2 سوال از هاست ویندوز

mkmosaarg

تازه وارد
سلام راستش چند روز پیش از اونجا که شنیده بودم هاست ویندوز هیچ محدودیتی نداره... جو گیر شدم خریدم :( اما خیلی با cpanel فرق داره ;)

2تا مشکل دارم

اول اینکه تو این هاست ویندوز unzip یا extractنیست :( چه جوری باید فایل های ZIPرو باز کرد؟

اینم عکس از قسمت File Manager

You must be registered for see images attach

سوال دومم اینه که تو هاست ویندوز میشه دیتالایف،جوملا یا همون وردپرس خودمون رو نصب کرد و بدون مشکل کار کرد، باچه سیستمی خوب کار میکنه؟!

واسه این می پرسم که من آزمایشی Social Engine رو خواستم نصب کنم اما همون اول نصب گیرداد :( در حالی که حتی روی GIGFA هم راحت نصب میشه وکارمیکنه

nulledscriptz

کاربر عضو
اول در مورد فایل های فشرده باید بگم که : پلسک فقط قادره فایل های با فرمت zip و اونم فقط زمان آپلود رو از حالت فشرده خارج کنه .

دوم در مورد اسکریپت ها : همه اسکریپت ها رو میشه نصب کرد به شرط وجود محیط مناسب . مثلا باید بانک اطلاعاتی mysql داشته باشه ، php داشته باشه ، فانکشن های مورد نیاز برای اون اسکریپت باز باشه ، برای وردپرس بهتره که Htaccess داشته باشه و... مثل خود هاست لینوکسی فقط سیستم عاملش فرق میکنه توی کار شما تفاوتی نیست ...

AHMAD-SE

تازه وارد
شما برای این آپشن های اضافه که دوستمون گفت باید پول اضافه پرداخت کنید

ولی من توصیه می کنم رو هاست ویندوزی اسکریپتهای php رو نصب نکنید

در آینده مشکل بر می خوری ، چون خودم این تجربه رو رو هاست ویندوزی داشتم

اگر پول مهم نیست یه هاست لینوکسی بگیر

چرا اصلا از سیستمهای net. نصب نمی کنی ، اگر هدفت داشتن یه سایت شخصی هست

سیستم های زیادی هست

BlogEngine.Net

Mojoportal

Netpro (ایرانی هست)

اینا زبان فارسی ساپورت می کنن

mkmosaarg

تازه وارد
ممنون مدیر جون اما اکستراکت کردن زمان آپلود نیاز به سرعت بالا داره مخصوصا اگه حجم فایل زیاد باشه ممکنه وسط کار errorبده

مشکل unzip کردن توپلسک رو میشه با استفاده از سایت http://www.net2ftp.comحل کرد،اما هنوز برای نصب بعضی از اسکریپت ها مشکل دارم

واسه من پول مهم نیست ،اینجایی که من خرید کردم هاست ویندوز ازلینوکس گرونتر بود، منم چون میخواستم به هیچ مشکلی بر نخورم ویندوز خریدم

میشه الان من این هاست ویندوز رو پس بدم از همونجا لینوکس بگیرم؟یعنی این براشون امکامن پذیره که تغییر بدن ؟!

یک فروشنده هاست لینوکس که امکانات، سرعت،پشتیبانی،کنترل پنل هاستش خوب باشه رو معرفی کنید،قیمتشم زیاد مهم نیست

AHMAD-SE

تازه وارد
ممنون مدیر جون اما اکستراکت کردن زمان آپلود نیاز به سرعت بالا داره مخصوصا اگه حجم فایل زیاد باشه ممکنه وسط کار errorبدهمشکل unzip کردن توپلسک رو میشه با استفاده از سایت http://www.net2ftp.comحل کرد،اما هنوز برای نصب بعضی از اسکریپت ها مشکل دارم

واسه من پول مهم نیست ،اینجایی که من خرید کردم هاست ویندوز ازلینوکس گرونتر بود، منم چون میخواستم به هیچ مشکلی بر نخورم ویندوز خریدم

میشه الان من این هاست ویندوز رو پس بدم از همونجا لینوکس بگیرم؟یعنی این براشون امکامن پذیره که تغییر بدن ؟!

یک فروشنده هاست لینوکس که امکانات، سرعت،پشتیبانی،کنترل پنل هاستش خوب باشه رو معرفی کنید،قیمتشم زیاد مهم نیست
اگر برات پول مهم نیست هاست اشتراکی نگیر یه vps لینوکسی بگیر خیال خودت رو راحت کن

iranenaz

کاربر عضو
پیشنهاد میدم از اونی که سرویس رو گرفتید بخواید که پنلتون رو تغییر بده. البته اگر تصمیم به استفاده از net. ندارید. (فقط پیشنهاد)

بالا