wp-statisticsمشکل در نمایش آمار

mhdh72

تازه وارد
سلام میخواستم بدونم مشکل این افزونه چیه جدیدا قاط زده کلن :39: خودم تو سایت هستم آنلاین ها رو صفر نشون مییده بعد یهو میره 25 اصن موندم چی ب چیه ؟؟ :|

الانم وبگذر گذاشتم اگه میشه هر کس میبینه سایت رو بگه با هم میخونن یا نه بیشتر هم آنلاین ها

برا من چند بار شد آنلاین رو صفر نشون داد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه cache چیزی نصب نکردید؟

hosein71

تازه وارد
منم قبلا باهاش مشکل داشتم. با اینکه تنظیمات بازدید برای هر نفر روی همون 1 بود، اما آمار رو کلا اشتباه نشون میداد.

افزونه statpress v بنظرم خیلی خوبه.

parspace

کاربر عضو
درود

بنده از این افزونه روی سایت خودم استفاده می کنم و مشکلی نداره . احتمالا با افزونه ای دیگه تداخل داشته باشه . نسخه جدیدش امروز ارائه شد بروزرسانی کنید شاید مشکلتون برطرف شد .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من همزمان از وبگذر و آماره و wp slimstat استفاده میکنم . کش رو هم خیلی وقته غیرفعال کردم ولی نشده که این سه تا عدد یکسانی نشون بدن .

فعلا تنها منبعی که حس میکنم معتبر تر از بقیه بهم آمار نشون میده آنالیزگر گوگله که میدونم درست ذخیره میکنه اما هنوز یک افزونه نمایش دهنده خوب براش پیدا نکردم

mhdh72

تازه وارد
افزونه cache چیزی نصب نکردید؟
آره خیلی گشتم دنبال پلاگین کش آخرش به یه ترکیب Hyper cache و db cache reloaded رسیدم الان اینا با هم ست هستن

هاپر کش رو غیر فعال کردم تست گرفتم بازم میزنه 0 آنلاین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mhdh72

تازه وارد
من همزمان از وبگذر و آماره و wp slimstat استفاده میکنم . کش رو هم خیلی وقته غیرفعال کردم ولی نشده که این سه تا عدد یکسانی نشون بدن . فعلا تنها منبعی که حس میکنم معتبر تر از بقیه بهم آمار نشون میده آنالیزگر گوگله که میدونم درست ذخیره میکنه اما هنوز یک افزونه نمایش دهنده خوب براش پیدا نکردم
واقن خیلی اعصاب خورد کنه یه افزونه نیست که همه فن حریف باشه :(

mhdh72

تازه وارد
درودبنده از این افزونه روی سایت خودم استفاده می کنم و مشکلی نداره . احتمالا با افزونه ای دیگه تداخل داشته باشه . نسخه جدیدش امروز ارائه شد بروزرسانی کنید شاید مشکلتون برطرف شد .
آپدیته رو آخرین ورژن :39:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آره خیلی گشتم دنبال پلاگین کش آخرش به یه ترکیب Hyper cache و db cache reloaded رسیدم الان اینا با هم ست هستن هاپر کش رو غیر فعال کردم تست گرفتم بازم میزنه 0 آنلاین
خود صوفی گفته که با کش کار نمیکنه .

البته آماره فقط بازدیدکننده هایی رو میشمره که داخل مدیریت نیستنا .

یعنی باید لوگ اوت شده باشی تا تورو هم بشماره . یعنی مدیرها رو نمیشمره

تنها آمارگیری که تا الان پیدا کردم که با کش سازگاره wp slimstat هست که البته داخل مخزن وردپرس خیلی از آماره محبوبتره . که اونم برای سازگاری با کش باید تو تنظیماتش روی قسمت جاوا بزارینش .

mhdh72

تازه وارد
خود صوفی گفته که با کش کار نمیکنه .البته آماره فقط بازدیدکننده هایی رو میشمره که داخل مدیریت نیستنا .

یعنی باید لوگ اوت شده باشی تا تورو هم بشماره . یعنی مدیرها رو نمیشمره

تنها آمارگیری که تا الان پیدا کردم که با کش سازگاره wp slimstat هست که البته داخل مخزن وردپرس خیلی از آماره محبوبتره . که اونم برای سازگاری با کش باید تو تنظیماتش روی قسمت جاوا بزارینش .
مرسی این افزونه رو نصب کردم ولی یه مشکل فنی

تو مدیریت فقط میتونم تب تنظیمات رو باز کنم و بقیشون باز نمیشه و ارور زیر رو میده

توی تب نگهداری هم ارور زیر هست

کد:
[B]Warning[/B]:  mktime() expects parameter 4 to be long, string given in [B]/home/urbansem/public_html/wp-content/plugins/wp-slimstat/admin/view/wp-slimstat-db.php[/B] on line [B]132[/B]

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا