ip جدید

agahassan

کاربر عضو
سلام این فکر کنم 1000 رمین جایی هست که این درخواستو میدم :((

یه کد میخوام که هر آیپی جدید که وارد سایت میشه اول بره به اون لینک همین دیگه اینکار تکرار نشه .

فقط برای اولین بار هرکس باآیپی که قبلا کسی با اون آیپی وارد سایت نشده بره به یه لینک لطفا این کد درست کنید

mahdiali35

کاربر عضو
سلام این فکر کنم 1000 رمین جایی هست که این درخواستو میدم :(( یه کد میخوام که هر آیپی جدید که وارد سایت میشه اول بره به اون لینک همین دیگه اینکار تکرار نشه .

فقط برای اولین بار هرکس باآیپی که قبلا کسی با اون آیپی وارد سایت نشده بره به یه لینک لطفا این کد درست کنید
نمونه ی ساده ش این میشه:

کد:
<?php$ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];if ( $ip=="10.10.10.10" ) {	header( 'Location: http://google.com' ) ;}?>
این آی پی 10.10.10.10 اگه وارد سایت بشه میره سایت گوگل بقیه سایت رو مشاهده میکنن..باید کد رو گسترش بدید مثلا لیست ip رو از فایل متنی برداره یا دیتابیس...!!!

agahassan

کاربر عضو
بابت جواب دادن دمت گرم امام منظورمو نفهمیدی من ظورم اینه که من بهش ایپی ندم خودش بفهمه که مثلا این آیپی تا حالا وارد سایت شده یا نه .

اگه قبلا وارد سایت شده که هیچی

ولی اگه اولین بار هست که وارد سایت میشه بره به یه آدرسی . نمیدونم متوجه عرض بنده میشی با نه

mahdiali35

کاربر عضو
بابت جواب دادن دمت گرم امام منظورمو نفهمیدی من ظورم اینه که من بهش ایپی ندم خودش بفهمه که مثلا این آیپی تا حالا وارد سایت شده یا نه . اگه قبلا وارد سایت شده که هیچی

ولی اگه اولین بار هست که وارد سایت میشه بره به یه آدرسی . نمیدونم متوجه عرض بنده میشی با نه
درود....دقیقا منظور شما رو فهمیدم....کدی که دادم هم دقیقا مربوط به همین بود اما باید توسعه داده بشه....!!!!

خودش از کجا باید بفهمه..؟؟؟ طبعا باید یک لیست از ip هایی که به سایت سر زدن در دسترس داشته باشه دیگه....این لیست رو میتونه از یک فایل متنی بگیره یا از دیتابیس دریافت کنه....

الان خونه نیستم نمیتونم کد کامل رو براتون قرار بدم....اما شما میتونی سرچ کنی نمونه ی اون رو پیدا کنی و طبق نیازت تغییرش بدی...!!!

البته میتونی منتظر پاسخ سایر دوستان هم باشی....شاد باشی...

agahassan

کاربر عضو
داداش نمیتونی یکاری کنی خودش از دیتابیس برداری من پی اچ پی فاکس نصب کردم . اگه من بخوام بهش آیپی بدم که خیلی زایست هر دفعه یه کاربر جدید بیاد باید برم ایپیشو بدم :-/

راستی این برعکس اون چیزی که من میخوام کار میکنه من میخوام اون آیپی که توش ثبت میشه به اون آدرس نره ایپی که ثبت نشده بره اونم فقط برای یکبار نه همیشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdiali35

کاربر عضو
داداش نمیتونی یکاری کنی خودش از دیتابیس برداری من پی اچ پی فاکس نصب کردم . اگه من بخوام بهش آیپی بدم که خیلی زایست هر دفعه یه کاربر جدید بیاد باید برم ایپیشو بدم :-/ راستی این برعکس اون چیزی که من میخوام کار میکنه من میخوام اون آیپی که توش ثبت میشه به اون آدرس نره ایپی که ثبت نشده بره اونم فقط برای یکبار نه همیشه
:(( .....به قرآن قسم منظورت رو فهمیدم....!!!! :D

نیازی نیست شما ip جدید رو دستی اضافه کنید...!!!

با php جوری قرار میدیم که خودش لیست رو بررسی کنه اگه جدید بود به صفحه ی دیگه هدایت بشه در ضمن ip به لیست اضافه بشه تا در دفعات بعدی به صفحه ی اصلی هدایت بشه....گفتم من شاید نتونم بزارم اما سایر دوستان میان کمکت میکنن..!!!!

شاد باشی....

agahassan

کاربر عضو
غصه نخور داداش :D

این سایرین کین تشریف میارن آخه خیلی عجله دارم :(

zegersot

کاربر عضو
خوب شما از cms اماده استفاده میکنید !

مشکل اینجاس فقط میخوای در صفحه اصلی برسی بشه یا نه در کل اسکریپت؟

من میتونم اماده کنم فقط اطلاعات کامل بده ببینم چه جوری میخوای پیاده سازی کنی

agahassan

کاربر عضو
اگه یاهو میری ایمیلمو اد کنه hassanjan_20

خب دمت گرم :53:

ببین عزیز من در اصل میخوام یه صفحه بسازم که هرکی با آیپی جدید میاد بره به این صفحه و تا وقتی که اون کد رو تایید نکرده نتونه وارد سایت بشه اگه یاهو اد کنی بهتر بهت توضیح میدم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر نکنم کسی بیاد برای شما این کار رو رایگان انجام بده

فقط میتونیم راهنمایی کنیم!

شما ابتدا ای پی کاربر رو میتونید دریافت کنید و داخل یک متغیر قرار بدید

یک شرط که بیاد دنبال ای پی شما بگرده. اگر داخل لیست توی دیتابیستون بود که هیچ. بره به صفحه 2. در غیر اینصورت ابتدا به لیست اضافه بشه و بعد بره به صفحه 1

zegersot

کاربر عضو
فکر نکنم کسی بیاد برای شما این کار رو رایگان انجام بدهفقط میتونیم راهنمایی کنیم!

شما ابتدا ای پی کاربر رو میتونید دریافت کنید و داخل یک متغیر قرار بدید

یک شرط که بیاد دنبال ای پی شما بگرده. اگر داخل لیست توی دیتابیستون بود که هیچ. بره به صفحه 2. در غیر اینصورت ابتدا به لیست اضافه بشه و بعد بره به صفحه 1
ببین حالا خوبه مشکلش این باشه !

این میخواد همچین امکانی رو به phpfox اضافه کنه ! ک اونم هم وقت گیره و هم نشدنی !

ولی اگه یه php ساده یخواد مشکلی نیست ولی بقیه کارها با خودشه ! کار اونچنان ساده ای هم نیس ک بتونه اوکی کنه !

و حرف آخرم اینه کد امنیتی رو درست کنه بهتره !

M

MAHDIYOUSEFI

Guest
شما واقعا عجولید . خب اگر یه کد اشتباهی بدن خوبه ؟

thacker

تازه وارد
فکر کنم بشه از کوکی برای این مورد استفاده کرد ... مطمئن نیستم ...

agahassan

کاربر عضو
خود چی اچ چی فاکس این امکان رو نداره بابا اون رکپچایی که شما دیدی برای ارسال ایمیل به مدیر بود اینو خود پشتیبانی رکپچا گفت . شما همین کد رو درست کنید من باهاشت ست میکنم . :76:

ramus

تازه وارد
عزیزم شما باید کد رو طوری بنویسید که آیدی های جدید انتقال داده بشه نه آیپی جدید چون اگه بخای آیپی های جدید منتقل بشن هرروز باید آیپی لیست به کد بدی !

بالا