کم‌ترین فضای هاست ممکن برای راه‌اندازی وردپرس+ووکامرس در ابتدای راه یک فروشگاه چقدر باشه؟

dorea

تازه وارد
سایت‌های ایرانی معمولا از ۱۰۰ مگ شروع می کنند به فضا دادن.

چه پنلی رو در ابتدای راه بخرم که اضافی پول نداده باشم؟ ( تا بعدا متناسب با نیاز ارتقا بدم )

یعنی حداقل چقدر فاض داشته باشه؟ ۱۰۰ مگ خیلی کم یا کافیه؟

IAMIR

کاربر عضو
یک پنل معمولی
از سایت فراداده بخر .

20 هزرا تومان ارزش چونه زدن نداره .

MohammadQ

کاربر عضو
شما میتونید با 18 هزارتومان هم 200 مگ هاست بگیرید و هم یک دامین .IR رایگان

miladjef

کاربر عضو
به نظر من برای ه ادازی یک سایت وردپرسی به همراه ووکامرررس(که صد البته با یک قالب خوب) حاقل 500 مگابایت فضا لازمه.

البته اگر فروشگاهتون تک محصولی باشه شاید 250 مگابایت هم کافی باشه ولی برای فروشگاه ها ی چند محصولی که از هر محصول بخواین چند عکس قرار بدین و همچنین استفاده از یه قالب خوب مثل avada ویا ... که خودشون حداقل حجمی برابر با 20 مگابایت رو می گیرن حداقل باید یه هاست 500 مگابایتی داشته باشین.

Usrapid

تازه وارد
اگه تبلیغاته هاسته :D

شما از میهن وب هاست ، 500 مگابایت خریداری کنید

کوپن تخفیف 10 درصدی هم من دارم میتونی استفاده کنی - میزبانی هم بر روی درایو های SSD هستش 

dorea

تازه وارد
استفاده از یه قالب خوب مثل avada
این قالبی که اسم بردید، فارسی شده؟!

اگه تبلیغاته هاسته
نخیر

از بقیه هم خواهش می کنم تبلیغ نکنند.

حداقل فضا برای وردپرس+ووکامرس+تم‌خوب برای یک فروشگاهی که در اول راهه؟

(به دلایل امنیتی و افزایش سرعت loading، عکس و فایل‌ها رو روی هاست بیرونی یا چیزی مثل دراپ‌باکس قرار خواهم داد)

20 هزرا تومان ارزش چونه زدن نداره .

قصد خرید از هاستینگ‌های داخلی رو ندارم!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
این قالبی که اسم بردید، فارسی شده؟!

نخیر

از بقیه هم خواهش می کنم تبلیغ نکنند.

حداقل فضا برای وردپرس+ووکامرس+تم‌خوب برای یک فروشگاهی که در اول راهه؟

(به دلایل امنیتی و افزایش سرعت loading، عکس و فایل‌ها رو روی هاست بیرونی یا چیزی مثل دراپ‌باکس قرار خواهم داد)

قصد خرید از هاستینگ‌های داخلی رو ندارم!
بله این قالب به فارسی ترجمه شده می تونید از فروشگاه ای مختلف تهیه کنید البته بهتر برای قالب های فروشگاهی که با ووکامرس هماهنگ هستند یه سری به قسمت قالب های وردپرسی انجمن بزندی و ببینید کدوم قالب بهتره.

برای هاست هم بهنظر من بهتر میزان فضا هاست بیشتر باشه تا عکس ها  داخل خود هاست آپلود بشن.در خیلی از موراد عکس های که بیرون از هاست خودتون آپلود می کنید دچار مشکل می شن.

درباره سرعت لود عکس ها هم اگر سرور داخلی باشه سرعت بالا خواهد بود.توجه کنی در زمان خرید هاست نوع سرور لایت اسپید یا NGINX باشه تا سرعت بالاتری به شما ارائه بده.

اما خوبی هاست خارجی اینکه هزینه ی تمام شده اش  در برابر اکثر هاست های داخلی پایین تره.

در کل پیشنهاد من 500 مگابایت هاست هست که بعدا امکان ارتقای اون وجود داشته باشه.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان عزیز حداقل یک گیگ رو نیازه .... یعنی شما بکاپ دستی نمیگیرید تو هاستتون ؟ خود سایت 400 مگ هم باشه یه بکاپ بگیری میشه 700 800 مگ اشغال فضا ...

بالا