کند بودن صفحه ساز ویژیال کامپوزر

ehsantlk

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان

من با صفحه ساز ویژیال کامپوزر صفحه اصلی سایتم رو طراحی کردم

مشکل اینجاست که وقت کار با ویرایشگرش بشدت کنده و حتی تو اسکرول کردن صفحه ویرایشگر مشکل دارم

کسی میدونه این بخاطر چیه و اشکال از کجاست؟

m0h4mm4d

کاربر عضو
یک احتمال این هست که هاستتون اشتراکی باشه و ضعیف باشه ، برای هاستتون چقدر پرداخت میکنید ؟ میدونید چقدر منابع بهتون اختصاصی دادند ؟؟

ehsantlk

تازه وارد
یک احتمال این هست که هاستتون اشتراکی باشه و ضعیف باشه ، برای هاستتون چقدر پرداخت میکنید ؟ میدونید چقدر منابع بهتون اختصاصی دادند ؟؟
از میهن وب هاست میگیرم. سالانه 50 هزار تومانه (در المان هست سرور )

چیزی از اشتراکی بودن گفته نشده و یا من دقت نکردم!!! و اطلاعی ندارم چقدر منابع داده

با توجه به قیمت فکر میکنید اشتراکی هست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اشتراکی هست

اما خب کند بودن این مورد ، بعید میدونم ربطی به هاست داشته باشه!

حدس میزنم مشکل سیستمی شماست ، چون این افزونه فایل های جاوای زیادی داره و مرورگر ، سیستم تون رو درگیر میکنه...

m0h4mm4d

کاربر عضو
بله این احتمال هم وجود داره ، اول با یک سیستم قوی تر چک کنید که مشکل از پردازش سمت خودتون و مرورگرتون نباشه ، اگر مشکلی نبود احتمالا به دلیل محدودیت هایی هست که هاستینگتون اعمال میکنه . برای مطمین شدن سایتتون را روی لوکال نصب کنید ببینید مشکلی ندارید ؟

اگر پنلتون cpanel هست رم و این ها را هم چک کنید ببینید زمان استفاده پر شده و ارور بده یا نه .

میتونید به این آدرس برید :  و یک فرم پر کنید و درخواست یک test drive بدید . اینطوری میتونید چک کنید که با کامپوزر نصب شده اورجینال هم مشکل دارید یا نه .

خلاصه باید حالت های مختلف را چک کنید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا