مشکل گوگل وب مستر تولز

• نویسنده موضوع fkh
  • تاریخ شروع

fkh

تازه وارد
سلام به همه دوستان
من دسترسی به سایتم هنوز بسته هستش ( چون هنوز تازه کارم دسترسیشو باز نکردم) از قسمت پیشخوان وردپرس و خواندن

چندتا سوال داشتم :

1. قبل از باز کردن دسترسی گوگل به سایتم می تونم گوگل وب مستر تولز رو تنظیم و فعالش کنم ؟

2. قبل از باز کردن دسترسی رباتهای گوگل میتونم بک لینک سازی کنم ؟ و اگر میشه درستش کدومه دسترسی رو باز کنم بعد شروع به بک لینک سازی کنم یا نه ؟ و راحتترین بک لینک هایی که میتونم بگیرم از کجاهاست؟

3. سایتم رو با سئو سنترو چک کردم در قسمت reputation و در بخش safe browsing خطای website is flagged as a dangerous by google رو به من میده در حالیکه من نه کار خطرناکی انجام دادم نه حتی دسترسی سایتم باز هستش
علت رو میخواستم بدونم و روش حل مشکل رو

اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

سپاس فراوان

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام
به نظر من کارهایی مثل حذف کردن لینک ها، دسته بندی ها، عکس ها و... رو انجام دادید و کار های اولیه سایتتون رو انجام دادید ثبت نام کنید.
برای بک لینک سازی هم عجله نکنید، سایتتون تازه تاسیس هست و گوگل تشخیص میده که این بک لینک ها واقعی نیست و ممکنه پنالتی بشید یکی از اساتید گفته بودند طبق تجربشون تا 3 ماه از شروع فعالیت دنبال بک لینک نباشید.
توصیه میکنم شما کار خودتون رو درست انجام بدید و اصول سئو رو آموزش ببینید و به فکر دور زدن گوگل یا استفاده از روش های نا معلوم و گاها خطرناک خودداری کنید.
گوگل بسیار هوشمند هست و هر روز هم هوشمند تر میشه
خیلی از چیز هایی که سئو کاران هم اعلام میکنند بر اساس حدس و تجربشون هست که ممکنه تغییر کنه با توسعه الوریتم های گوگل یا بسته به ملاک های دیگه توی سایتشون برای اون ها نتیجه داشته و ممکنه برای شما نتیجه نداشته باشه.

fkh

تازه وارد
مرسی بابت راهنماییتون
من توی سایت moz هم چک کردم
PA =1 , DA = .0.1 شد به نظر شما علتش بسته بودن دسترس سایتم هستش یا چیز دیگه؟

بالا