url

• نویسنده موضوع fkh
  • تاریخ شروع

fkh

تازه وارد
سلام
چند روزه که این مشکل کلافم کرده
برای همه دسته های محصولم یک url دارم ولی برای دو تا از دسته های محصول url متفاوت ایجاد مشه
مثلا ts.com/product-category/khatam/ برای خاتم
ts.com/product-category/enamel/ برای مینا
که این دوتا همون url مطلوب من و دارن
ولی برای قالیچه ts.com/product-category/sss/rug/ و برای فرش ts.com/product-catrgory/sss/carpet/
میشه، که داخلشون sss هستش و اصلا نمیخام اینطوری باشه . این دو تا دسته محصول رو کلا پاک کردم و محصولاتشون رو هم کلا پاک کردم و به محض اینکه دوباره می سازمشون با همون sss اضافه ساخته میشن .
ممنون میشم راهنمایی کنین چی کار کنم که تو این دو دسته محصول هم sss ایجاد نشه .
لازم به ذکر هستش هنوز سایت راه اندازی نشده و میتونم اشتباهات رو پاک کنم .
سپاس فراوان

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این چیزی که شما می گوید فکر نمی کنم امکان داشته باشد.
مگر در چند حالت دیگر
آیا شما افزونه ای نصب کرده اید که ایجاد url کند یا دستکاری در این زمینه داشته باشد؟
اما در حین ساخت این موارد مهمتر است:
آیا شما مطمئن هستید این دو دسته محصول اصلا وجود ندارد؟
آیا مطمئن هستید در حین ساخت دسته بندی مادر روی هیچ کدام قرار دارد؟
آیا مطمئن هستید که نوع نمایش روی پیش فرض قرار دارد؟
با اصلاح این موارد احتمالا مشکل شما رفع می شود
موفق باشید

fkh

تازه وارد
در حال حاضر والد این دو دسته رو روی هیچکدام میذارم.

حدس من اینه که در ابتدا مثلا سه ماه پیش یک والد تستی به نام sss براش گذاشتم و حالا هر وقت میخام این دسته ها رو از نو ایجاد کنم . همون مادر دسته اولیه فراخوانی میشه.
چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه .
حالا اگه این درست باشه و یک چنین والد تستی اولیه ای قبلا ایجاد کرده باشم و حالا همون ماد دسته فراخوانی میشه چطور باید از شرش راحت شد؟
سپاس از پیگیری شما

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این به نظر غیر منطقی میاد چون والد فقط وقتی میتونه اجبار کنه که وجود داشته باشه.
یک نکته که یادم رفت بپرسم (البته پرسش ها جهت خودپرسشی شما از خودتان است تا مشکل را پیدا کنید)
شما آیا از دمو در احتمالا لوکال یا سایت استفاده کرده اید یعنی درون ریزی دمو داشته اید.
گاهی همین مورد به ظاهر بی اهمیت می تواند مشکل ساز باشد زیرا اطلاعات قبلی باقی مانده و فراموش می شود حذف شود.
یه نکته مهم دیگه هم هست گاهی نامک با نام دسته بندی فرق می کند(به هر علتی) یعنی نامک که url اصلی است قبلا ثبت شده ولی چون شما فقط نام را می بینید و اصلا حواستان به نامک نیست فکر می کنید وجود ندارد . در این حالت url منحصربفرد و امکان تکرار نیست و خود سیستم به آن عدد می دهد ولی زیر مجموعه نمی کند .اما نام می تواند ده ها بار تکرار شود با نامک های مختلف این موارد باید دقت شود.
موفق باشید

fkh

تازه وارد
سلام
از قالبی که خریداری کردم یکی از دموهاشو انتخاب کردم به عنوان قالب و استفاده کردم.
در مورد نامک : نام دسته محصولات با نامک رو همیشه درست و یکی انتخاب کردم.

اگر علت دموی قالب باشه برای رفع مشکل چه باید کرد؟
ممنون از التفات شما

بالا