****یه حرف خودمونی با تمام دوستداران ووکامرس***

nsm1000

تازه وارد
ََبه نام خدای زیبایی ها

راستش لازم دیدم که یه سری حرفها رو بزنم، من خودم کسی هستم که خیلی از سیستم ووکامرس خوشم میاد و اونو دوسش دارم

واقعا سیستم خوب و انعطاف پذیریه که لحظه به لحظه داره کاملتر میشه، و این جای خوشحالی داره، اما به نظر من استقبال

خیلی زیادی از این سیستم نشده حالا به دلایل مختلفی، مثلا خیلیها هستن که اومدن سمت ووکامرس اولش بعد رفتن

از بقیه فروشگاه سازا استفاده کردن. دوستدارم این بحث و یکم کلی تر کنم، ببینید شما میخواین یه فروشگاه اینترنتی

راه بندازین و از طریق اون درآمدی کسب کنین ولی قبل از اون باید خیلی جوانب رو در نظر بگیرین. فروشگاهتون باید بدون

کوچکترین ایرادی باشه و هیچ گونه ایرادی پذیرفته نیست، یا یه جمله عامیانه که مرد عقلشون به چششونه. الان خیلی ها

هستن هزینه کردن هاست و دامنه خریدن و یه فروشگاه ساز و نصب کردن با کلی ایراد و انتظار دارن که نتیجه بگیرن.

کلا تمام این حرفها رو زدم تا بگم که برای رسیدن به جاهای خوب باید زحمت کشید و هزینه کرد، الان خودم یه افزونه برای

ووکامرس خریدم و اونو تست کردم متاسفانه دچار مشکل بود، البته مشکلشو گزارش دادم اما معلوم نیست کی بر طرف بشه

به نظر من باید مدیران انجمن یه فکری بکنند، اصلا بیان قسمت ووکامرس رو عضویت ویژه قرار بدن و ماهانه از کاربران پول بگیرند

اما در عوضش یه پشتیبانیه حرفه ای بدن، به نظر من اگه این عضویت ویژه برقرار بشه مدیران انجمن با روحیه ی بهتر میتونن

به کارشون ادامه بدن و نتیجه اون صد درصد به نفع همه میشه. نظرتون چیه؟

انجمن همین روالشو ادامه بده یا با پرداخت مبلغ اندکی ماهانه پشتیبانی حرف های و پیشرفت ووکامرس؟

SAJDEHGAR

تازه وارد
سلام ...

هیمن جور حرفها برای edd هم هست !!! به هر حال به نظر من در سایت های بزرگ خدمات رایگان طرفدارهاشون وجودشون اونها رو به سود و شهرت بسیار بالای می رسونه و یکی از راه های درامدشون همین تبلیغات هست که گوش فلک رو کر میکنن باهاش !

nsm1000

تازه وارد
سلام ...هیمن جور حرفها برای edd هم هست !!! به هر حال به نظر من در سایت های بزرگ خدمات رایگان طرفدارهاشون وجودشون اونها رو به سود و شهرت بسیار بالای می رسونه و یکی از راه های درامدشون همین تبلیغات هست که گوش فلک رو کر میکنن باهاش !
داداش آخه ماهانه نهایتش 5 تومن چیه؟ والا بهتره، اگه میخوای یه فروشگاهی بزنه که واقعا درآمد زا باشه باید پشتیبانیشو ساپورت کرد.

پرشین اسکریپ اکسر بازدیدش از سایتشه!!!

SAJDEHGAR

تازه وارد
دیدگاه شما برای من خیلی محترمه ! ولی در حالت کلی باید مدیران چه خواهند کرد ! درسته 5 تومن به قول شما هیچ چیزی نیست ! آیا اون پشتیبانی که شما ازش حرف می زنید رو در بر خواهد گرفت ؟ و بازهم نگاه به نحوه خدمات رسانی این چنینی و کسب هزینه های رضایت بخش و ارائه خدمات متناسب به کاربران در نگاه های مختلف متفاوت هست !

موفق باشید .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان من حق با شماست... اما اون طرف قضیه هم مشکلاتی هست

اگر کم و کاستی در اینجا می بینید. دلایل مختلفی میتونه داشته باشه

1. کمبود مدیران

2. کاربران صرفا پرسش کننده هستند تا پاسخ دهنده . اسم اینجا تالار گفتگو هست نه تالار پرسش... . این باعث میشه برای مدیران وقتی نمونه که بخوان بزارن برای رفع مشکلات کاربران... الان در همین انجمن شاید بشه گفت 20 کاربر هستند که پاسخ دهنده هستند و به ما یاری می رسونند. این کاربرانی که زحمت و لطف میکنند ، پس از مدتی خسته میشن ، ممکنه مشغله ای داشته باشند. یا بیزنس خودشون رو دنبال کنند... چون کاربرا حتی حاضر نیستن یک دکمه تشکر رو فشار بدن :33: باعث دلسردی مدیرا و کاربرای فعال میشه

و ممکنه افرادی به هر دلیلی نخوان اطلاعاتشون رو با یکدیگه به اشتراک بگذارن... میگن من این اطلاعات رو وقتی میتونم بفروشم چرا بیام رایگان کار کنم... از طریق پیغام خصوصی ارتباط میگیرن و کاسبی راه میندازن...

3. بیشتر مشکلات کاربران برمیگرده به خودشون... وردپرس سیستم مناسبی برای یک کاربر مبتدی نیست. بماند که ووکامرس دردسر های خاص خودش رو داره...

4. مشکل در هاست های کاربران ، باعث شده مشکلاتی رخ بده که کاری از دست ما بر نمیاد...

5. سوالات بی خودی... به جرات میتونم بگم 50% کاربرانی که اینجا سوال میکنند ، نه سیستم رو تست میکنن ، نه جستجو میکنن و نه تلاشی برای به نتیجه رسیدن... تنها سوال میپرسن. باور کنید منم شاید بیشتر سوالات دوستان رو اصلا پاسخش رو نمیدونم. تست میکنم و نتیجه و روش رو میگم. کاری رو که براحتی همه میتونن انجام بدن...

اگر دوستان اینجا همت کنند ، کمک کنن تو فارسی سازی قالب ها و افزونه ها ، بنده قول میدم هر هفته یکی دو قالب سطح بالا معرفی و جهت دانلودد قرار بدم... ولی انتظار نداشته باشید ما قالب بزاریم اینجا ، ملت دانلود کنن از اخرم یک کپی رایت خشک و خالی برای ما نگه ندارن. البته ما انتظاری نداریم و کارمون رو همچنان ادامه میدیم... ولی قبول کنید دست تنهایی کاری پیش نمیره و ذهن و روحمون خسته میشه

ووکامرس سیستمی هست که براحتی تا قبل از فارسی سازی و انتشار از سمت ما ، به قیمت 500 هزار تا دو میلیون تومان فروخته میشد... هنوزم هستن... ما اینجا نه هزینه ای میگیریم ، نه چیزی... سودی هم برامون اینجا نداره. تنها هدفمون اشتراک گذاری دانسته هامون هست ولی انتظار کمک و یاری داریم...

برای اینکه فروم ، و بخش هایی رو وی آی پی کنیم ، نشدنی هست و کاربران به این رویه عادت کردن...

روی پرشین اسکریپت این مدل کسب و کارها جواب نمیده ...

mostafa98

کاربر عضو
سلام به دوستان گرامی خودم

اکثر کاربرانی که تازه سایت راه اندازی کردن به دنبال بهتر کردن سایتشون هستن غافل از اینکه تا یه قالب یا افزونه یا هکی

میبینن میخوان امتحانش کنن و به مشکل بر میخورن و دق دلی خودشون رو توی اینجور انجمن ها خالی میکنن اسپم میفرستن توی انجمن سوالات گنگ و نامفهوم میپرسن حالا بیا ازشون بپرس چیکار کردی اینطوری شده میگه نمی دونم تازشم اگه نتونستی

مشکلشون رو برطرف کنی(حالا به دلایلی مثلا هاست و فعال نبودن تابع و گانفیگ بد سرور و...) ازت طلبکار میشن به جای تشکر کردن من خودم چند باری متهم شدم به هک آیدی طرف( خود یارو یه هفتس اومده نت) ادعاشم میشه اینا به کنار

برای یکی سه تا سایت راه انداختم یکی انجمن بود یکیش نظرسنجی و پرسش و پاسخ یکیشم با وردپرس بود

بدون هزینه ای طرف برگشته میگه اینجا قالب چرا اینجوریه میخوام اینجاش بره بالا اون بلوکش بیاد پایین و..............

نمیخوام بگم من بهترینم ولی توی سایت خودم که الان نزدیکه دو ساله راه اندازیش کردم کلا 163 تا مطلب دارم ولی

توی انجمن 385 تا پست گذاشتم خودتون قضاوت کنید

آخر سر هم با فحش و توهین ازت پذیرایی میکنن

اما در مورد سوال شما فکر نکنم کسی حاضر بشه

حتی یه 1000 تومنی کمک کنه مثلا برای انجمن بیاییم درگاه پرداخت یا کمک مالی بزاریم

چون اکثرا به کار رایگان بچه های انجمن عادت کردن

من خودم به شخصه بهترین پوسته ها رو برای ووکامروس دیدم و سایت منبع هم دارم

ولی ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
سلام

استارتر عزیز حرف هخای شما مثل این میمونه که بگیم یک خودروی لامبورگینی وارد ایران کنیم و هر موقع چیزیشم شد ببریم تعمیرگاه سر کوچه و حلش کنه !!!

اون موقعی که من خودم فارسی سازی کردم این افزونرو با بچه های همین انجمن کمک کردیم که یه پشتیبانی خوب برای ووکامرس راه اندازی کنیم

ولی ببینید اینجا ایرانه هر کاری کنی آخرش ازت طلب کار هستند

به شخصه حاظرم هر نوع فروشگاه سازیرو در مقابله با ووکامرس شکست بدم چون میدونم چه امکانات و توانمندی هایی داره !

اما مشکل اصلی خود ووکامرس نیست بلکه پشتیبانی اونه چون سیستم کمی پیچیده ای داره کسی نمیتونه به خوبی پشتیبانی کنه

اما منتظر باشید به زودی پشتیبانی ووکامرس با چند نفر از بهترین وردپرس کاران به همراه پشتیبانی افزونه edd شروع به کار میکنه که اون موقع میتونید قدرت ووکامرس رو ببینید !

IAMIR

کاربر عضو
نگاه کنید .

این کار امکان پذیر نیست .

به چند دلیل دلیل اول اینه که پشتیبانی عادی شیوه کار افزونه هست .

که الانم توسط مدیران داره ساپورت میشه .

دومین مورد امکانات و درخواست های اضافه است . که فلان کاربر درخواست فلان امکانات را روی ووکامرس داره . اگر افزونه ای باشه ما معرفی میکنیم .

ولی خیلی از این موارد نیاز به کد نویسی و تغیرات برنامه نویسی داره .برای هیچ کدوم از مدیران انجمن به صرفه نیست . با این هزینه خدمات اختصاصی ارائه کنند . پس هر کاربری که امکانات اختصاصی خارج از روال عادی می خواد . باید هزینش پرداخت کنه .

خیلی از کاربرا در مورد درگاه ها ایراد می گیرند . الان ووکامرس بیشترین تعداد درگاه ها را داره .

تو درگاه های پستی و بانکی کاملترین هست . ولی متسفانه درگاه های پستی را به صورت اختصاصی شرکت های ارائه دهنده نوشتند . و مسئولیت بر عهده پرشین اسکریپت نیست . و از همه بدتر اینکه که خیلی از این شرکت مسئولیت درگاه هایی را که نوشتند را قبول نمی کنند .

برای مثال ما خودمون دوتا درگاه پستی اختصاصی نوشتیم . و می خواستیم به صورت اختصاصی بففرروشیم .

ولی هر کاربری که میومدم فکر می کرد . سرش داریم کلاه می ذاریم . می گفت دارین افزونه رایگان به می فروشید . حالا تا صبح به آقا بگو این زمین تا آسمون با افزونه متفاوته .

درگاه ملی هم خیلی وقته نوشته شده . و هرکاربری که پیام داده من بهش دادم . ولی بنا به مشکلاتی که پیش اومده نتونستیم توی فروشگاه قرار بدیم . البته جای گلایه هم نسبت به بعضی رفقا دارم .

بالا