کپی از سایت های دیگر بصورت خودکار

علی موسوی

تازه وارد
با سلام و احترام خدمت دوستان !

دوستان من دنبال یه افزونه یا یه اسکریپت هستم ک بتونه ، از سایت های دیگه مطالب رو بگیره ، در دیتابیس ذخیره کنه و تو سایتم نمایش بده !

آیا همچنین افزونه ایی هست ؟!

سیستم های وبلاگ خوان ، فکر میکنم ازین روش استفاده میکنن !

ممنون میشم راهنمایی کنید !

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

پر هست از این اسکریپت ها تو انجمن رو درست بگردید . و اصلا توصیه به استفاده نمی کنم

{یک درد دل : نمی دونم چرا برخی افراد فقط به فکر سوء استفاده از این روشها برای جیبشون و نابودی اعتبار جامعه وب ایران استفاده می کنند . اینکه افرادی زحمت می کشند و برخی فقط با یک اسکریپت اطلاعات و ساعتها زحمات آنها رو در چند لحظه فریم می کنند و با سوء استفاده از پهنای باند تولید کننده محتوا باعث دردسر های زیادی براشان خواهند شد. بهتر نیست به جای یک شبه ره صد ساله رفتن و عرضه واقعی خودتون رو نشون بدید . بشخصه از این پس هر سایتی که با این روش بخواد فریم کنه رو تو سیستم کپی گوگل معرفی می کنم تا ادب بشن . همین چند روز پیش فقط برای 4 ساعت سیستم مسدود کردن فریم رو قطع کردیم چنان فشاری روی سرور ایجاد شده بود که خودمون هم نمی تونستیم وارد سایت بشیم . یکی محض رضای خدا به بنده نشون بده کدوم سایت خارجی از این روش استفاده می کنه  }

موفق باشید

Mohand.ES

کاربر عضو
اسکریپت که زیاده .

دو نمونه اسکریپت هست که باش کار کردم : 1. از فید سایت ها تغذیه می کنن که شایع تره 2. موتورهای جستجوی خبر که کمی پیشرفته تره 

در وحله اول یک توصیه دوستانه دارم که ازین اسکریپت ها استفاده نکنید من تجربه استفادشو دارم !

یه جستجوی کوچیک توی فروم کنی بش میرسی : خبر خوان ها هم خوذشون یا اسکریپت ان یا افزونه برای دیگر انجین ها !!!

N2D

کاربر عضو
سلام ،

وقت بخیر ، 

اگر برای رنک نتایج جستجو میخاید که کاربردی نداره ، موتور های جستجو هوشمند تر از این حرفها شدند و رنکی به شما نمی دن . 

البته در کل برای همین سیستمی ، نیاز به وی پی اس اختصاصی دارید چون بار زیادی تحمیل میکنه به سیستم و عموما مدیریت سرور محدودیت ایجاد میکنند .

با احترام ، 

موفق باشید

mehrpouya

کاربر عضو
نظر شخصی من:

حتی راهنمایی کردن برای همچو سئوالی با دزدی یکیه.

اینکه با نصب یه اسکریپت نتیجه ساعتها و گاه ماهها زحمت دیگران رو بدون اجازه کپی کنی، "دزدیه". دزدی شاخ و دم نداره.

نه فقط این سئوال، که باید حتی اسکریپتاشم حذف بشه.

متاسفم

N2D

کاربر عضو
نظر شخصی من:

اینکه با نصب یه اسکریپت نتیجه ساعتها و گاه ماهها زحمت دیگران رو بدون اجازه کپی کنی، "دزدیه". دزدی شاخ و دم نداره.

متاسفم
سلام ،

وقت بخیر ،

حرف شما کاملاً متین و درسته ، این مساله نیازمند به فرهنگ سازی و صرف هزینه زیاد داره ، البته میشه از جاهایی مثل همینجا شروع کرد ( اما حرف کجا و عمل کجا )

یک همچین مساله ای تا به قوانین کپی رایت ، توجه کامل و شامل نشه و قوانین پر قدرتی تصویب نشه ، رسیدگی ای نمیشه بهش کرد و فایده خاصی هم نداره .

اما نیاز به حذف این اسکریپت ها نیست ، میشه با به شکل صحیح استفاده کرد و با « ذکر منبع » و یا حتی کسب اجازه ، استفاده مفید برد .

من خودم شخصا هر زمان هر جا ( وبلاگ ، سایت ، تالار و ... ) اگر مطلب و آموزشی قرار دادم ، اعلام کردم که کپی برداری آزاد و نیاز به ذکر منبع نیست . این دست برخورد هم زیاد دیدم البته .

ممنون بابت نکته ای که ذکر کردید .

با احترام

موفق باشید .

علی موسوی

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

پر هست از این اسکریپت ها تو انجمن رو درست بگردید . و اصلا توصیه به استفاده نمی کنم

{یک درد دل : نمی دونم چرا برخی افراد فقط به فکر سوء استفاده از این روشها برای جیبشون و نابودی اعتبار جامعه وب ایران استفاده می کنند . اینکه افرادی زحمت می کشند و برخی فقط با یک اسکریپت اطلاعات و ساعتها زحمات آنها رو در چند لحظه فریم می کنند و با سوء استفاده از پهنای باند تولید کننده محتوا باعث دردسر های زیادی براشان خواهند شد. بهتر نیست به جای یک شبه ره صد ساله رفتن و عرضه واقعی خودتون رو نشون بدید . بشخصه از این پس هر سایتی که با این روش بخواد فریم کنه رو تو سیستم کپی گوگل معرفی می کنم تا ادب بشن . همین چند روز پیش فقط برای 4 ساعت سیستم مسدود کردن فریم رو قطع کردیم چنان فشاری روی سرور ایجاد شده بود که خودمون هم نمی تونستیم وارد سایت بشیم . یکی محض رضای خدا به بنده نشون بده کدوم سایت خارجی از این روش استفاده می کنه  }

موفق باشید
سلام دوست عزیز 

خب شما از کجا مطمئنی من نمیخوام اسم منبع سایت رو بزنم ؟!
شما افزونه رو معرفی کنید ، من سایت خودم رو معرفی میکنم به شما ، اگه دیدید مطلبی گذاشته شده و لینک یا اسم منبع وجود ندارد ، حتما گزارش بدید سایت منو !
دوست عزیز ، مطالب کپی شده بدون ذکر منبع ، تا جایی ک من شنیدم از طرف گوگل شناسایی میشن و اصلا برای سایتی ک کپی میکنه خوب نیست ، درضمن از نظره سئو هیچ ارزشی هم ندارد !

از طرفی سایت بزرگی مثل بیتوته هم داره مطالبش رو کپی /پیست میکنه ولی با ذکره منبع !

ممنونم ازینکه پاسخ دادید به سوالم (ای کاش اسکریپت رو معرفی میکردید)

علی موسوی

تازه وارد
سلام ،

وقت بخیر ، 

اگر برای رنک نتایج جستجو میخاید که کاربردی نداره ، موتور های جستجو هوشمند تر از این حرفها شدند و رنکی به شما نمی دن . 

البته در کل برای همین سیستمی ، نیاز به وی پی اس اختصاصی دارید چون بار زیادی تحمیل میکنه به سیستم و عموما مدیریت سرور محدودیت ایجاد میکنند .

با احترام ، 

موفق باشید
سلام 

خیلی ممنون ک شما بهم نگفتید دزد ^_^
اگه میشه یه مقدار کامل تر توضیح بدید ، یا یه لینک یا منبع ایی بدید !
اگه هم امکانش هست ، لینک اسکریپت بدید !

قول میدم لینک منبع خبر رو بزارم 

علی موسوی

تازه وارد
نظر شخصی من:

متاسفم

با سلام خدمت شما دوست عزیز ^_^

اول از شما تشکر میکنم ک منو دزد میدونید ، و کسانی ک قراره به من راهنمایی کنن رو هم دزد میدونید !
اگه آقای دزد (خودم رو میگم) رو بیرون میدید ، حتما میزدید نفله میکردید ، البته بدون شک دزد ها برای خودشون حق و حقوقی دارن و من از شما شکایت میکردم .

برید مطالعه کنید ک کپی اصلا سودی داره ؟!
من قرار نیست مطلبی رو بردارم بدون ذکره منبع ، هر مطلبی ک کپی بشه ، لینک منبع گذاشته میشه .
در این صورت انگار تو سایت من ریپورتاژ داده طرف ^_^

کاش همه دزدا مثل من باشن ، بیان یه سودی برسونن و برن !

حالا اگه توهین نباشه ، خواهش دارم لینک اسکریپت رو بهم بدید 

خیلی ممنون

علی موسوی

تازه وارد
اسکریپت که زیاده .

دو نمونه اسکریپت هست که باش کار کردم : 1. از فید سایت ها تغذیه می کنن که شایع تره 2. موتورهای جستجوی خبر که کمی پیشرفته تره 

در وحله اول یک توصیه دوستانه دارم که ازین اسکریپت ها استفاده نکنید من تجربه استفادشو دارم !

یه جستجوی کوچیک توی فروم کنی بش میرسی : خبر خوان ها هم خوذشون یا اسکریپت ان یا افزونه برای دیگر انجین ها !!!
با سلام خدمت شما دوست عزیز !

ممنون از پاسختون 

اگه امکانش هست ، بهم بگید چرا میگید استفاده نکنم ؟
یخورده بیشتر توضیح بدید تا بدونم منم و تصمیم بگیرم خوبه استفاده ازش یا خیر !

اگر هم امکانش هست بگید باید چه چیزی سرچ بزنم ک به نتیجه درست برسم !

خیلی متشکرم ^_^

MahdiY

راهبر انجمن
می تونید از افزونه هایی شبیه افزونه wp-autopost (وردپرس) استفاده کنید

بالا