Erorr در نصب نيوك بر روي هاست

behrouz

تازه وارد
با سلام به دوستان خويم شما هميشه مشكل هاي منو حل كرديد. امروز من به مشكل عجيبي برخوردم بعد از انتقال فايل هاي نيوك بر روي هاست و ايمپرت كردن فايل Sqlو تنظيمات config.php رفتم براي نصب اسكريپت ولي با اين ارور رويرو شدم:

FATAL ERROR: register_globals is disabled in php.ini, please enable it!

لطفا كمك كنيد

sham

کاربر عضو
بر روي هاست شما فايلي به نام htaccess. وجود داره

اون فايل رو باز کنيد و دستور زير را اول آن وارد کنيد

کد:
php_flag register_globals on
اگر باز هم نتونستید پیام خصوصی بدین تا نصب کنم ! :oops:

mohan

کاربر عضو
بر روي هاست شما فايلي به نام htaccess. وجود داره اون فايل رو باز کنيد و دستور زير را اول آن وارد کنيد

کد:
php_flag register_globals on
اگر باز هم نتونستید پیام خصوصی بدین تا نصب کنم ! :oops:
گفته دوستمون درسته و در 90 درصد این مشکل حل میشه ولی اون 10 درصد باقیمونده مشکل من رو پیدا میکنه که اون موقع باید ....

مشکل من با این صورت که این کد اوی فایل htaccess هست و لی به صورتی که قبل از کد یه علامی # وجود داره مثل زیر

کد:
#php_flag register_globals on
که باید علامت # پاک کنین تا درست بشه

behrouz

تازه وارد
دستتون درد نكنه نصب نيوك اومد ولي وقتي نصب نيوك رو كامل كردم و تبريك گفت و شاخه installرو پاك كردم ديگه سايت بالا نيومد

اين ادرس سايت هستش: 8O

mohan

کاربر عضو
بهروز جان خواستی اطلاعات بده خودم نصبش کنم

behrouz

تازه وارد
بهروز جان خواستی اطلاعات بده خودم نصبش کنم
مرسي mohanجان من بايد خودم نصبش كنم تا ياد بگيرم آخه خيلي علاقه دارم نصب رو هاست رو ياد بگيرم بازم مرسي عزيزم :oops: 8O

mohan

کاربر عضو
بهروز جون یبار پاک کن از اول نصب کن دیگه فکر نکنم راهی داشته باشه :wink:

behrouz

تازه وارد
بلاخره موفق شدم :idea:

از همه ي شما عزيزان كمال تشكر رو دارم واقعا مرسي :D :!:

Feisal

کاربر عضو
یک راه دیگه داشتی عزیزم... البته من الآن پستتو دیدم و دیر شده ... اما محض اطلاع دوستان میگم ...

شما احتمالا فایل config.php رو به اشتباه پاک کردید و به همین دلیل بعد نصب سایت بالا نیومده و اگر Config.php رو آپلود می کردید مشکل حل میشد ...

در مورد Register Global هم بستگی به نوع هاست شما و CMS داره ... توضیحات دوستان کاملا درست بود ...

اما بعضی از هاست ها باید یک فایل به نام php.ini درون پوشه Install آپلود کرد و مقادیر رجیستر رو درونش قرار داد ...

و یا برای نصب INP میتونید پوشه sample.htaccess رو به .htaccess تغییر نام بدید و ...

موفق باشید ...

بالا