Request Timeout درگاه بانک ملت

internet

تازه وارد
سلام موقع پرداخت درگاه بانک ملت این ارور میاد

ارور 500

کد:
Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

احتمالا افزونه بانک ملت زمان بیشتری برای پردازش و جواب از سمت سرور نیازمند است

این تنظیمات بدون بررسی دقیق تر ایجاد رفع خطا نمی کند ولی به سرور و سایت شما کمک شایانی می کند تا خطای کمتری داشته باشید

در پنل سرور خودتان بخش MultiPHP INI Editor سپس با انتخاب دامنه مورد نظر و باز شدن تنظیمات php .ini نسبت به تغییر max_execution_time  از میزان 30 به 180 یا 300 اقدام کنید در صورتی که این گزینه نیز فعال بود max_input_time  آنرا به 600 ارتقا دهید مقدار memory_limit رو در صورتی که مقدار رم شما 1 گیگ باشد به 256 ارتقا دهید

در صورت ادامه یافتن خطا تاپیک را زنده نگه دارید در صورتی که رفع شد اعلام بفرمایید

موفق باشید

internet

تازه وارد
ممنون ولی خودم هیچ کار خاصی انجام ندادم امروز صبح با پشتیبانی به پرداخت صحبت کنم امروز صبح هم چک کردم دیگه اون خطا رو نمیداد ولی باز هم صفحه سفید میومد که الان تست کردم مشکل رفع شده است 

احتمال میدهم مشکل از به پرداخت بوده 

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر سرور خارج از ایران باشه ، این مشکلات ، جز موارد پیشبینی شده هستن. اما خطای 500 جدید هست و طبعا سمت سرور به پرداخت بوده

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

با خود به پرداخت صحبت کنید احتمالا راهنمایی تون می نمایند قبل تر ها برای سرور های داخلی از خارجی مسیر جداگانه تعریف می کردند

ضمنا تنظیماتی رو که گفتم بررسی کنید

و یک نکته مهم بررسی کنید مسیر ip سرور رو بلاک نباشید

موفق باشید

بالا