server error +internal server error

pendar09

تازه وارد
درود خدمت بزرگواران پرشین عزیز؛

این لینک رو ببینید

می بینید که (اگر با اینترنت اکسپلورر یا کروم باز کنید) اروری مبنی ارور سرور و ارور500 مشاهده می شه . دقیقا یاد دارم که می شه از ادرس .htaccess این فایل کاری انجام داد اما با تغییر در این فایل هیچ اتفاقی حاصل نشد .عزیزان ممکنه منو از گمراهی خارج کنن ؟
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

kasraa

کاربر عضو
سلام

مشکلی نداره من میرم با کروم و فایرفاکس ( ie ندارم ) صفحه سفید میاد

فایل htaccess. رو پاک کن ببین درست میشه یا نه

pendar09

تازه وارد
حذف فایل رو تست کردم و به نتیجه نرسیدم .با فایر فاکس حرفت رو تایید می کنم اما واسه من که با کروم ام ابنو زده

ngzIyWU8jGRnZrwhmZPwT5I+Pd2qC5IkAAAAASUVORK5CYII=
Server error

The website encountered an error while retrieving . It may be down for maintenance or configured incorrectly.

Here are some suggestions:

• this webpage later.

HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
الان که کلا سایت شما از دسترس خارجه

لطفا نام سیستم رو بگید تا بهتر کمک کنیم

این احتمال رو هم در نظر بگیرید که ممکنه مشکل از سرور باشه!

pendar09

تازه وارد
نه مشکل از سرور نیست چون ۳ سایتم روی این سروره و کاملا انهای دیگه در دسترس اند . حتی فایلی رو که. از قبل اپلود کرده بودم رووی سرور همچنان قابل دسترسی است . مشکل از همان ارور ۵۰۰است که گویا با روش های قبلی نظیز پاک کردن مشکل حل ن,می شود .

از سیستم های هایپ منیجره اسکریپتی

homayon574

کاربر عضو
نه مشکل از سرور نیست چون ۳ سایتم روی این سروره و کاملا انهای دیگه در دسترس اند . حتی فایلی رو که. از قبل اپلود کرده بودم رووی سرور همچنان قابل دسترسی است . مشکل از همان ارور ۵۰۰است که گویا با روش های قبلی نظیز پاک کردن مشکل حل ن,می شود . از سیستم های هایپ منیجره اسکریپتی
من تو سایتتون رفتم مشکلی نداشت که هر تغییری به این جهت اعمال میکنید سعی کنید بعدش سایت رو با ctrl + f5 تا صفحه کاملا رفرش بشه معمولا با رفرش معمولی گاهی وقتا کش نمیزاره نتیجه تغییرات درست اعمال شه

در حال حاظر که مشکلی من نمیبینم

kasraa

کاربر عضو
الآن که همایون گفت رفتم دوباره تست کردم دیدم درسته

کوکی هاتو پاک کن و دوباره تست کن به احتمال زیاد مشکل از همون فایل htaccess. بود

pendar09

تازه وارد
رفقای عزیز ممنون از توجه شما به این تاپیک بله مشکل به سختی با دوستان دیگه حل شد اما درسته به پای شما نمی رسم ولی متوجه هستم که اگه از کوکی و غیره باشه یا مثلا با رفرش قرار باشه درست بشه باید چکار کنم :-" :)

kasraa

کاربر عضو
بله بله :D

خو بگو مشکل از کجا بود که ما هم یاد بگیریم دیگه نزار تو خماری مارو :((

kasraa

کاربر عضو
قابلی نداره

خوشم نمیاد از مقام جدید بزا ببینم درستش میکنه محمد من از رهبر خوشم میاد مخصوصن از نوع .... :D

خمارم اون .........ته :D

homayon574

کاربر عضو
قابلی ندارهخوشم نمیاد از مقام جدید بزا ببینم درستش میکنه محمد من از رهبر خوشم میاد مخصوصن از نوع .... :D

خمارم اون .........ته :D
تای راهبر ، ای ورزشکار ، ای بادی بیلدینگ کار ، ای بزرگوار ، ای پیر برنا ، ای دانای توانا :دی

از فردا تو همه تایپکا اسپم میدم سوژت میکنم :دی >:) :)" smilieid="20" class="inlineimg" border="0">

همایون هستم ملخص به اسپم زاده :دی

kasraa

کاربر عضو
من اسپم بده نیستم همه پست هام مفیده بچه :D

الآن کلن 8 تا اسپم دارم اونم واس خاطر یه پسرست که میگه ملخص به اسپم زادست :))

بالا