WooCommerce یک افزونه بانک اطلاعاتی برای بازی های کامپیوتری

3Nator

تازه وارد
سلام دنبال یه افزونم که اسم یک بازی رو بدم خودش کاور و .. رو اضافه کنه به محصول یا حداقل یه چیزی میخوام که بازی های کامپیوتریرو به سایتم اضافه کنه یک جا چون خیلی زیاده نمیتونم تک تک اضافه کنم یکی کمکم کنه

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.
فکر نمیکنم افزونه آماده ای پیدا کنید.
سایت های فیلم و سریال چون مرجعی مثل imdb دارند و خب طرفداران این وبسایت های فیلم و سریال زیاد هست، افزونه های متعددی برای اینکار نوشته شده.
شما ببینید مرجع سایت بازی ها چی هست و در گوگل برای افزونه جستجو کنید شاید به نتیجه برسید.
این رو هم ببینید :

البته فکر میکنم باید سفارش بدید براتون بنویسند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3Nator

3Nator

تازه وارد
سلام.
فکر نمیکنم افزونه آماده ای پیدا کنید.
سایت های فیلم و سریال چون مرجعی مثل imdb دارند و خب طرفداران این وبسایت های فیلم و سریال زیاد هست، افزونه های متعددی برای اینکار نوشته شده.
شما ببینید مرجع سایت بازی ها چی هست و در گوگل برای افزونه جستجو کنید شاید به نتیجه برسید.
این رو هم ببینید :

البته فکر میکنم باید سفارش بدید براتون بنویسند
میگم حد اقل یه راهی نیست این همه بازی رو من اد کنم یکجا جایی یه کاتالوگی چیزی :|
ِا حداقل یه افزونه ای باشه که بشه محصولات یه سایت دیگه رو کپی کرد؟ :|

Mesmaili

کاربر عضو
میگم حد اقل یه راهی نیست این همه بازی رو من اد کنم یکجا جایی یه کاتالوگی چیزی :|
ِا حداقل یه افزونه ای باشه که بشه محصولات یه سایت دیگه رو کپی کرد؟ :|
دیگه این حیطه کاری شماست، شما باید سایت منبع رو بشناسید نه کاربران :دی

برای وارد کردن محصولات و یا نوشته های سایت های دیگه 1 سری راه ها هست البته به اون سایت مرجع هم بستگی داره.
برای مثال از طریق rss هم شاید بشه مطالب رو دریافت کرد

3Nator

تازه وارد
دیگه این حیطه کاری شماست، شما باید سایت منبع رو بشناسید نه کاربران :دی

برای وارد کردن محصولات و یا نوشته های سایت های دیگه 1 سری راه ها هست البته به اون سایت مرجع هم بستگی داره.
برای مثال از طریق rss هم شاید بشه مطالب رو دریافت کرد
ممنون از کمک هاتون افزونه اسکریپس رو پیدا کردم که میشه باهاش محصولات هر سایتی رو برداشت 🥰

بالا