Themeforest Clone قالب

amir.01

تازه وارد
سلام قالب Themeforest Clone رو می خواستم کسی داره به اشتراک بزاره ؟

توسط سایت منتشر شده فکر کنم

farsadf

کاربر عضو
بفرمایید این آخرین نسخه ی این تم هستش و تمامی فایل های قالب اصلی رو داره (ولی امتحان نشده است)

پلاگین Edd نیز در خود بسته موجود میباشد.

- لینک مستقیم سرور آپلود پرشین اسکریپت

armin

تازه وارد
یک نسخه در اینترنت منتشر شده که فایل هاش کمه (خرابه)

من این سیستم رو خریدم از picotheme . ولی به کل مشکل داره... گول اون سایت رو نخورید... کلاه برداره. نتونستم 89 یورو رو هم پس بگیرم ... جوابمون هم نداد...

این سیستم همون wp forest هست که قالبش رو عوض کرده و بر اساس edd کرده که با edd جدید سازگار نیست...

IAMIR

کاربر عضو
ولی برای ما تا حالا که جواب داده ... با مقداری ویرایش ...

amir.01

تازه وارد
مرسی :x:

ولی این فایل های زبان رو نداره :( برا ترجمه اش پدر ادم در میاد :46:

فکر کنم به قول ارمین جان بعضی از فایل هاش ناقصه

یعنی فقط همین موجود هست کسی نسخه کاملش رو نداره ؟ :(

armin

تازه وارد
من خیلی گشتم. همین ناقص رو پیدا کردم...

مجبور شدم بخرم. که خریدنم هم بی فایده بود

الان همین فایل رو نگاه کنید. یک قسمتش از wp-forest کپی کرده. یک فایلش از cloneforest ... اصلا الکی نوشته... فقط ظاهرش درسته...

اگر برنامه نویس هستید خوبه. وگرنه بدرد نمیخوره. باید 400 هزار تومن هزینه کنی. اخرشم باید بدی دست کسی برات تغییرات بده درگاه بنویسه ...

اگرم نسخه کاملش رو پیدا کنید با edd جدید کار نمیکنه! edd قدیمی هم باگ داره... براحتی میتونن فایلا رو بدون خرید دانلود کنن...

من به یه شرکتی گفتم گفت 300 میگیره درست میکنه...

فایل زبان هم نداره باید دستی درست کنید...

اگر میخواید هزینه کنید بدید براتون از صقر بنویسنن بهتره... اقلا میدونی چیزی هست که میخوای . با نال و... کار نکنید

weblearn

تازه وارد
سلام خدمت همه دوستان بعد ار نصب کردن این قالب این ارور در یافت میکنم در صحفه اصلی سایت کسی راهی حل درد ؟

You must be registered for see images attach

MahdiY

راهبر انجمن
من بودم

پشتیبانی همه چی داره

فارسی سالم دیگه چی میخوای ؟

درگاه بانک ملتم داره تازه ارزون ترم هست

amir.01

تازه وارد
فروشگاه پرشین اسکریپت :D وطنیش که موجود بود

فقط الان یه چیزی تو اونی که تو فروشگاه برا فروش هست نوشته شده با مال خود فروشگاه پرشین اسکریپت فرق می کنه !

فکر کنم پرشین اسکریپت خودش داره از این

Themeforest Clone استفاده می کنه درسته ؟

چون الان با نسخه انلاین همین Themeforest Clone مقایسه کردم با مال فروشگاه پرشین اسکریپت یکی بود ولی اونی که برا فروش گذاشته شده همون wp-forest هست که قالبش عوض شده البته من این طوری متوجه شدم

amir.01

تازه وارد
من خیلی گشتم. همین ناقص رو پیدا کردم...مجبور شدم بخرم. که خریدنم هم بی فایده بود

الان همین فایل رو نگاه کنید. یک قسمتش از wp-forest کپی کرده. یک فایلش از cloneforest ... اصلا الکی نوشته... فقط ظاهرش درسته...

اگر برنامه نویس هستید خوبه. وگرنه بدرد نمیخوره. باید 400 هزار تومن هزینه کنی. اخرشم باید بدی دست کسی برات تغییرات بده درگاه بنویسه ...

اگرم نسخه کاملش رو پیدا کنید با edd جدید کار نمیکنه! edd قدیمی هم باگ داره... براحتی میتونن فایلا رو بدون خرید دانلود کنن...

من به یه شرکتی گفتم گفت 300 میگیره درست میکنه...

فایل زبان هم نداره باید دستی درست کنید...

اگر میخواید هزینه کنید بدید براتون از صقر بنویسنن بهتره... اقلا میدونی چیزی هست که میخوای . با نال و... کار نکنید
یعنی تو نسخه که خریدید هم فایل های توابع کم هستن ؟ عجب ! :(

شما از کدوم سایت خرید کردی ؟

یعنی الان فایل ها

'functions/theme-functions.php',

'functions/theme-service.php',

'functions/theme-badges.php',

پیدا نمیشه :(

انوقت سایت اصلی هم باید باگ داشته باشه دیگه پس میشه ازش دانلود کرد ؟ :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir.01

تازه وارد
You must be registered for see images attach

خوب مرسی دوستان :x: من نصبش کردم :x:

الان موند فارسی سازیش :*

و درگاه بانکیش

درگاه بانک ملت از قبل موجود بود پس فقط موندش فارسی سازی شما و منو این همه خوشبختی :)) )

فقط بعد امتحانا :D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قبل از اینکه زحمت فارسی سازی بکشید به این نکته توجه کنید.

یک محصول ازمایشی خرید کنید... ببینید درصد وجه به حساب کاربر واریز میشه یا نه...

بالا