یک مشکل جدی در ووکامرس!

pershianix

تازه وارد
سلام. ووکامرس یک مشکل جدی داره که نمیدونم چرا تا بحال بهش رسیدگی نشده:

وقتی کسی یک فایل مجازی + یک فایل حقیقی سفارش میده و نوع پرداخت رو "پرداخت هنگام تحویل قرار میده" و روی لینک تسویه حساب کلیک میکنه، لینک دانلود فایل مجازی در اختیارش قرار میگیره!!1! اونم بدون پرداخت هزینه!

کسی تا حالا با همچین مشکلی مواجه شده؟

- - - Updated - - -

سلام. ووکامرس یک مشکل جدی داره که نمیدونم چرا تا بحال بهش رسیدگی نشده:وقتی کسی یک فایل مجازی + یک فایل حقیقی سفارش میده و نوع پرداخت رو "پرداخت هنگام تحویل قرار میده" و روی لینک تسویه حساب کلیک میکنه، لینک دانلود فایل مجازی در اختیارش قرار میگیره!!1! اونم بدون پرداخت هزینه!

کسی تا حالا با همچین مشکلی مواجه شده؟
کسی جواب نمیده؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر کنم شما بودید که ایمیل زدید و پاسخ دادم

دوست من، این خطا نیست! یک مورد منطقی هست

پاسخ شما در سوالتون هست

مگه فایل مجازی تحویل درب منزل داره؟

رویه فایل های دیجیتالی ، این هست که پس از پرداخت موفقیت آمیز ، فایل رو نمایش میده

وقتی تحویل درب منزل میزنید ، یعنی پرداخت انجام شده

در کل ، یه سوال منطقی برای بنده رخ داده

چرا باید اصلا روش حمل و نقل رو فعال کنید برای فایل های دیجیتالی؟

Goback

کاربر عضو
حرف هر دو طرف درست،ولی بنظرم بیشتر منطقی بود که خود فروشگاه هوشمند از این موارد جلوگیری میکرد تا اینکه بذاره به عهده کاربر.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مثل این میمونه ماشینت هوشمند باشه (بر فرض مثال میگم) . بعد فرمون دست خودت باشه بری سمت دره بگی ماشین باید هوشمند باشه نره تو دره .

این مسائل کاملا منطقی هست! و اصلا جای بحثی نیست . چرا که یک محصول دیجیتالی ، اصلا حمل نمیشه که بخواد تحویل درب منزل براش بزارن!

pershianix

تازه وارد
فکر کنم شما بودید که ایمیل زدید و پاسخ دادمدوست من، این خطا نیست! یک مورد منطقی هست

پاسخ شما در سوالتون هست

مگه فایل مجازی تحویل درب منزل داره؟

رویه فایل های دیجیتالی ، این هست که پس از پرداخت موفقیت آمیز ، فایل رو نمایش میده

وقتی تحویل درب منزل میزنید ، یعنی پرداخت انجام شده

در کل ، یه سوال منطقی برای بنده رخ داده

چرا باید اصلا روش حمل و نقل رو فعال کنید برای فایل های دیجیتالی؟
فکر کنم منظور منو بد متوجه شدید. ببینید، من سایتی دارم که هم کالای مجازی (پی دی اف و ...) داخلش میفروشم هم کالای حقیقی (موبایل و ...)

حالا اگه یه مشتری، هم کالای حقیقی بخره (مثلا موبایل) و هم کالای مجازی (مثلا فایل پی دی اف) و هر دوی این خریدها توی یک سبد خرید باشه و بعد به صفحه پرداخت بره و روش خرید رو، پرداخت بعد از تحویل قرار بده و سفارش رو تایید کنه، در صفحه ی بعد که پیغام دریافت سفارش صادر میشه، لینک فایل دانلودی(پی دی اف) به کاربر نشون داده میشه!!! اونم بدون پرداخت هزینه!!! و این یک باگ خیلی خیلی بزرگ توی این سیستمه.

بالا