طراحی رو واضح تر بگید شاید بتونم کمکی بکنم

+ تو یو*ت*ی*وب آموزش های بسیار عالی موجود هستند که با یه سرچ به خیلی چیزا دست پیدا میکنید

+موفق باشید ;)

adggraph

تازه وارد
منظور بنده طراحی یه قالب اختصاصی برای فروشگاه ووکامرس هستش.

مثل این سایت که با ووکامرس طراحی شده:

یا این تصویر:

caduspro

کاربر عضو
برای طراحی قالب ووکامرس به هر سبکی که دوست داریم باید مثل وردپرس عمل کنیم. هیچ سختی نداره. فقط ووکامرس از قلاب های look استفاده می کنه که اگر میخاید شخصی سازی بشه باید از این قلاب ها استفاده نکنید. من خودم اینکارو برای قالب خودم انجام دادم که شبیه موجو اپلت در اومد. اگر از قالب رایگان استفاده می کنی بفرستی یک نگاه بندازم خیلی بهتر می تونم کمکت کنم.

اینم بگم راحت تر از اونیه که فکر می کنی ;)

سربلند باشید

adggraph

تازه وارد
مرسی از راهنماییت دوست عزیز.

از قالب رایگان استفاده نمیکنم فقط میخوام قالب اختصاصی طراحی کنم

فعلا دارم از روی یکی از قالب های رایگان خود ووکامرس توابعش رو چک می کنم و بر میدارم تست کنم ببینم جوابی می گیرم یا نه اگر جواب گرفتم حتما اینجا اعلام می کنم که دوستان هم بهره ببرند اگرم دوستان دیگه این اطلاعات رو داشتن زودتر اعلام کنن.

مرسی

caduspro

کاربر عضو
خب باید ببینی کدوم تابع رو میخای. افزودن به سبد خرید و نمایش محصولات سبد خرید و ....

باز اگر کمکی خواستی بگو خوشحال میشم کمکی کرده باشم. ;)

بالا