کی بلده ؟

p30portable

تازه وارد
من واقعاً از این سایت خوشم می یاد ...

جواب این سوال منو هم بدین خیلی خوب می شه !

دنبال یه هاست رایگان می گردم که فقط php پشتیبانی کنه احتیاجی به بانک اطلاعاتی ندارم !

هم پهنایه باند زیاد داشته باشه هم ظرفیت زیاد !

محدودیت آپلود هم نداشته باشه

الان می گین چیز دیگه هم می خوای ؟!

ممنون می شم در این مورد هم کمکم کنین

با تشکر

p30rayan

کاربر عضو
پهناش که خوبه 100 گیگ کل نت رو بگردی شاید 2 یا 3 تا ازا ین جور سایتها پیدا کنی فضاش هم که بد نیست 300 مگ

p30portable

تازه وارد
پهناش خوبه ولی فضاش کمه

دوست عزیز می دونی می خوام چی کار کنم یه اسکریپت دوستان معرفی کردن که فایل ها رو از راپیشذ دانلود می کنه و رو هاست می زاره

من مدیر سایت p30portable.com هستم و می خوام کاربرانم لینک دانلود رو به صورت مستقیم داشته باشن !

حالا به نظرتون چی کار کنم ؟!

p30rayan

کاربر عضو
خوب از همونی که گفتم استفاده کن یا از اسکریپتی که فال ها رو مستقیم میگیره استفاده کن (اگه وجود داره)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
روی هاست رایگان امکان نصب rapid leech نیست!

بیشتر هاست ها این امکان رو برای leech کردن نمیزارن چون سرعت سرور رو میگیره

P30TiP

کاربر عضو
کلاً روی هاست Shared هم نمی شه. برای استفاده از Rapidleech نیاز به VPS یا Dedicated Server دارید...

p30rayan

کاربر عضو
به نظر من میتونید لینک هاتون رو با استفاده از سایت رپید باز مستقیم کنید وبدید به کاربران هیچ دردسری هم نداره!

p30portable

تازه وارد
دوست عزیز رپیدباز مشکل داره لینک مستقیم میده ولی زود پاک می کنه ....

هیچ کسی راهی پیدا نکرده ...!

eshtad

کاربر عضو
خوب دوست من سرور رپید باز هم محدود هست دیگه برای کاربران free اگه بخواد فایل رو روی سرورش نگه داره که دیگه سرعت سرور رو میگیره میشه

ولی بهترین حالت اینکه که یک اکانت 1 ماهه رپید باز رو بگیرید چون اونجوری فایل های شما همیشه روی سرور های رپید باز میمونه البته این چیزی هست که اونها میگن (تو ایران هستی به همه چیز نباید اطمینان کنی دیگه)

p30rayan

کاربر عضو
فکر کنم چنین سیستمی داشتم میگردم اگه پیدا کردم میزارم برا دانلود

shamimi

کاربر عضو
می تونید از اینجا هم استفاده کنید

p30portable

تازه وارد
اخه تمامی برنامه های سایت رو در رپیدشر آپلود کردم

کسی نمیدونه چه جوری لینک مستقیم کنید ؟!

masoud1373

تازه وارد
با rapidleech میشه لینک ها رو مستقیم کرد ولی اگر استفاده کنید بیشتر هاستینگ ها گیر می دن.

sitsaz

تازه وارد
دوست من چون نياز واقعيت رو ديدم بدم نيومد كه تجربه اي رو كه چند سال با جستجو تو اينترنت و تست كردن بيش از 200 هاست رايگان به دست اوردم رو در اختيارت قرار بدم اميدوارم مطالبم مفيد باشه

-----------------------------------

اين سايت

000web...

از رپيد ليچ پشتيباني ميكنه اما ظرفيت اپلودش يعني همون ظرفيت انتقال فايل به صورت يك جاش 2 مگا بايت هست و فقط تا اين حجم رو ميتوني انتقال بدي

-----------------------------

پيشنهاد من به تو

به سايت

kilu.de

برو اونجا اكانت درست كن اكانتش از رپيدليچ پشتيباني ميكنه اما از رپيد شير دانلود نميكنه ولي باز هم هيچ مشكلي نيست چون ديگه اين سايت محدودست انتقال اطلاعات ( منظورم به غير از پهناي بانده ) نداره و حتي ميتوني حجم هاي بالا تا 150 مگ رو به اين سرور يكجا انتقال بدي ولي يه بدي هم كه داره اينه كه فضاش 1 گيگ هست كه ميتوني چند تا اكانت ثبت كني

خب داشتم ميگفتم كه بعد از اينكه هاست رو گرفتي براي اينكه امكانات سايتت كامل بشه اول همون رپيد ليچ رو رو هاست اين سايت اپلود كن بعد عوض اينكه دنبال سايتي بگردي كه هاست رپيد ليچ بهت بده دنبال خود سايتي كه اماده شده هست بگرد يعني سايتي كه رپيد ليچ روش نصبه و امكان انتقال فايل رو به كاربرا ميده ميتوني براي پيدا كرده اين سايت ها توي خود سايت رپيد ليچ دات كام

rapidleech.com

به بخش

shoutbox

بري اونجا بعضا معرفي كنن

خلاصه فايلت رو كه روي اين سرور طرف اپلود كردي اين فايلت حداقل براي 30 دقيقه روي سرور اون سايت ميمونه بعد به اين بخش اون سايت ميري مثلا ادرس سايت اينه

sitsaz.com/index.php

تو اينو تو ادرس بار مي نويسي

sitsaz.com/index.php?act=files

با اين روش تو به ليست فايل هاي موجود روي هاست اين طرف دسترسي پيدا مكني بعد فايلت رو انتخاب ميكني و بالاي قسمتي كه فايل ها رو انتخاب مكني يه منوي كركره اي سفيد هست كه مثلا امكان هايي مثل قسمت قسمت كردن فايل و .... رو بهت ميده اونجا گزينه ي

ftp file

رو بزن و مشخصات

ftp

اون هاستي رو كه وارد كردي رو بنويس و دكمه ي

upload

رو بزن تا فايل به سرورت براي هميشه منتقل بشه

--------------------------------------------- :wink: :!: :!: :idea:

------------------------------------------------------------------------------

همونطور كه گفتم من خيلي تلاش كردم تا به راه هاي اسونتري برسم و فعلا يه راه ديگه رو هم دارم تست ميكنم اميدوارم كه با دكمه ي تشكر خستگي نوشتن مطلب رو از تنمون بيرون كني

بالا