کمک و معرفی یک افزونه سایت مپ برای وردپرس

hamed12

کاربر عضو
سلام دوستان

من یک افزونه سایت مپ می خواهم که بتونه سایت مپ رو مثل سایت زیر بسازه

نمونه بارزش هم که مثل این سایت می سازه وب سایت می باشد

اینو اطمینان دارم که یکی از بهترین نوع های سایت مپ ها به همین صورت هست

لطفا یک افزونه برای اینگونه سایت مپ معرفی کنید

خسته شدم از سایت مپ افزونه ی سئو وردپرس به نظرم کلا این افزونه به غیر از خراب کردن سایت هیچ کار دیگه ای انجام نمیده

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
google xml sitemap اگر اشتباه نکنم اسمش بود

تاپیک انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ

saeedpersian

کاربر عضو
بله google xml sitemap generator خوبه. مه كارارو خودكار امجام ميده.

ولي من خودم برام سواله كه: چرا ابزار هاي نقشه ساز يه تنظيم "الويت" دارن. خوب اگه ما همه رو بزاريم رو 1.0 (درجه نهايي) و امكان بروزرساني رو هم بزاريم "هميشه" مشكلي پيش مياد؟

hamed12

کاربر عضو
من نصبش کردم ولی هیچگونه پنل تنظیماتی داخل سایت نداره همچنین به انتهای سایت sitemap.xml رو هم که اضافه می کنم هیچی نمیاره

saeedpersian

کاربر عضو
من نصبش کردم ولی هیچگونه پنل تنظیماتی داخل سایت نداره همچنین به انتهای سایت sitemap.xml رو هم که اضافه می کنم هیچی نمیاره
به قسمت افزونه ها بريد ببينيد نصب شده و فعال شده !

اگه آره....براي تنظيمات از مديريت وردپرس برو به: تنظيمات/xml sitemap

alifiresoft

کاربر عضو
بله google xml sitemap generator خوبه. مه كارارو خودكار امجام ميده.ولي من خودم برام سواله كه: چرا ابزار هاي نقشه ساز يه تنظيم "الويت" دارن. خوب اگه ما همه رو بزاريم رو 1.0 (درجه نهايي) و امكان بروزرساني رو هم بزاريم "هميشه" مشكلي پيش مياد؟
در کوتاه مدت مشکلی نداره. اما در دراز مدت به سایت آسیب میرسونه به نظرم

hamed12

کاربر عضو
به قسمت افزونه ها بريد ببينيد نصب شده و فعال شده !اگه آره....براي تنظيمات از مديريت وردپرس برو به: تنظيمات/xml sitemap
بازم هیچی نمیاره انگار کنترل پنل نداره ما بقعی افزونه ها درسته و مشکل از سایت به نظرم نیست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نباید اینطوری باشه دوست من. شاید تداخلی چیزی داره

وردپرس سئو هم سایت مپ داره ها

اولویت بر اساس بروزرسانی هست... مثلا صفحه موضوعات یا نوشته اولویتش بالاتر از یک برگه هستش که ممکنه سالی یک بار هم بروز نشه...

hamed12

کاربر عضو
نباید اینطوری باشه دوست من. شاید تداخلی چیزی دارهوردپرس سئو هم سایت مپ داره ها

اولویت بر اساس بروزرسانی هست... مثلا صفحه موضوعات یا نوشته اولویتش بالاتر از یک برگه هستش که ممکنه سالی یک بار هم بروز نشه...
ممنون فهمیدم مشکل از کجاست قبلا افزونه ی google xml sitemaps رو نصب کرده بود فرق این دوتا افزونه همون s آخرشون هست

حالا این جدیده رو که می خواهم نصب کنم با وجود اینکه یکی قبلی رو هم پاک کردم ولی با این یکی هنوز تداخل داشت که با بهینه سازی پایگاه داده

مشکل حل شد والان مشکلی ندارم

ولی در کل افزونه وردپرس سئو رو هر وقت من نصب کردم با وجود آنکه کانفبنگ بندیش هم درست بودش ولی اصلا ازش رازی نیستم به نظر من سایت را خراب ترش می کنه تا بهترش کنه به همین خاطر ازش توی هیچ سایتم استفاده نمی کنم

به هر حال ممنون

بالا