گفته های این سایت رو قبول دارید ؟؟؟؟؟؟ خیلی عجیبه !!!!!!!

bagheri

تازه وارد
با سلام

من چند روزی میشه که دنبال یه راهاندازی یه سیستم وبلاگ دهی هستم تو این مدت هم خیلی از سایتهارو گشتم

در بین این سایتها یه سایت خیلی نطرم رو به خودش جلب کرد و اون هم سیستم وبلاگ دهی سایت پویا هاست بود این هم ادرسش uir.ir میتونید خودتون هم یه سر بزنید

جالب اینجا بود که نمونه سایتی که از سیستم این سایت برای وبلاگدهی استفاده کرده کاملا شبیه اسکریپت رایگان pars20.net یا همون اسکریپت رایگان معروف وبلاگدهی شبیه میهن بلاگ هست

یه سوال از تمامی دوستان برنامه نویس داشتم

ایا این اسکریپت که این سایت میفروشه همون اسکریپت رایگان پارس بیست هست ؟؟؟؟؟ که خیلی هم راحت قابل هک شدن هست !!!!

یا رو اون اسکریپت کار شده و امنیتش رفته بالا ؟؟؟؟

و ایا میشه به این سیستم اعتماد کرد ؟؟؟ یا باید دونبال یه سیستم دیگه باشم ؟؟؟؟

اگه یه سیستم خوب و امنتر از این سراغ دارید خبرم کنید

این سوال میتونه سوال خیلی ها باشه

ممنون

IAMIR

کاربر عضو
برای سیستم وبلاگ دهی استفاده از سیستم وبلاگ دهی پوردپرس .wordpressmu .

در ضمن پویا هاست سابقه خوبی نداره . اونجور که من یادم قدیم ها اسکریپت سبد خریدم به مردم می فروخت . (مطمئن نیستم این همون شرکت یا نه ولی شباهت نام داره ) .

در ضمن شما مستقیم پارس 20 بخر اصلا نسخه رایگانش نصب نکن پر باگه . نسخه فروشی کامل و با پشتیبانی هست .

من این کار را کردم دور روز هک شد صفحه اولش هم عکس .... انداختن . و آبروم رفت .

اگر میتونی مسقیم پارس بیست بخر . ولی در کل wordpressmu با یک طراحی قالب اختصاصی بهترین گزینه هست .

bagheri

تازه وارد
اسکریپت وبسامان چطوره ؟؟؟

IAMIR

کاربر عضو
اسکریپت پارس 20مستقیم خریداری کنید .

بقیه همه سر و ته یک کرباسن ویرایش های کوچیک دران تو یک اسکریپت مشابه میدن .

ولی اگر بدی اختصاصی ورد پرس باری تغییر بدن از همه ی این مورد تائید تره .

mahtabdl

تازه وارد
بنظر من اگر میتونی پول هاست و سرور و اینجور چیزا رو بدی پیشنهاد می کنم وردپرس شبکه (چند کاربره) استفاده کنی.

اما عیبیش اینه که حجم زیادی از سی پی یو رو مصرف می کنه!

راجع به این نوع اسکریپت ها هم بهتون بگم که اصلا ازشون استفاده نکنید!

این اسکریپت پارس 20 فک کنم همون اسکریپته یاسی بلاگه که پارس20 توسعه داده.(باگ امنیتی داره - پیشنهاد نمیشه!)

هزار تا دلیل هست که بهتر اینه که وردپرسو استفاده کنین!

anet311

کاربر عضو
سیستم wordpressmu بهترین هست ، در این شکی نیست

اما بزرگترین مشکلی که wordpressmu داره اینه که پهنای باند کاربر هارو نمیشه کنترل کرد!

سر این موضوع ما و دوستانمون خیلی به مشکل خوردیم

بالا