woocommerce VS wpshop

lahijsabz

کاربر عضو
قبل از هر چیز اگه جای بدی تاپیک زدم عذر خواهی می کنم

دوستان و اساتید محترم من می خوام یه فروشگاه حرفه ای راه اندازی کنم یک فروشگاه با ووکامرس راه اندازی کردم و تقریبا خوب بوده و با راهنمایی دوستان تونستم کارمو راه بندازم می خوام بدونم بین این دو تا فروشگاه کدومش بهتره ممنونتون میشم راهنمایی کنید

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
اصلا فکر کردن هم نمی خاد. ووکامرس بهترین انتخابه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

lahijsabz

کاربر عضو
ممنون یعنی با توجه به توضیحاتی که داده سیستم کلیکی و سئوی 500 درصد همش تبلیغاته؟

این صفحه رو ببینید

omidrastegar

کاربر عضو
wpshop یک افزونه خوب بود خودم ازش استفاده می کردم ولی به علت پشتیبانی ضعیف و همچنین قطع پشتیبانی در حال حاضر و مشکلات زیاد و محدود کردن الان در حال انتقال به ووکامرس هستم.

lahijsabz

کاربر عضو
واقعا ممنون از راهنماییتون

امید جان میشه افزونه رو برام ارسال کنی ببینم چجوریه میدونم قفل دامنه داره اما اگه برات مقدوره برام ارسالش کن ممنونم

با این تفاسیر من روی همین ووکامرس می مونم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر میکنم خرید ووکامرس ، توسط وردپرس دیگه بحثی باقی نگذاره که کدوم افزونه ی وردپرسی برای فروشگاه مناسبه

lahijsabz

کاربر عضو
آره ووکامرس یا نینجای وردپرس همونطور که نینجا در ژاپن باستان خیلی نیروی خوف ناکی بوده ووکامرس هم نینجای وردپرسه

فقط محمد جان چطور روی سئوی این نینجا کار کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه هایی در این زمینه معرفی شدن. جستجو بفرمائید

bookman

تازه وارد
قبل از هر چیز اگه جای بدی تاپیک زدم عذر خواهی می کنم دوستان و اساتید محترم من می خوام یه فروشگاه حرفه ای راه اندازی کنم یک فروشگاه با ووکامرس راه اندازی کردم و تقریبا خوب بوده و با راهنمایی دوستان تونستم کارمو راه بندازم می خوام بدونم بین این دو تا فروشگاه کدومش بهتره ممنونتون میشم راهنما
من افزونه رو از ساییتشون خریدم ولیی ایرادات بسیار بسیار زیادی داره که بیخییالش شدم و رایگان دادم به یکی از دوستانم

شماره فاکتور اشتباه

کد رهگیری که ارسال میکرد اشتباه و ...

قیمت گران نسبت به امکانات

ببینید بیشتر امکاناتی که اونجا داشته رو میتونید فقط با اضافه کردن چند تا افزوهنه توی ووکامرس بدست بارید ولی واقعا بدست اوردن امکانات ووکامرس کار سختیه ... واقعا خیلی خیلی حرفه ای و خوب ! من که دو ساله تقریبا فقط دارم از ووکامرس استفاده میکنم.

lahijsabz

کاربر عضو
اگه بچه های تیم ووکامرس یکم روی این فروشگاه بیشتر کار کنن و امکاناتشو زیاد کنن خیلی عالی میشه مثلا همین افزوه تگ ساز رو بهش اضافه کنن که اسکریپت مشابهش تو سایت معرفی شد

یا سیستم کلیکی برای جذب بازار یاب

و یه سوال چطوری میشه تو سرچ گوگل کاری کرد که زیر سایت ستاره دار بشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگه بچه های تیم ووکامرس یکم روی این فروشگاه بیشتر کار کنن و امکاناتشو زیاد کنن خیلی عالی میشه مثلا همین افزوه تگ ساز رو بهش اضافه کنن که اسکریپت مشابهش تو سایت معرفی شد

جای سوالت اینجا نیست ولی

گوگل سرچ کن "افزونه امتیاز به مطالب سایت در گوگل"

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی

سلام. سیستم کلیکی جذب بازاریاب ووکامرس که تازه معرفی شده .

affiliatewp یکی از برترین افزونه های بازاریابی وردپرس هست . کار تیم نویسنده EDD هم هست .

بالا