گرفت بک آپ یا پشتیبان کامل از سایت وردپرسی

jamshimi

کاربر عضو
سلام فایل زیپ بک پ رو منتقل کنید به روت هاست
سپس از طریق url upload لینکش رو بدید براتون اپلود کنه
به کی بدم آپلود کنه؟
رو گوگل درایو خودم می‌خوام باشه
شما فرمودید که روی گوگل درایو بک آپ بگیرید بدون کم شدن حجم و بعد لینکش بدین به مدیر هاست!!!

shahin_w3

کاربر عضو
به کی بدم آپلود کنه؟
رو گوگل درایو خودم می‌خوام باشه
شما فرمودید که روی گوگل درایو بک آپ بگیرید بدون کم شدن حجم و بعد لینکش بدین به مدیر هاست!!!
نگفتم مدیر هاست

ابتدا به سایت

مراجعه کنید بعد از ورود به حساب گوگ خود لینک فایل بک اپ رو در کادر مربوطه وارد کنید . گزینه اپلود رو بزنید

فایل روی گوگل درایو میره بدون هدر دادن حجم هزینه و زمان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
نگفتم مدیر هاست
ابتدا به سایت
مراجعه کنید بعد از ورود به حساب گوگ خود لینک فایل بک اپ رو در کادر مربوطه وارد کنید . گزینه اپلود رو بزنید
فایل روی گوگل درایو میره بدون هدر دادن حجم هزینه و زمان
این که غیر مستقیم هستش و از نظر امنیتی ممکنه مشکل ساز بشه

harbiline

Edris
اوهووووو چه خبره

یه بکاپ ریستور کردن این همه دردسر نداره که...بابا من 8 گیگ اطلاعات خودم رو ب صورت دستی ریستور کردم...

مسله رو سخت نکنیدش

Mohsen24

تازه وارد
اوهووووو چه خبره

یه بکاپ ریستور کردن این همه دردسر نداره که...بابا من 8 گیگ اطلاعات خودم رو ب صورت دستی ریستور کردم...

مسله رو سخت نکنیدش
این بزرگواران میگن دستی نمیشه باید از طریق پشتیبانی هاست اقدام بشه

شما میگی دستی میشه

سر جدتون گیجوووم نکنید :))

حسن غویشه

کاربر عضو
بنام خدا

این بزرگواران میگن دستی نمیشه باید از طریق پشتیبانی هاست اقدام بشه

شما میگی دستی میشه

سر جدتون گیجوووم نکنی
شاید دوستمون پنل نمایندگی دارن و در اون امکان ریستور کردن باز هست وگرنه از داخل سی پنل راهی برای ریستور کردن نداره!

موفق باشید :)

m0h4mm4d

کاربر عضو
ببینید برای بک اپ دو راه دارید

یا از طریق پنل Cpanel هست : که در این صورت معمولا خود هاست روزانه یا هفتگی بک آپ میگیره ( این را هاستتون چک کنید ) و مثلا سه بک آپ آخر را نگه میداره . شما میتونید بک اپ را مشاهده کنید ولی برای ریستور کردن باید تیکت بزنید و پشتیبان هاست براتون انجام میده .

دوم از طریق افزونه های بک آپ وردپرس : در این حالت شما افزونه را نصب میکنید و بهش میگید سر فلان ساعت در روز برای من بک آپ بگیر ( حالا یا فول بک اپ یا فقط از دیتابیس ) و تنظیمش میکنید که داخل گوگل درایو اپلود کنه ( قسمت تنظیماتش را ببینید پیدا میکنید )

برای ریستور کردن هم مجدد همین افزونه را نصب میکنید و از قسمت ریستور برش میگردونید .

مزیت این روش این هست که دیگه بک اپ دست خودتونه . و مشکلش این هست که زمان پک اپ گرفتن منابع سیستم را خیلی درگیر میکنه و ممکن هست از هاست بهتون اخطار بدهند که از منابع زیاد استفاده میکنید و یا شاید سایتتون برای چند دقیقه از دسترس خارج بشه .

یکی از بهترین افزونه ها این هست :

Mohsen24

تازه وارد
ببینید برای بک اپ دو راه دارید

یا از طریق پنل Cpanel هست : که در این صورت معمولا خود هاست روزانه یا هفتگی بک آپ میگیره ( این را هاستتون چک کنید ) و مثلا سه بک آپ آخر را نگه میداره . شما میتونید بک اپ را مشاهده کنید ولی برای ریستور کردن باید تیکت بزنید و پشتیبان هاست براتون انجام میده .

دوم از طریق افزونه های بک آپ وردپرس : در این حالت شما افزونه را نصب میکنید و بهش میگید سر فلان ساعت در روز برای من بک آپ بگیر ( حالا یا فول بک اپ یا فقط از دیتابیس ) و تنظیمش میکنید که داخل گوگل درایو اپلود کنه ( قسمت تنظیماتش را ببینید پیدا میکنید )

برای ریستور کردن هم مجدد همین افزونه را نصب میکنید و از قسمت ریستور برش میگردونید .

مزیت این روش این هست که دیگه بک اپ دست خودتونه . و مشکلش این هست که زمان پک اپ گرفتن منابع سیستم را خیلی درگیر میکنه و ممکن هست از هاست بهتون اخطار بدهند که از منابع زیاد استفاده میکنید و یا شاید سایتتون برای چند دقیقه از دسترس خارج بشه .

یکی از بهترین افزونه ها این هست :

اگر بک آپ رو، روی دوره های طولانی مدت مثلا هفته ای یک بار تنظیم کنم بازم مشکلی که فرمودین به وجود میاد؟

و اینکه این افزونه با افزونه ای تداخل نداره؟

m0h4mm4d

کاربر عضو
اگر بک آپ رو، روی دوره های طولانی مدت مثلا هفته ای یک بار تنظیم کنم بازم مشکلی که فرمودین به وجود میاد؟

و اینکه این افزونه با افزونه ای تداخل نداره؟
بیشتر از یک میلیون بار نصب شده . احتمال تداخلش کم هست . مخصوصا این که به صورت زنده کاری انجام نمیده فعال میشه ، انجام میده و تمام .

یک زمان کم کاربر را انتخاب کنید برای فول بک اپ گرفتن به صورت هفتگی . علاوه بر اون میتونید به صورت روزانه از دیتا بیس بک اپ بگیرید . معمولا دیتا بیس حجمش زیاد نیست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohsen24

تازه وارد
بیشتر از یک میلیون بار نصب شده . احتمال تداخلش کم هست . مخصوصا این که به صورت زنده کاری انجام نمیده فعال میشه ، انجام میده و تمام .

یک زمان کم کاربر را انتخاب کنید برای فول بک اپ گرفتن به صورت هفتگی . علاوه بر اون میتونید به صورت روزانه از دیتا بیس بک اپ بگیرید . معمولا دیتا بیس حجمش زیاد نیست .
خیلی ممنون

Qalekhani

قلعه‌خانی
البته ما یه addon روی سی پنل نصب کردیم، ماهیانه 4 دلار هست.

امکان بکاپ خودکار و ریستور کردن توسط کاربر هم اضافه میکنه به سی پنل. روی کلیه پلن های هاستینگ ما عرضه میشه.

You must be registered for see images attach

m0h4mm4d

کاربر عضو
البته ما یه addon روی سی پنل نصب کردیم، ماهیانه 4 دلار هست.

امکان بکاپ خودکار و ریستور کردن توسط کاربر هم اضافه میکنه به سی پنل. روی کلیه پلن های هاستینگ ما عرضه میشه.
سلام خوب هستید ؟

مشتری هم باید ماهی 4 دلار را پرداخت کنه ؟ یا شما ماهی 4 دلار میدید و کلااین امکان به هاستینگتون اضافه میشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام خوب هستید ؟

مشتری هم باید ماهی 4 دلار را پرداخت کنه ؟ یا شما ماهی 4 دلار میدید و کلااین امکان به هاستینگتون اضافه میشه .
سلام. نه. فقط مدیر هاستینگ این هزینه رو میده. مشتری فقط استفاده میکنه و نیازی به پرداخت هزینه مستقل نیست.

بالا