یه هاست لینوکس ایرانی خوب پیشنهاد بدید!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoomi

کاربر عضو
با توجه به اینکه من در حوزه اینترنت دستگاه های همراه مثل تبلت و موبایل خدمات ارائه میدم، و با توجه به اینکه فعلا توی ایران 80% کاربرای اینترنت GPRS و EDGE از اوپراتور ایرانسل و 20% همراه اوله، و بازم با توجه به اینکه اوپراتور خیلی محترم ایرانسل دسترسی به سایتهایی که سروراشون بیرون از ایرانه محدود و در بعضی مواقع کلا قطع کرده و بازم با توجه به اینکه انتظار میره در آینده ای نزدیک دسترسی به سرورهای خارجی توسط همراه اول هم قطع شه و دردسرای من شروع شه و با توجه به اینکه وقت و حوصله جستجو در انجمن رو نداشتم، حالا با این همه با توجه ها، میخواستم یه هاست لینوکس مطمئن ولی ارزون ایرانی در حد 100 الی 500 مگابایت تهیه کنم.

ارزونترین جایی که پیدا کردم، 100 مگابایتو میده 15 تومن

و 250 مگابایتو میده 30 تومن.

اما پهنای باندشون خیلی کمه.

مال 15 تومنی، 5 گیگه.

مال 30 تومنی 10 گیگه.

امکاناتشم کلا محدوده. یعنی حتی یه اد آن دامین هم ندارن و دسترسی ftp یه دونست.

کسی هاست لینوکس ایرانی ارزون سراغ نداره؟!

pendar09

تازه وارد
میل خودت ولی اینو بهت می گم به هاست ایرانی که اگر منظورت رو درست فهمیده باشم اعتماد نکن !

اینترنت داخلی قطعی داره ، کمبود سرعت داره . سروری که داخل ایران باشه هیچ امنیتی نداره . ولی به هر حال سرور های آشیانه همه جوره مناسب هست که قیمت نجومی داره :) ولی پرشین تولز هم سرور ایران داره که به نظرم می تونه خوب باشه

mahdiali35

کاربر عضو
درود...

تو هاستینگ های داخلی همیشه مبحث پهنای باند دردسر سازه....شماچه پهنای باندی احتیاج دارید؟؟

این سایت کیفیت و پشتیبانی خوبی داره:

در ضمن اگه مشتریا فقط ایرانی هستن می تونید از گیم سرور هم استفاده کنید...

پیروز و شاد باشید...

masoomi

کاربر عضو
میل خودت ولی اینو بهت می گم به هاست ایرانی که اگر منظورت رو درست فهمیده باشم اعتماد نکن !اینترنت داخلی قطعی داره ، کمبود سرعت داره . سروری که داخل ایران باشه هیچ امنیتی نداره . ولی به هر حال سرور های آشیانه همه جوره مناسب هست که قیمت نجومی داره :) ولی پرشین تولز هم سرور ایران داره که به نظرم می تونه خوب باشه

اینا که خیلی گرونن :D

masoomi

کاربر عضو
درود...تو هاستینگ های داخلی همیشه مبحث پهنای باند دردسر سازه....شماچه پهنای باندی احتیاج دارید؟؟

این سایت کیفیت و پشتیبانی خوبی داره:

در ضمن اگه مشتریا فقط ایرانی هستن می تونید از گیم سرور هم استفاده کنید...

پیروز و شاد باشید...
اتفاقا خودمم همینو دیده بودمو مد نظر داشتم.

اون بالا هم قیمتاشو گفتم.

فقط نمیدونم پارس آنلاین سروراش چجوریه.

اینترنتش که همش قطع و وصل داره.

اگه سروراشم اینجوری باشه که دیگه...

دادا گیم سرور از کجا گیر بیارم؟!

kasraa

کاربر عضو
سلام

من خودم از سرور داخلی استفاده میکنم الآن 1 ماهه هیچ قطعی ای نداشتم و سرعتشم که توووووووپه انگاری دار تو ویندوز کار میکنی :D

masoomi من جائیرو معرفی نمیکنم ولی چون دیدم گیم سرور میخوای فعلا این خیلی عالی هست :

pendar09

تازه وارد
اطلاع زیادی درباره چیزی رو که می گم ندارم ولی چند لحظه فکر کردم که ورودی های سایت های ما از کجاست ؟ اغلب از گوگل یا بینگ و یاهو و...

وقتی که مثلا روبات گوگل میاد و سایتی رو آنالیز می کنه و نتونه اون سایت رو بخونه پس هیچ نتیجه ای هم براش نیست !

اگر سروری اینترانت داره ، به نظر من هرگز ازش سرویس نگیر چون سهم عمده از بازدید هات از بین می ره ! اگر هم اینترنت داشته باشه که باید خیلی شرکت بزرگی باشه که واقعا سرعت بالایی بهش بدن که هزینه هاش بالا می ره !پس از سرور خارجی بگیر خیال خودت رو راحت کن
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

iranenaz

کاربر عضو
سلام جناب معصومی

انتظار این جمله رو از شما نداشتم

و با توجه به اینکه وقت و حوصله جستجو در انجمن رو نداشتم

در خصوص دیتاسنتر های ایران ، دوستانه پیشنهاد می کنم دورشون رو خط بکشی.مخصوصا مخصوصا اونایی رو که ارزون سرویس میدن.

(زیاد استفاده کردم)

فقط نمیدونم پارس آنلاین سروراش چجوریه.

اون زمانهایی که اینترنت قطع هست سرور هم ...

نقل قول :

سلام به دوستان

من یه 2 ماه هست که با دیتاسنتر پارس آنلاین قرارداد بستم

در این مدت مشکلات زیادی پیدا کردم فقط یه حسن خوب داره اونم پینگ پایین سرور و سرعت لود خوب هست

پشتیبانی خوبی نداره یعنی در ساعت 5 بعدازظهر به بعد هر روز با روز بعدش سطح دسترسی پرسنل داخل دیتا سنتر فرق میکنه یعنی کلا پرسنل دارای سه سطح دسترسی هستن که هر شیفت با شیفت بعد متفاوت است

یک بار اف تی پی بستن زنگ میزنی میگن سرور عوض کردیم یا ای پی بانک بستن یا روتر پردیس قطع میشه یا برق روتر میره لینک قطع میشه یا سرور به روز می کنند سایت دان میشه

من به عنوان کسی که 7 سال داره با این شرکتها کار میکنم همچین دیتاسنتری با این پشتیبانی ندیدم هر کاری هم بخواهند روی سرویس انجام بدهند از قبل ایمیل نمی زنند و خبری از اطلاع رسانی وجود نداره

این هم بگم برای هاست اشتراکی فقط از طریق فیبر نوری سرویس می دهند یعنی اگر فیبر دیتاسنتر قطع بشه از لینک ماهواره به عنوان پشتیبان خبری نیست و سایت در تهران با اینترنت خود پارس آنلاین هم قابل مشاهده نیست

اینو گفتم که مثل من گول نخورین

برای هر کاری هم باید تیکت بزنین به پشتیبانی تنها این موردش فقط مثل شرکت های خارجی هست

خلاصه بگم دلم خونه

آخر هم مجبور شدم یه سرور میرور در آمریکا بزنم

به نظر من دوستان یه نظر سنجی درست کنند و بدترین شرکت از نظر پشتیبانی معرفی کنند

پیروز باشید.

mahdiali35

کاربر عضو
درود...

تو این جور مباحث که کدوم دیتاسنتر بهتره یا نه بهتره بری وب هاستینگ تالک اونجا تاپیک های متعددی در این مورد موجوده...یه نفر میگه افتضاحه یه نفر دیگه میگه عالیه....20 نفر میگن خویه و 15 نفر میگن بده...باید بری و خودت سبک و سنگین کنی..!!!

یه جایی دیده بودم که سرور برای تست میدن در عرض 24 ساغت به صورت غیر مستقسم از کسی میتونی بگیری....

اطلاع زیادی درباره چیزی رو که می گم ندارم ولی چند لحظه فکر کردم که ورودی های سایت های ما از کجاست ؟ اغلب از گوگل یا بینگ و یاهو و...وقتی که مثلا روبات گوگل میاد و سایتی رو آنالیز می کنه و نتونه اون سایت رو بخونه پس هیچ نتیجه ای هم براش نیست !

اگر سروری اینترانت داره ، به نظر من هرگز ازش سرویس نگیر چون سهم عمده از بازدید هات از بین می ره ! اگر هم اینترنت داشته باشه که باید خیلی شرکت بزرگی باشه که واقعا سرعت بالایی بهش بدن که هزینه هاش بالا می ره !پس از سرور خارجی بگیر خیال خودت رو راحت کن
default_;
دوست عزیز سایت بر روی اینترانت باشه فقط برای شبکه ی داخلی موجوده یعنی این چنین سایتی برای گوگل و یاهو و الکسا وجود خارجی نداره پس نمیشه گفت بازدیدت از گوگل کم میشه باید گفت بازدیدت از گوگل 0 میشه....از قرار دادن مطالب مفیدت در انجمن هم تشکر میکنم... :53: :53: :53:

پیروز و شاد باشید...

pendar09

تازه وارد
خب منم که گفتم سهم عده از بازدید هات یعنی کل گوگل و ... :) نظر لطف شماست .اگر چیزی هست از افراد با سابقه تری چون شما یاد گرفته شده...

mahdiali35

کاربر عضو
خب منم که گفتم سهم عده از بازدید هات یعنی کل گوگل و ... :) نظر لطف شماست .اگر چیزی هست از افراد با سابقه تری چون شما یاد گرفته شده...
درود...خواهش میکنم دوست عزیز...

سهم عمده شاید منظور 99.9% اما در این حالت 100% هیچ بازدیدی نخواهد بود...0.1% عدد کمی نیست... :D

پیروز و شاد باشید... :53: :53: :53:

jing

کاربر عضو
سروهای خارجی بهتره

هم میتونید ببینید

masoomi

کاربر عضو
سلام جناب معصومیانتظار این جمله رو از شما نداشتم: "

و با توجه به اینکه وقت و حوصله جستجو در انجمن رو نداشتم"

دادا خدایی من با جستجو توی انجمنها مشکل دارم :D

چرا؟!

چون خیلیا یا عنوان درست و حسابی ننوشتن برا تاپیک. یا اینکه از کلمات کلیدی و عبارات درست و درمون توی تاپیک استفاده نمیکنن. برا همین باید 1 ساعت وقت بذارم تا تاپیکو پیدا کنم.

دوباره 1 ساعت وقت بذارم کل تاپیک و پاسخها رو بخونم.

1 ساعت وقت بذارم سبک سنگین کنم.

بعد تاره میبینم تاپیک مال 1 ماه یا 10 سال پیشه و پاسخهای داده شده مال شرایط اون موقع بوده :D

برا همین اومدم تاپیک زدم تا از اطلاعات ثانیه به ثانیه متخصصینی چون شما بهره ببرم و به نوعی اطلاعات انجمن پی اس در این مورد بروز شه تا اگه یکی پیدا شد جستجو کنه، حداقل اطلاعاتی که به دست میاره مال نیمه اول مرداد 1391 باشه :D

بد میگم؟

masoomi

کاربر عضو
از اطلاعاتی که دادین ممنونم.

اما این قیمتهایی که توی هاستینگها ارائه میدن، از کجاشون در میارن؟!

نرخ ثابت نداره انگار.

یارو 100 مگابایت رو میده 250 تومن!

یا خودشون سواد ندارن بفهمن 100 مگابایت یعنی چقدر.

یا اینکه ملتو ... فرض کردن.

این پادکست رو گوش کنید. جالبه.

pendar09

تازه وارد
اینی که خود پرشین تبلیغ می کنه قیمت خوبی داره ولی دایرکت ادمینه !

larsa.ir

کاربر عضو
میزبانی وب لینوکس

Plan A

Plan B

Plan C

Plan D

Plan E

Plan F

فضای میزبانی(GB)

2

8

12

182530

ترافیک ماهانه (GB)

10

30

50

80120250

mainpage_price.png
قیمت ماهیانه (تومان)

۵,۰۰۰

۱۰,۰۰۰

۱۵,۰۰۰

۲۰,۰۰۰

۳۰,۰۰۰

۴۵,۰۰۰

mainpage_price.png
قیمت سالیانه (تومان)

۶۰,۰۰۰

۱۲۰,۰۰۰

۱۸۰,۰۰۰

۲۴۰,۰۰۰

۳۶۰,۰۰۰

۵۴۰,۰۰۰

بقه موارد هم نامحدوده و دایرکت ادمین خواستین پ.خ کنید فکر نکنم با این افر جای دیگه بتونید پیدا کنید
default_;

soosmar

کاربر عضو
دوست عزيز واقعا اين سايت خيلي خيلي خوبه پنلهاش!!!

من تا الان بهتر از اين سايت نديدم كه قيمت هاش پايين باشه!

تا اون جايي هم كه من مي دونم همه امكانات مثله پهناي باند و.......................... نامحدوده!

ميزبان سايت منم الان اينجاست

من كه راضي هستم!

در ضمن تمام پنلهاش هم Cpanel هست!

rezaei1374

تازه وارد
دوست عزيز واقعا اين سايت خيلي خيلي خوبه پنلهاش!!!من تا الان بهتر از اين سايت نديدم كه قيمت هاش پايين باشه!

تا اون جايي هم كه من مي دونم همه امكانات مثله پهناي باند و.......................... نامحدوده!

من كه راضي هستم!

مگه ایران تحریم نیست چطوری سی پنل هست ورژن آخرشه

masoomi

کاربر عضو
دوست عزيز واقعا اين سايت خيلي خيلي خوبه پنلهاش!!!من تا الان بهتر از اين سايت نديدم كه قيمت هاش پايين باشه!

من كه راضي هستم!

از دامینشون مشخصه! (tk)

درضمن مال آلمانه. من ایرانی میخوام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا