PHP یا ASP.Net ؟!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هر کس از دید خودش و تخصص خودش میتونه صحبت کنه

کاری که من با PHP میتونم بکنم. با .net قادر به پیاده سازیش نیستم...

یا کاربر @ که از .net دفاع میکنه قطعا متخصص .net هستند...

این گونه دید ها ، محدود هستند ، زیرا افراد کمی هستند که واقعا به هر دو زبان واقف هستن و در یک سطح میدونن...

فعلا در بازار ایران (نه وب) خانواده c# بازار بهتری داره. البته بازار داره به سمت وب اپلیکیشن های php میاد...

IAMIR

کاربر عضو
من خودم بین PHP و .NET مطمئننا PHP کار می کنم . تجربه بیشتری تو PHP دارم . ولی به صورت پیشرفته .NET هم کار کردم .

PHP  داکیوکمنت های به شدت قدرتمندی دارد . و به سرعت بیشتری رو رشد است .

ولی اگر امروز کسی از من بپرسد که دنبال چه چیزی باشم . و این سوال مطرح شود . دنیای برنامه نویسی به کدام سمت می رود . بدون شک می گویم . جاوا اسکریت . دنیای برنامه نویسی به سمت جاوا اسکریپتی شدن و وب پلتفرم پیش میره . سایت های قدرتمند امروز حتی ساختار سرورشون با جاوا اسکریپت می نویسند . مثل لینکدین . به برنامه نویسی سمت سرور جاوا اسکریپت NodeJs الحاق می شود . به دلیل خطی نبودن ساختار برنامه نویسی و اصطالاحا جامپ در برنامه نویسی جاوا اسکریپت سریع ترین زبان برنامه نویسی موجود می باشد . قبل از Noejs تنها زبانی که از این قابلیت جاوا اسکریپت بهره می برد . Phyton هست . ولی به دلیل ساختار آن برنامه نویسان کمتری به آن رقبت نشان دادند .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Danial-Eshghi.Ir

تازه وارد
من خودم بین PHP و .NET مطمئننا PHP کار می کنم . تجربه بیشتری تو PHP دارم . ولی به صورت پیشرفته .NET هم کار کردم .

PHP  داکیوکمنت های به شدت قدرتمندی دارد . و به سرعت بیشتری رو رشد است .

ولی اگر امروز کسی از من بپرسد که دنبال چه چیزی باشم . و این سوال مطرح شود . دنیای برنامه نویسی به کدام سمت می رود . بدون شک می گویم . جاوا اسکریت . دنیای برنامه نویسی به سمت جاوا اسکریپتی شدن و وب پلتفرم پیش میره . سایت های قدرتمند امروز حتی ساختار سرورشون با جاوا اسکریپت می نویسند . مثل لینکدین . به برنامه نویسی سمت سرور جاوا اسکریپت NodeJs الحاق می شود . به دلیل خطی نبودن ساختار برنامه نویسی و اصطالاحا جامپ در برنامه نویسی جاوا اسکریپت سریع ترین زبان برنامه نویسی موجود می باشد . قبل از Noejs تنها زبانی که از این قابلیت جاوا اسکریپت بهره می برد . Phyton هست . ولی به دلیل ساختار آن برنامه نویسان کمتری به آن رقبت نشان دادند .
کاملا موافقم باهات

به نظر منم برنامه نویسی به سمت جاوا اسکریپت در حرکته

البته html5 و css3 هم در کنارش هستن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا