app مناسب برای ووکامرس

devil1367

تازه وارد
سلام و خسته نباشد

چنتا سوال دارم

دنبال یه اپ مناسب برای ووکامرس هستم

دوتا سایت دارم

1.فروشگاه اینترنتی _ app اندروید و ios  میخوام (فروشگاه ووکامرس هست)

2.افزونه هایی که تو سایتها میذارن با سایت آپچار چه فرقی میکنه قیمت هاش اینقدر متفاوته

3.دومین سایتم یه سایت قنادیه که رزرو کیک و شیرینی داره با پرداخت انلاین اپلیکیشنی که الان تو سایت هست میتونهه این سایت رو هم ساپورت کنه ؟

4.خیلی شنیدم که میگن این اپ هایی که هست و با افزونه روی سایت نصب میشه کاملا نمیتونهه اطلاعاتن پایگاه داده رو بخونه این حرف صحت داره یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین چون واقعا این قیمت ها خیلی فرق دارن و نمیدونم کدومش به دردم میخوره

با تشکر از سایت فوق العادتون

devil1367

تازه وارد
سلام و خسته نباشد

چنتا سوال دارم

دنبال یه اپ مناسب برای ووکامرس هستم

دوتا سایت دارم

1.فروشگاه اینترنتی _ app اندروید و ios  میخوام (فروشگاه ووکامرس هست)

2.افزونه هایی که تو سایتها میذارن با سایت آپچار چه فرقی میکنه قیمت هاش اینقدر متفاوته

3.دومین سایتم یه سایت قنادیه که رزرو کیک و شیرینی داره با پرداخت انلاین اپلیکیشنی که الان تو سایت هست میتونهه این سایت رو هم ساپورت کنه ؟

4.خیلی شنیدم که میگن این اپ هایی که هست و با افزونه روی سایت نصب میشه کاملا نمیتونهه اطلاعاتن پایگاه داده رو بخونه این حرف صحت داره یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین چون واقعا این قیمت ها خیلی فرق دارن و نمیدونم کدومش به دردم میخوره

با تشکر از سایت فوق العادتون
کسی راهنمایی نمیکنه ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

درباره مورد اول که جستجو کردید خودتون.

مورد دوم ، هیچ فرقی ندارن (در ظاهر البته) در پشت قضیه نامشخص هست و هر مجموعه فاکتورهای خودشون رو محاسبه میکنن برای قیمت گذاری

مورد سوم: سیستم رزرو کیک و شیرینی؟ ندیدم تا بحال و قطعا اماده نیست باید اماده کد نویسی بشه

مورد چهارم: بستگی به کد نویسی داره ، نشنیدم چنین چیزی رو

بالا