sitemap.xml روی گوگل ایراد میگیره چاره چیه؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام به همه

دوستان اخیر متوجه شدم ورودی سایت کمی افت پیدا کرده پس از بررسی دیدم که sitemap.xml روی سایت به شدت خروجی غیر واقعی میده.

من هم از این دو مورد به نوبت استفاده کردم و متاسفانه هر دو خروجی اشتباه می دادن امروز نگاه به مخزن کردم و دیدم اصلا بروزرسانی جدید برای این دو برای اولی 2 ماه و برای دومی 5ماه نیومده 

متاسفانه طبق عکس پیوستی گزینه سومی رو که فعال کردم که با وردپرس هماهنگ بود ولی این اخطار از سوی گوگل نمایش داده شد که در همه این افزونه های قبلی هم این اخطار وجود داشت .

گزینه سومی خروجی واقعی تری رو به ما داد .

دوستان راهنمایی کنند چطور این * رو از کنار این اخطار حذف کنم که احتمالا برای خود شما ها هم این مشکل شاید باشه {اگر گوگل وبمستر خودتون رو چک نکردید چک کنید}

ممنون و موفق باشید

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل robots.txt رو با یک ادیتور مناسب (notepad++) باز کنید و فاصله ابتدا رو حذف و سیو کنید. (فاصله از اخر هم حذف کنید)

جاویدان

کاربر عضو
با سلام و خسته نباشید

ادمین محترم

متاسفانه چون افزونه خودش اقدام به ایجاد این فایل می کنه من هر چی سرور رو زیر و رو کردم پیدا نمیشه یعنی هیچ کدوم از فایل ها نیست

فقط خروجییشون هست ولی فایلی وجود نداره

واقعا گیج شدم

ممنون و موفق باشید

Public-F

تازه وارد
این فایل ربوتس شماست

یعنی داخل روت است

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

از نظر شما تو روت هستش ولی این فایل وجود نداره مجازیه چون بر مبنای php تولید میشه باید فایل درست بشه که خروجی درست در بیاد

هیچکدوم از این فایل ها نیست و وقتی نیست یعنی نمیشه دستکاریش کرد چون فایل ثابتی نیست.

ممنون از شما

خوشبختانه پس از یه سری نصب و عزل چند تا افزونه دیگه آخرش اومدم سراغ افزونه و پس از نصب دوباره و فعال شدن با راهنمایی اولیه ادمین محترم و فکر خودم دستی یه فایل robots تو هاست قرار دادم مشکل کاملا حل شد افزونه همون فایل رو به گوگل نشون داد . گوگل خوشحال :58: منم خوشحال :69: احتمالا باقی روباتها هم خوشحال :59:

درخواست بستن تاپیک رو به علت پیدا شدن جواب دارم

ممنون از همه

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا