(^_*) قالب WP-Forest 2.3.3

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mr Footer

کاربر عضو
سلام خدمت کاربران پرشین اسکریپ ; همون طور که از تیتر پیداست قالب WP-Forest 2.3.3 رو برای دانلود و استفاده دوستان عزیز قرار دادم راستش میخواستم درگاه زرین پال رو وصل کنم بهش که دیدم نشد یعنی من نتونستم حالا از همگاران اهل فن هر کسی که میتونه درگاه برای این قالب ردیف کنه همینجا پیام بده تا بنده شروع به فارسی سازی قالب کنم,منتظرتون هستم.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام

لینک دانلود منقضی شده

اگر کسی لینک دانلود دیگه ای داره بزاره

ممنون

mehdikabouli

تازه وارد
درود. من سیستم خرید رو اوکی میکنم واستون شما فارسی سازی و انجام بده .ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لینک دانلود جدید

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/136301051911151.zip

ehsan1111

تازه وارد
سلام.

جسارتا از دوستان کسی درگاه پرداختی برای این قالب نداره؟

ممنون

mahdiazarnia

تازه وارد
دوستانی که می توننند فارسی سازی و ایجاد درگاه payline رو انجام بدند ، لطفاً پیام خصوصی بدن ، البته قیمت رو هم ذکر کنند

Mr Footer

کاربر عضو
سلام این قالب یکی از قالب های خوب وسازگار هست از محمد جان مدیر سایت هم تشگر میکنم که لینک جدید رو قرار دادن اکه اشتباه نکنم دوستان زحمت فارسی سازی قالب رو کشیدن اگر هم نبود من با اینکه وقت ندارم ولی سعی خودم رو برای فارسی سازی استاندارد این قالب میکنم.

mahdiazarnia

تازه وارد
فارسی سازی رو خودم انجام دادم همچنین قصد دارم یکسری کدهای خوب هم به قالب اضافه کنم و کمی تغییرات ایجاد کنم

کاراش که تمام شد حتماً قرارش می دم

ولی این سیستم بدون درگاه فاقد اعتباره

لطفاً اگر کسی می تونه و یا کسی رو میشناسه که اینکارو انجام میده بگه ، ما هزینش رو هم متقابلاً خواهیم داد

HamedR

کاربر عضو
فارسی سازی رو خودم انجام دادم همچنین قصد دارم یکسری کدهای خوب هم به قالب اضافه کنم و کمی تغییرات ایجاد کنم کاراش که تمام شد حتماً قرارش می دم

ولی این سیستم بدون درگاه فاقد اعتباره

لطفاً اگر کسی می تونه و یا کسی رو میشناسه که اینکارو انجام میده بگه ، ما هزینش رو هم متقابلاً خواهیم داد
محض اطلاع تون باید بگم که علاوه بر درگاه باید یه سری از باگ های امنیتیش هم برطرف بشه .

موفق باشید....

AliFatehi

تازه وارد
این قالب ورژن فارسی و قابلیت نصب درگاهش نیومده هنوز؟؟؟ :39:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتظار ندارید که سیستمی رو که فارسی کردیم و به فروش می رسونیم رو بزاریم برای دانلود؟

قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا