shortcut ها در پست کار نمی کنه

mihancyber

تازه وارد
درود بر دوستان نازم خسته نباشید

دوستان عزیز من قالب جدیدی نصب کردم اما نمی دونم چرا نمیشه تو پست ها از شورتکات استفاده کرد :43:

باید چی کار کنم ؟

webwonder

تازه وارد
درود بر دوستان نازم خسته نباشیددوستان عزیز من قالب جدیدی نصب کردم اما نمی دونم چرا نمیشه تو پست ها از شورتکات استفاده کرد :43:

باید چی کار کنم ؟
سلام دوست عزیز اول بگید چه قالبی نصب کردید!!! وردپرس htmlو..؟ و اینکه دقیقا منظورتون از shortcutچیه؟

mahdiali35

کاربر عضو
درود بر دوستان نازم خسته نباشیددوستان عزیز من قالب جدیدی نصب کردم اما نمی دونم چرا نمیشه تو پست ها از شورتکات استفاده کرد :43:

باید چی کار کنم ؟
اگه منظورتون short code وردپرس هست هر قالب برای خودش شورت کدهای متفاوتی داره شما باید این کدها رو به قالب جدید اضافه کنید...!!!

شاد باشید...

mihancyber

تازه وارد
نه دوست عزیز منظورم شورتکات های خود قالب که کار نمی کنه تو جای دیگه کار میکنه اما رو این سایتم نمی دونم چرا کار نمی کنه

mihancyber

تازه وارد
قالب وردپرس هستش . شورتکات ها همون آیکن هایی بالای ویرایش متن که باکس یا ... به متن اضافه می کنن

webwonder

تازه وارد

باید چی کار کنم ؟
خوب با قالب پیش فرض وردپرس امتحان کردید شاید از وردپرستون باشه!شورتکات ها کلا مخصوص وردپرس هست ربطی به قالب نداره ولی اگه یک اسکرین شات از منظورتون بذارید بهتر راهنمایی میشید!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کلید های میانبر یا شورت کات ها بعضی هاشون در قالب ها تعبیه شدن و بعضی ها شون در پلاگین ها. با غیر فعال کردن هر کدوم دیگه اتفاقی نمیفته و تنها کد شورت کات نشون داده میشه

اگر شورت کات قالب هست و قبلا کار میکرده (در هاست دیگه) و الان کار نمیکنه احتمالش هست افزونه ها باعث اختلالش شدن.

برای مطمئن شدن از اینکه هاستتون مورد نداره افزونه ای که کد میانبر داره (مثل contact form 7 ) رو تست کنید.

بالا