یک مشکل مهم در رابطه با دیتابیس

• نویسنده موضوع sahin
  • تاریخ شروع

sahin

کاربر عضو
سلام دوستان من اوم چند تا ساب فولدر ساختم با وردپرس های جدا با استفاده از آموزش زیر کاربران سایتمو یکی کردم حالا افزونه دیجیتس نصب کردم حالا چطوری میتونم شماره موبایل را در وردپرس های دیگه به اشتراک بذاره؟

سایتی که باهاش کاربران را یکی کردم :

Mesmaili

کاربر عضو
شما جدول کاربران رو در واقع به اشتراک گذاشتید، دیجیت طبیعتا باید شماره موبایل های هر کاربر رو در جدول کاربر قرار بده و در این صورت نباید مشکلی وجود داشته باشه.
البته اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم

sahin

کاربر عضو
شما جدول کاربران رو در واقع به اشتراک گذاشتید، دیجیت طبیعتا باید شماره موبایل های هر کاربر رو در جدول کاربر قرار بده و در این صورت نباید مشکلی وجود داشته باشه.
البته اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم
من باید کد شماره موبایلی که از دیجیت میخونه را دستی بزارم توی دیتابیس تا بتونه شماره موبایل کاربران را در ساب فولدر ها به اشتراک بذاره میخوام بدونم چه کدی باید بزارم که شماره موبایل را اشتراک بذاره الان در جدول دیتابیسم قسمت یوزر متا کد digits_phone دیدم برای موبایل استفاده شده این کدو نمی دونم چطوری بزارمش که اشتراک بزاره

sahin

کاربر عضو
سلام دوستان من اوم چند تا ساب فولدر ساختم با وردپرس های جدا با استفاده از آموزش زیر کاربران سایتمو یکی کردم حالا افزونه دیجیتس نصب کردم حالا چطوری میتونم شماره موبایل را در وردپرس های دیگه به اشتراک بذاره؟

سایتی که باهاش کاربران را یکی کردم :
سلام دوستان کسی هس کمکم کنه شماره موبایل به اشتراک نمیزاره 😭😭😭😭😭😭😭

اگه کسی بلده خواهشا کمک کنه

بالا