گیر کردن در حالت لودینگ

behzadsp84

تازه وارد
باسلام

من ووکامرس خود رو نصب کردم ولی مثل عکس تو حالت لودینگ میمونه بخش پرداختش.

ممنون میشم راهنمایی کنید :)
3vit_untitled.png

shayanrahimi

تازه وارد
از سالم بودن افزونه درگاه پرداخت مطمن بشید

اگر سالم بود

تمام بخش های لازم در ووکامرس رو آپدیت کنید

مخصوصا اگر اعلام میکنه دیتابیس ووکامرس نیاز به اپدیت داره

معمولا این مشکل ماله مشکل در بخش افزونه درگاه پرداخت

behzadsp84

تازه وارد
@shayanrahimi افزونه درگاه سالمه و به درستی نصب شده و با فشردن اینتر وصل میشه به درگاه.

ممکنه مشکل از این خطا باشه؟

پوسته شما (berooz) دارای فایلهای پوسته (الگو)ی قدیمی ووکامرس می باشد. این فایلها نیازمند بروزرسانی برای سازگاری با نگارش کنونی ووکامرس هستند. شما می توانید فایلهای تاثیرگذار را در   ببینید. چنانچه هنوز  مشکل دارید، می توانید با نویسنده پوسته در ارتباط باشید.

ابن خطا بخاطر این فایلا هستش

rtrtrtr/single-product-reviews.php نسخه 2.3.2 بروز نیست. نسخه پایه 3.2.0 می باشد, 

rtrtrtr/single-product.php نسخه - بروز نیست. نسخه پایه 1.6.4 می باشد, 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
 قالب رو تعویض کنید و با قالب 2017 ازمایش بگیرید ببینید چه نتیجه ای در بر داره. از دیدگاه من مربوط به قالبه.

shayanrahimi

تازه وارد
@shayanrahimi افزونه درگاه سالمه و به درستی نصب شده و با فشردن اینتر وصل میشه به درگاه.

ممکنه مشکل از این خطا باشه؟

پوسته شما (berooz) دارای فایلهای پوسته (الگو)ی قدیمی ووکامرس می باشد. این فایلها نیازمند بروزرسانی برای سازگاری با نگارش کنونی ووکامرس هستند. شما می توانید فایلهای تاثیرگذار را در   ببینید. چنانچه هنوز  مشکل دارید، می توانید با نویسنده پوسته در ارتباط باشید.

ابن خطا بخاطر این فایلا هستش

rtrtrtr/single-product-reviews.php نسخه 2.3.2 بروز نیست. نسخه پایه 3.2.0 می باشد, 

rtrtrtr/single-product.php نسخه - بروز نیست. نسخه پایه 1.6.4 می باشد, 
چیزی که من از ارور فهمیدم اینه که بخشی از پوسته قدیمی هستش  و باید بروزرسانی صورت بگیره

بالا