نوشته‌های نمایه جدید

سلا من از این افزونه
WooCommerce Checkout Field Editor
استفاده میکنم و این افزونه متغییر شماره موبایل رو تغییر میده. حالا من چطوری میتونم اون متغییر رو بشونم سرجاش که شماره موبایل رو دریافت کنه از فرم خرید؟ وقتی افزونه رو غیرفعال کردم پیام ارسال شد. ولی وقتی فعالش میکنم (و مجبورم فعال کنم) ارسال نمیشه. در واقع اون فیلد شماره موبایلی که این افزونه ایجاد میکنه رو افزونه شما نمیشناسه!
هنوز ربات هایی مانند ربات اینستاگرام کاربر مجازی به فعالیت خود ادامه داده و سایت کاربر مجازی با بروز رسانی های پی در پی سعی در تلاش بوده تا کاربران خود را راضی و خرسند نگه دارد.
برای خرید ربات اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-اینستاگرام-کاربر-مجازی
سلام به همه عزیزان
مدتی هست هنگام افزودن محصول جدید ، قسمت برچسب هام تغییر کرد و حالت عادی نداره در عکس توضیح دادم
الان میخوام مثل قبل بشه

چون از افزونه wordpress-keyword-tool استفاده میکنم و الان دیگه برچسب ها رو وارد نمیکنه👇👇👇👇

1_b75f1.jpg

البته در قسمت نوشته ها این مشکل رو ندارم
لطفا اگر میتونید کمکم کنید🙏🙏🙏مشاهده فایل‌پیوست 7866
میخوام در افزونه یواست چندین کلمه کلیدی اضافه کنم ولی در این افزونه یواست که از پرشین اسکریپت دانلود کردم فقط کلمه کلیدی کانونی میشه اضافه کرد!
سلام
برخی پاسخ های شما مربوط به تاپیک های 4 - 5 سال پیش هست. لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید. ممنون
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: خرید فالوور اینستاگرام و proxen
proxen
proxen
چشم.ولی اگر تاپیک قدیمی بالا بیاد روی رنک شما تاثیر خوبی خواهد داشت
proxen
proxen
افزونه پرداخت زرین پال برای زنفورو را ارائه دادیم

میتونید برای ارائه اکانت های VIP ویا فروش فایل در منابع استفاده کنید
این جهان جنگ است و ما رزمنده ایم
گر نجنگیم بی گمان بازنده ایم
اشتراک پراکسی فیت نت کاملا اختصاصی بوده و آن اشتراک تنها برای یک شخص با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی در نظر گرفته می‌شود. اشتراک پروکسی خریداری شده تا زمان اعتبار اشتراک، فعال خواهد بود و نیاز به تغییرات خاصی ندارد.
http://fitnets.net/buy-proxy/
در نظر داشته باشید که این پروکسی‌ها در سیستم‌عامل‌های اندروید، ویندوزفون، بلک بری، ویندوز، Ios، لینوکس و مک قابل استفاده خواهند بود.
بالا