یه دزد دیگه!! با فروش کارت شارژ ارزون -- اطلاع رسانی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amir_saman

کاربر عضو
سلام دوستان

امروز داشتم ایمیل رو چک می کردم که دیدم ایمیل زیر برام امده !!

<-------------------------------------------->

ارزان ترين فروشگاه کارت شارژ

ba yek click va az khane az motabar tarin foroshgahe carde sharj kharid konid

irancell

carde sharj 1000 tomani ====> 900toman

carde sharj 2000 tomani ====> 1750toman

carde sharj 5000 tomani ====> 4800toman

hamrahe aval

carde sharj 2000 tomani ====> 1800toman

carde sharj 5000 tomani ====> 4800toman

carde sharj 10000 tomani ====> 9500toman

<----------------------------------------------------->

وارد سایتشون شدم . واردصفحه پرداخت بانک شدم شکم برد. چون اس اس ال فعال نبود به آدرس ها نگاه کردم درست تو آدرس بانک بود. یه سری اطلاعات الکی وارد کردم که ارور داد اتصال با سرور مقدور نیست. دوباره رو آدرس صفحه بانک دقت کردم . همچیش انگار درست بود ولی یکم بیشتر کمه دقت کردم دیدم یه e با عوض شده . آدرس بانک پاسارگاد اینه :bankpasargad.com ولی آدرسی که این سایت داره اینه :bankpasergad.com تو رو خدا اطلاع رسانی کنید کلای کسی رو بر ندارن . ملت چقدر نامرد شدن تو این دوره زمونه !!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hbmo

تازه وارد
کارت شارژ فقط از چند تا سایت معتبر

ekart

echarj و چند تای دیگه که همش مال یه شرکته

توجه کنید اس اس ال داشته باشه بخش پرداخت " این هم زیاد مهم نیست چون برای هر سایتی میشه اینو چور کرد"

دقت کنید که سایت اصلی بانک باشه

تولبار الکسا رو نصب داشته باشین و از سایت های پر بازدید استفاده کنید

مسلما سایت یک بانک دارای بازدید بالایی هست

در صورت مواجهه با این سایت ها سریعا به *****ینگ گزارش دهید تا فیلیشون بکنند

در زمان پرداخت از وی ... ان استفاده نکنید

بعضی از این وی ... ان ها اطلاعات شما رو میدزدند ! مخصوصا نرم افزار ها !

از آنتی ویروس و فایروال با آخرین آپدیت ها استفاده کنید

در صورتی که پولتون زیادیه میتونید 60 تومن بدین به یک فایروال سخت افزاری (این کار برای جلوگیری از هک شدن adsl شما کاملا واجب هست )

اگر فکر میکنید که اینا که گفتم شر و بر هست کافیه تو سایت من به من یک پیام بفرستید تا یوزرنیم و پسورد شما رو به اعطلاعتون برسونم !

با استفاده از برخی ترفند ها میشه اطلاعات ارسالی از روتر شما رو به راحتی کپی و به سرور دیگه منتقل کرد (از روی سرور آی اس پی شما)

از قابلیت پروایت مرورگر ها استفاده کنید

ie9 و کروم و فایر فاکس 4 دارن (بقیه رو چک نکردم)

djary

کاربر عضو
اين کار داره مد ميشه فک کنم اين برای 3 يا 4 رمين باری باشه که از اين خبرا ميشنوم

amir_saman

کاربر عضو
ولی باید به همه اطلاع رسانی بشه که فیک پیج چی هست . خیلی ها نمی دونن و به دام این مدل آدما میفتن !!

exiler

تازه وارد
از این لینک گزارش کنید:

از اون فهرست هم گزینه ه رو انتخاب کنید.

برای شارژ هم مستقیما به سایت بانک ملت یا پاسارگاد یا سامان برید.

حتما برای خرید شارژ و عملیات بانکی مطمئن بشید که پروتکل ssl فعاله

آدرس امن برای خرید شارژ(بانک پارسیان)

hbmo

تازه وارد

شما هم تو سایت هاتون اطلاع رسانی کنید

دولت که به فکر نیست خودمون به فکر خودمون باشیم

iranenaz

کاربر عضو
دوستان ، دولت و .. بفکر هستند ، چشمانتون رو باز کنید تا ببینید ، بنداگان خدا دارن هرچی سایت روی وب هست فیل می کنند ، یه 4 تا سایت هم بذارید مثل این بابا کارش رو بکنه ،، مهم نیست. کارت شارژ که رقمی نیست ، حتما از آشناهان و...

djary

کاربر عضو
با اين کار تمام اطلاعات کارت رو بدست ميآرن بعد حساب طرف رو خالی ميکنن بحث کارت شارژ نيست

shahrgham

تازه وارد
سلام من موندم چرا دوستان از خود سایت بانک ها کارت شارژ نمیگیرند

من خودم بانک ملت حساب دارم از خود سایتش میتونم به راحتی شارژ بگیرم اصلا نیازی نیست به سایت های دزدها برم یا دیگر سایت ها معتبر

مگه پاسارگارد یا دیگر بانک ها همچین امکاناتی رو ندارند که شما از سایت های دیگه میگیرید ؟ :redfadce:

viadown

تازه وارد
:78: ایول چه باحال گفتی به سایت دزدها :)) حسابی غش کردم , عرضم خدمتت که عزیز دنیارو دزدا گرفتن مخصوصا تو ایران خوب کاری میکنی پست میدی واسه اطلاع رسانی ولی به نظرم این جماعت انققققققققققققدر راحت طلب و مفت خور هستن که راه درست رو ول میکنن به خاطر راحتی میرن به این سایت ها !

arianet

تازه وارد
سایت اصلی پرداخت :

سایت جعلی :

بابا عجب دزد هایی هستن اینا

amir_saman

کاربر عضو
سایت اصلی پرداخت : سایت جعلی :

بابا عجب دزد هایی هستن اینا
تازه طرف اونقدر هم حرفه ای بوده که آدرس رو میزنی ریدایرکت می کنه رو بانک فقط آدرس های خاصی که خودش می خواد میره به صفحه پرداخت خودش !!

djary

کاربر عضو
مگه ميشه همچين کاری کرد ؟! شايد الان که فهميده گندش در اومده اين کارو کرده که آبروش نره

چون من اول رفتم صفحه فک تابلو بود و اصلاً اينطوری نبود

viadown

تازه وارد
خب این چیزا تو برنامه نویسی چیزی نیست راحت میشه یه صفحه رو کلا جعل کرد طوری که دقیقا به همون آدرس و همون سایت بره ! هر چیزی شدنی هست ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا