query_posts مناسب برای یک دسته بندی جدید

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوست عزیز من با استفاده از کد زیر یک طبقه بندی جدید در وردپرس برای پست تایپ post ایجاد کردم.

function tr_create_my_taxonomy_test_cat() { register_taxonomy( 'test-cat', 'post', array( 'label' => __( 'دسته بندی 2' ), 'rewrite' => array( 'slug' => 'test-cat' ), 'hierarchical' => true, ) );}add_action( 'init', 'tr_create_my_taxonomy_test_cat' );همان طور می دانید برای اینکه مطالب یک دسته بندی خاص رو ایجاد کنید باید از کد زیر استفاده کنیم.

<?php query_posts('cat=0&showposts=10'); ?> <?php if (have_posts()) : ?> <?php while (have_posts()) : the_post(); ?> سایر کدها .... <?php endwhile; endif; wp_reset_query(); ?> اما کد بالا مربوط به دسته بندی اصلی رو نشون میدم.

من می خوام مطالب دسته بندی جدید رو که ایجاد کردن نمایش بدم.

با تشکر از لطف شما.

ممنونم میشم در این زمینه راهنمایی کنید.

amiralibk.ir

تازه وارد
سلام

خب شما جای 

cat=0مقدار 0 ایدی اون دسته بندی رو ک ساختید رو قرار بدید .

یا اگه ایدیشو ندارید و هر چیزی اینجوری وارد کنید و تست بگیرید 

کد:
	<?php query_posts(array( 'post_type' => 'اسم پست تایپ','category' => 'اسم دسته بندی جدید' )); ?>        <?php if (have_posts()) : ?>        <?php while (have_posts()) : the_post(); ?>			سایر کدها ....		<?php 		endwhile; endif; 		wp_reset_query(); 		?>

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rocki3oy

کاربر عضو
سلام

خب شما جای 

cat=0مقدار 0 ایدی اون دسته بندی رو ک ساختید رو قرار بدید .

یا اگه ایدیشو ندارید و هر چیزی اینجوری وارد کنید و تست بگیرید 

<?php query_posts(array( 'post_type' => 'اسم پست تایپ','category' => 'اسم دسته بندی جدید' )); ?> <?php if (have_posts()) : ?> <?php while (have_posts()) : the_post(); ?> سایر کدها .... <?php endwhile; endif; wp_reset_query(); ?>
با سلام و احترام.

ممنونم بابت پاسختون.دقت کنید پست تایپ من همان post هست، من پست تایپ جدیدی ایجاد نکردم.

در post type اصلی وردپرس یک باکس شبیه دستی بندی جدید ایجاد کردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوستان عزیز راهنمایی و راه حلی هست که بدید با تشکر از محبت شما.

amiralibk.ir

تازه وارد
شما میخواید الان مطالب یک دسته بندی جدید که ایجاد کردید رو نمایش بدید؟

تو همون باکسی که ساختید؟

rocki3oy

کاربر عضو
function tr_create_my_taxonomy_test_cat() { register_taxonomy( 'test-cat', 'post', array( 'label' => __( 'دسته بندی 2' ), 'rewrite' => array( 'slug' => 'test-cat' ), 'hierarchical' => true, ) );}add_action( 'init', 'tr_create_my_taxonomy_test_cat' );دوست عزیز زمانی که شما کد بالارو در فانکشن قرار بدی یک طبقه بندی جدید به قسمت افزودن نوشته ایجاد خواهد شد من می خوام این طبقه بندی جدید رو نمایش بدم.

با تشکر فراوان

amiralibk.ir

تازه وارد
خب دوست عزیز من جواب رو به شما دادم . 

اسم دسته بندی رو وارد کنید و تست بگیرید

کد:
     <?php query_posts(array( 'post_type' => 'post','post-category' => 'اسم دسته بندی جدید' )); ?>	  if (have_posts()) : ?>        <?php while (have_posts()) : the_post(); ?>			سایر کدها ....		<?php 		endwhile; endif; 		wp_reset_query(); 		?>

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا