/?wc-ajax=get_refreshed_fragments

• نویسنده موضوع hadi62
  • تاریخ شروع

hadi62

تازه وارد
با سلام

تو بخش آمار سایت این صفحه رو( ?wc-ajax=get_refreshed_fragments) نشون میده که بازدید داره. و مربوط به وکامرس است اما اصلا چنین صفحه ای وجود نداره. چکار باید کرد؟ البته تو سایت های خارجی یه چیز هایی هست که کدی رو تو قسمت تم وکامرس کپی پیس کنی مشکل رفع میشه ولی من نتونستم اون قسمت رو در ویرایشگر وکامرس پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه w3 total cache استفاده نمی کنید احیانا؟

hadi62

تازه وارد
سلام ، نه از اون افزونه استفاده نمی کنم. متاسفانه هر روز به بازدیدش اضافه میشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه وردپرس + ووکامرس تون رو بگید لطفا

نام قالبتون رو بگید

کد زیر رو در فانکشن قالبتون قرار بدید

کد:
add_action( 'init', 'stop_heartbeat', 1 );
function stop_heartbeat() {
wp_deregister_script('heartbeat');
}

jamshimi

کاربر عضو
دقیقا همین مشکل برای من وجود داره و جزو یکی از بیشترین صفحات بازدیدی سایت هست. راه حل اساسی برای حل این مشکل چیه؟

hadi62

تازه وارد
نسخه وردپرس + ووکامرس تون رو بگید لطفا

نام قالبتون رو بگید

کد زیر رو در فانکشن قالبتون قرار بدید

add_action( 'init', 'stop_heartbeat', 1 );
function stop_heartbeat() {
wp_deregister_script('heartbeat');
}

با تشکر از حسن توجه شما

نسخه وردپرس و وکامرس هر دو آخرین نسخه موجود هستن و اسم قالب صحیفه اونم آخرین ورژن هستش(5.5.3)

جسارتا این کد چکار میکنه منظورم اونو مخفی میکنه یا اینکه نه کلا درستش میکنه؟ بازم تو قسمت آمار بازدید داشته و روز به روز زیاد میشه

ممنونم از پیگیریهایتان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کد رو گذاشتی  و فایده ای نداشت؟

hadi62

تازه وارد
کد رو گذاشتی  و فایده ای نداشت؟
بله گذاشتم ولی نتیجه ای نداشت لطفا آدرس زیر رو مشاهده کنید همچنین اون کدی که شما گفتین در بالای پیشخوان هم ظاهر شد و دیدم اثری بر اون برگه که ذیلا ادرس رو گذاشتمک نداشت دوباره پاکش کردم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر کدی که دادم در پیشخوان نمایان شده یعنی شما درست قرار ندادید کد رو...

فایل فانکشن قالبتون رو اینجا بگذارید

hadi62

تازه وارد
اگر کدی که دادم در پیشخوان نمایان شده یعنی شما درست قرار ندادید کد رو...

فایل فانکشن قالبتون رو اینجا بگذارید
اون کدها رو اینجا کپی پیس کنم یا باید یه جور دیگه ... لطفا راهنمایی کنید اخه کدها رو کپی پیس کردم از راست  به چپ نشون داد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کد رو درون یک فایل txt بگذارید و فایل رو فشرده در اینجا آپلود (پیوست) کنید.

hadi62

تازه وارد
با سلام طبق فرمایش شما من کد ها را رو ارسال کردم امیدوارم بتونید این مشکل رو حل کنید در ضمن شما درست می فرمودید من اون کد رو درس جاگذاری نکرده بودم که در پیشخوان نمایان می شد ولی دوستان راهنمایی کردن من کد رو درست جاگذاری کرده و به خوبی بروز رسانی شد اما متاسفانه باز همچنان مشکل سر جاش بود. توکل به خدا

با تشکر

You must be registered for see images attach

jamshimi

کاربر عضو
من هم همین مشکل رو دارم و یه قسمت در آمار مربوط به همین ادرس هست و در صفحه ای که لود میشه تنها این کد دیده میشه چطور باید رفعش کنم؟

کد:
{"fragments":{"div.widget_shopping_cart_content":"<div class=\"widget_shopping_cart_content\">\n\n<ul class=\"cart_list product_list_widget \">\n\n\t\n\t\t<li class=\"empty\">\u0633\u0628\u062f \u062e\u0631\u06cc\u062f \u0634\u0645\u0627 \u062e\u0627\u0644\u06cc \u0627\u0633\u062a.<\/li>\n\n\t\n<\/ul><!-- end product list -->\n\n\n<\/div>",".shooping-count-outer":"\t<span class=\"shooping-count-outer\"><i class=\"fa fa-shopping-cart\"><\/i><\/span>\n\t"},"cart_hash":""}

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام طبق فرمایش شما من کد ها را رو ارسال کردم امیدوارم بتونید این مشکل رو حل کنید در ضمن شما درست می فرمودید من اون کد رو درس جاگذاری نکرده بودم که در پیشخوان نمایان می شد ولی دوستان راهنمایی کردن من کد رو درست جاگذاری کرده و به خوبی بروز رسانی شد اما متاسفانه باز همچنان مشکل سر جاش بود. توکل به خدا

با تشکر

You must be registered for see images attach

کدی که در ابتدا دادم رو در انتهای همین کدت قرار بده...

hadi62

تازه وارد
من هم همین مشکل رو دارم و یه قسمت در آمار مربوط به همین ادرس هست و در صفحه ای که لود میشه تنها این کد دیده میشه چطور باید رفعش کنم؟

{"fragments":{"div.widget_shopping_cart_content":"<div class=\"widget_shopping_cart_content\">\n\n<ul class=\"cart_list product_list_widget \">\n\n\t\n\t\t<li class=\"empty\">\u0633\u0628\u062f \u062e\u0631\u06cc\u062f \u0634\u0645\u0627 \u062e\u0627\u0644\u06cc \u0627\u0633\u062a.<\/li>\n\n\t\n<\/ul><!-- end product list -->\n\n\n<\/div>",".shooping-count-outer":"\t<span class=\"shooping-count-outer\"><i class=\"fa fa-shopping-cart\"><\/i><\/span>\n\t"},"cart_hash":""}

مثل اینکه این مشکل در ایران ناشناخته هستش و کسی نمیتونه حلش کنه. همچنین این مشکل مربوط به وکامرس هستش و این ما رو در حل کردنش یه قدم جلو می بره... البته با سرچ در سایت های خارجی به یه چیز هایی میرسیم مثل کد های ajax  وکامرس که متاسفانه برای ما که سواد کد نویسی نداریم نامفهومه...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در حال بررسی این مورد هستم. این بسیار عجیب هست ، و دلیل نامشخص (در فروم های خارجی روش هایی دادن) که بهتون گفتم و کار نکرد.

majid555

تازه وارد
در حال بررسی این مورد هستم. این بسیار عجیب هست ، و دلیل نامشخص (در فروم های خارجی روش هایی دادن) که بهتون گفتم و کار نکرد.

سلام صفحه بالارو ببینید منم همین مشکل رو دارم توی سایت همیار وردپرس هم چندین بار این مشکل مطرح شد کسی که پاسخ میداد میگفت سوالات رو نمیبینه!!!!!!! فکرشو بکنید طرف میگفت کامنت هایی که بلد نیس جواب بده رو نمیبینه واقعا خنده دار و تاسف باره

لطفا حل این مشکل رو در اولویت قرار بدید ممنونم از شما.

البته فک کنم یه ریدایرکت مشکل رو حل بکنه ولی خب اساسی نیست.

بالا