مشکل کند شدن مرگبار صفحه پرداخت ووکامرس

DariushGreat

تازه وارد
با درود و ارج
تنها صفحه پرداخت ووکامرس به طور بسیار وحشتناکی کند شده. تا بارگزاری بشه کلی زمان می گیره. پایین مرورگر می زنه Connecting to cdnjs.cloudflare.com.
ما از کلود فلیر استفاده نمی کنیم. حدسم اینه خود ووکامرس داره از اونجا می خونه.
چگونه می تونم کاری کنم که دیگه در صفحه پرداخت به این نشانی وصل نشه؟

با سپاس فراوان

royairani

کاربر عضو
دقیقا منم چنین مشگلی رو دارم اما در اصل تو پیشخوان وردپرس.

صفحه های سایت به خوبی باز میشه اما پیشخوان و کل قسمت مدیریت محتوا لودش بسیار طول میکشه.
ووکامرس رو که غیر فعال کردم لود کل قسمت های وردپرس اوکی شد و زیر ۵ ثانیه باز شده بود. اما زمانی ک ووکامرس رو فعال کردم لود صفحه ها بسیار کند شد

مثلا زمانی ک میخوام نوشته بزارم افزودن نوشته ک میزنم باید حدود ۶۰ تا ۹۰ ثانیه منظر لود کامل صفحه باشم و این واقعا اذیت میکنه .

ووکامرس اخرین نسخه هستش و وردپرس هم همینطور قالب هم همین امروز اپدیت شده. و تمامی پلاگین ها و قالب ها رو از مارکت های معتبر ایرانی تهیه کردم

DariushGreat

تازه وارد
با درود و ارج
سلام. نسخه ووکامرستون چنده؟
3.7.0 که آخرین هست فکر کنم.

دقیقا منم چنین مشگلی رو دارم اما در اصل تو پیشخوان وردپرس.

صفحه های سایت به خوبی باز میشه اما پیشخوان و کل قسمت مدیریت محتوا لودش بسیار طول میکشه.
ووکامرس رو که غیر فعال کردم لود کل قسمت های وردپرس اوکی شد و زیر ۵ ثانیه باز شده بود. اما زمانی ک ووکامرس رو فعال کردم لود صفحه ها بسیار کند شد

مثلا زمانی ک میخوام نوشته بزارم افزودن نوشته ک میزنم باید حدود ۶۰ تا ۹۰ ثانیه منظر لود کامل صفحه باشم و این واقعا اذیت میکنه .

ووکامرس اخرین نسخه هستش و وردپرس هم همینطور قالب هم همین امروز اپدیت شده. و تمامی پلاگین ها و قالب ها رو از مارکت های معتبر ایرانی تهیه کردم
دقیقا درکتون می کنم ☹😢😭

wanano

تازه وارد
یا مشکل از ووکامرس 3.7.0 هستش که بعید می دونم چون برای چنین مشکلی سریعا یک آپدیت میدادن ( آخرین آپدیت ووکامرس نزدیک به یک ماه ازش گذشته! )
و یا اینکه به احتمال قوی افزونه هایی که روی سایتتون نصب کردید هنوز با نسخه 3.7.0 هماهنگ نشدن و تداخل دارن

tpark

کاربر عضو
درود بر شما
این مشکل مربوط به زیرساخت هستش و ارتباطی به وردپرس و افزونه هاش نداره.
یکسری از پلاگین های جی کوئری از cdn های cloudflare فراخوانی میشن که دسترسی به این cdn ها از داخل کشور با اختلال مواجه شده.
مشکل رو باید با شرکت های ارایه دهنده اینترنت برای مکاتبه با ارتباطات زیر ساخت مطرح کرد تا این مشکل توسط زیرساخت پیگیری و رفع بشه.
مشکل از آدرس زیر هستش:

موفق باشید.

royairani

کاربر عضو
درود بر شما
این مشکل مربوط به زیرساخت هستش و ارتباطی به وردپرس و افزونه هاش نداره.
یکسری از پلاگین های جی کوئری از cdn های cloudflare فراخوانی میشن که دسترسی به این cdn ها از داخل کشور با اختلال مواجه شده.
مشکل رو باید با شرکت های ارایه دهنده اینترنت برای مکاتبه با ارتباطات زیر ساخت مطرح کرد تا این مشکل توسط زیرساخت پیگیری و رفع بشه.
مشکل از آدرس زیر هستش:

موفق باشید.
دقیقا مشگل همین ادرسیه ک نوشتید . شرکت های میزبانی ی چیزی میگن میپیچونن شما راهی برای حل این موضوع ندارید خودمون انجام بدیم . سپاس 🙏

tpark

کاربر عضو
دقیقا مشگل همین ادرسیه ک نوشتید . شرکت های میزبانی ی چیزی میگن میپیچونن شما راهی برای حل این موضوع ندارید خودمون انجام بدیم . سپاس 🙏
فایل رو به صورت دستی دانلود و در هاست آپلود کنید.
هرکجا که این آدرس استفاده شده رو پیدا کنید و آدرس فایل لوکال رو جایگزین کنید.

این مورد باید از زیر ساخت پیگیری بشه، اگر حل نشه باید برای حلش یک پلاگین نوشت چون بیشتر سایت های وردپرسی به مشکل خواهند خورد.
موفق باشید.

wanano

تازه وارد
امروز داشتم یک سایت غیر وردپرسی رو بررسی میکردم متوجه شدم روی آدرس دچار توقف میشه دقیقا همون آدرسی که دوستمون گفت
دوستان اگه راه حلی پیدا کردید و یا تغییری در اوضاع ایجاد شد این تاپیک رو آپدیت نگه دارید

DariushGreat

تازه وارد
با درود و ارج
راهی وجود نداره کتابخانه ها رو در لوکال بارگذاری کنیم و لینک کنیم؟
با سپاس فراوان

tpark

کاربر عضو
با پیگیری های فراوان با های وب و زیر ساخت، مشکل برطرف شد.
با سایر اینترنت ها تست بفرمایید، اگر مشکل پابرجا بود، مشکل رو با شرکت ارایه دهنده مطرح کنید تا براتون بررسی کنند.
موفق باشید.

royairani

کاربر عضو
با پیگیری های فراوان با های وب و زیر ساخت، مشکل برطرف شد.
با سایر اینترنت ها تست بفرمایید، اگر مشکل پابرجا بود، مشکل رو با شرکت ارایه دهنده مطرح کنید تا براتون بررسی کنند.
موفق باشید.
با درود و ارج
تنها صفحه پرداخت ووکامرس به طور بسیار وحشتناکی کند شده. تا بارگزاری بشه کلی زمان می گیره. پایین مرورگر می زنه Connecting to cdnjs.cloudflare.com.

با سپاس فراوان
مشگل اصلی ما ن ووکامرسه ن وردپرسه. مشگل اصلی ما این کشور داغونی هستش ک توش هستیم . و همین الان ک دوباره متوجه این موضوع شدم ک حتی دلیل کند شدن پیشخوان سایتم کشوری هست ک توش دارم زندگی میکنم برای خودم متاسف شدم . و برای بار هزارم پیش خودم گفتم کاش ایرانی نبودم و تو این کشور زندگی نمیکردم.

هر صفحه ای ک میخوام باز کنم خییییلی لودش طول میکشه شاید به چند دیقه میرسه واقعا اعصاب خورد کنه گاهی اوقات مرورگر تلاش میکنه که به ادرس

وصل بشه .
و بیشتر وقت ها تلاش میکنه ک به ادرس
stats.wp.com و صل بشه . و این ادرس تو کشور ایران فیلتره .

زمانی ک از نرم افزار تغیر ای پی استفاده میکنم بسیار سریع صفحه های وردپرس لود میشه اما اگز با ای پی ایران باشم حدودا ۳ دقیقه طول میکشه.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوستان عزیز
به جای اینکه به خودزنی رو بیارید و کشور خودمون رو ملامت کنید لحظه ای به این فکر کنید چرا این طرف فیلتر نیست اونطرف فیلتر شدیم با این همه ادعای متن باز و آزادی دسترسی به وب؟ همون تحریم برجام و تروریسم اقتصادی دولت تروریست دوست و پرور آمریکا
در ضمن اگر بخشی از وردپرس مسدود هست می شود به گزارش درست به پیوندها درخواست بازگشایی نمود وقتی تعداد درخواست بالا بره بازگشایی حتما می شود البته به شرطی که قوانین کشور را نقض نکند.
در ثانی یکی از مشکلات اصلی ما اینجا و در تمام دنیا اینست که cdn های خاصی تبدیل به یکی از ارکان بارگذاری فایل های خاصی جهت لود مثلا سریعتر شده اند (نقض فاحش متن باز مثلا توسط گوگل با فونت اجباری گوگل که برای چند کشور مسدود است ) ولی به علت محدودیت سرورها در سایر کشورها و بارگذاری از سوی سایت های بیشمار و کابران میلیونی این مشکلات وجود دارد، یکی از راه حل ها اینست که وردپرس یا هر cms در دنیا از یک مرکز هدایت منبع باز استفاده کند و در کشور ما نیز cdn های داخلی یا زیرساخت پشتیبان باشند که البته الانم داریم کافیه یه جستجو بزنید.
ضمن اینکه طراح باید بداند که ممکن است به هر دلیلی سرور cdn فایل از دسترس خارج شود پس باید حتما نسخه لوکال را جهت فراخوان قرار داده باشد.
بهتره به جای این صحبت ها مسیر رو دستی عوض کنید و در وردپرس و سایر اطلاع رسانی کنید قطعا راه حل های وجود دارد.
موفق باشید

پیام یزدانیان

کاربر عضو
f
مشگل اصلی ما ن ووکامرسه ن وردپرسه. مشگل اصلی ما این کشور داغونی هستش ک توش هستیم . و همین الان ک دوباره متوجه این موضوع شدم ک حتی دلیل کند شدن پیشخوان سایتم کشوری هست ک توش دارم زندگی میکنم برای خودم متاسف شدم . و برای بار هزارم پیش خودم گفتم کاش ایرانی نبودم و تو این کشور زندگی نمیکردم.

هر صفحه ای ک میخوام باز کنم خییییلی لودش طول میکشه شاید به چند دیقه میرسه واقعا اعصاب خورد کنه گاهی اوقات مرورگر تلاش میکنه که به ادرس

وصل بشه .
و بیشتر وقت ها تلاش میکنه ک به ادرس
stats.wp.com و صل بشه . و این ادرس تو کشور ایران فیلتره .

زمانی ک از نرم افزار تغیر ای پی استفاده میکنم بسیار سریع صفحه های وردپرس لود میشه اما اگز با ای پی ایران باشم حدودا ۳ دقیقه طول میکشه.

بهتره فایلها رو از سایت خودتون لود کنید .

پیام یزدانیان

کاربر عضو
یک فایل هست ک از یک CDN داره لود میشه برای افزونه
اون فایل رو دانلود کنید. و هاست خودتون لود کنید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: royairani

masoudnkh

تازه وارد
من هم آخرین نسخه ووکامرس نصب دارم. مشکل از ووکامرس و وردپرس نیست. یکی از پلاگین هاتون میخواد وصل بشه و اطلاعات دریافت کنه.
آدرس سایت و لیست پلاگینهاتون رو بدین بررسی کنم راهنمایی کنم چیکار کنین

royairani

کاربر عضو
من هم آخرین نسخه ووکامرس نصب دارم. مشکل از ووکامرس و وردپرس نیست. یکی از پلاگین هاتون میخواد وصل بشه و اطلاعات دریافت کنه.
آدرس سایت و لیست پلاگینهاتون رو بدین بررسی کنم راهنمایی کنم چیکار کنین
نمیدونم والا من ک عجیب گیج شدم

لیست پلاگین ها:

پلاگین یوست و تمامی پلاگین های مرطبت بهش
پلاگین ووکامرس و پرسین ووکامرس
موشک وردپرس
Official MailerLite Sign Up Forms
TinyMCE پیشرفته
Variation Swatches for WooCommerce
Woody ad snippets (PHP snippets | Insert PHP)
WP External Links

,و ویژوال کامپوزر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: masoudnkh

masoudnkh

تازه وارد
مشکلی که گفتی به cloudflare میخواد وصل بشه از افزونه product-slider-for-woocommerce هست غیرفعالش کنی حل میشه.
ولی در کل سایتی که راه اندازی کردی از نظر طراحی، سئو و بسیار موارد دیگه مشکلات زیادی داره بخصوص استفاده از منابع سرور و دلیل اصلی کند بودن سایتت هم از نامناسب بودن قالب و غیر اصولی بودنش هست.
در صورتی که قصد تغییر قالب و انجام سئو و ... داشتی میتونم با هزینه کمتر از همه جا و حرفه ای تر واست انجام بدم همراه با پشتیبانی مادام العمر. چون این قالب فعلیت و مشکلات دیگه ای که در سایتت وجود داره مشتری رو که اذیت میکنه هیچ، فقط هزینه واسه هاست و ... میدی

• Sad
واکنش‌ها[ی پسندها]: royairani

masoudnkh

تازه وارد
با درود و ارج

با سپاس فراوان
شما هم آدرس سایت و لیست پلاگینهاتون رو بهم بگین تا مشکل رو بررسی کنم

بالا