تغییر فونت های قالب به راحتی و بدون نیاز به کدنویسی با افزونه Font Uploader فارسی

mehrpouya

کاربر عضو
قبلا افزونه Font Uploader داخل تالار قرار داده شده. اما اینجا نسخه فارسی اونو قرار میدم. البته با یه تغییر مهم: اضافه شدن فونت محبوب یکان با پشتیبانی از مرورگرهای مختلف از قبیل کروم و اکسپلورر.

این افزونه توسط کاربران ایرانی فارسی سازی شده و شما می تونید به سهولت و بدون داشتن دانش کدنویسی تمامی فونت های قالب خودتونو به یکان تغییر بدید. البته میتونین با اضافه کردن فونت های دلخواهتون تغییرات متنوع تری هم ایجاد کنید.

از قابلیت های این نسخه میشه به تغییر سایز فونت هم اشاره کرد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sajadhastam

تازه وارد
ن من رو صحیفه زدم نشد

البته رو لوکال هاست امتحان کردم

masood30

تازه وارد
قبلا افزونه Font Uploader داخل تالار قرار داده شده. اما اینجا نسخه فارسی اونو قرار میدم. البته با یه تغییر مهم: اضافه شدن فونت محبوب یکان با پشتیبانی از مرورگرهای مختلف از قبیل کروم و اکسپلورر.

این افزونه توسط کاربران ایرانی فارسی سازی شده و شما می تونید به سهولت و بدون داشتن دانش کدنویسی تمامی فونت های قالب خودتونو به یکان تغییر بدید. البته میتونین با اضافه کردن فونت های دلخواهتون تغییرات متنوع تری هم ایجاد کنید.

از قابلیت های این نسخه میشه به تغییر سایز فونت هم اشاره کرد.

ممنون. کمک بزرگی بود

arshia20

تازه وارد
باتشکر 

ولی با استفاده از این افزونه در قالب صحیفا سایز فونت های نوشته ها خیلی ریز می شود و امکان تغییر آنها نیست. لطفا راهنمائی کنید

mehrpouya

کاربر عضو
باتشکر 

ولی با استفاده از این افزونه در قالب صحیفا سایز فونت های نوشته ها خیلی ریز می شود و امکان تغییر آنها نیست. لطفا راهنمائی کنید
سلام.

تغییر سایز فونت با تنظیمات قالبه. ارتباطی به این افزونه نداره.

موفق باشید

arshia20

تازه وارد
ولی قبل از استفاده از این افزونه سایز فونت‌ ها مشکلی نداشت بعد از استفاده از فونت جدید مشکل برای سایز نوشته ها بوجو اومد که حتی در تنظیمات قالب صحیفا برای سایز نوشته های پست هیچ گزینه ای وجود ندارد

اعداد فارسی هم بعد از تغییر فونت انگلیسی می شوند در این رابطه چه کاری باید کرد؟

mehrpouya

کاربر عضو
ولی قبل از استفاده از این افزونه سایز فونت‌ ها مشکلی نداشت بعد از استفاده از فونت جدید مشکل برای سایز نوشته ها بوجو اومد که حتی در تنظیمات قالب صحیفا برای سایز نوشته های پست هیچ گزینه ای وجود ندارد

اعداد فارسی هم بعد از تغییر فونت انگلیسی می شوند در این رابطه چه کاری باید کرد؟
دوست عزیز. این بحث ربطی به افزونه نداره. فونت شما فونتی نبوده که سایز بشه یا اعدادش یونیکد باشه. من الان خط نیریزی هم با این افزونه آپ کردم. نه عدد بهم خورده نه سایز. این مسائلو باید با تنظیمات پنل قالب ست کنید.

موفق باشید

mohammadjavaad

تازه وارد
سلام.ممنون بابت این افزونه.من دانلود کردم و نصب کردم.واسه من هم مشکلی که ایجاد شده اینه که تناسب فارسی و انگلیسی رو به هم زده.مثلا جایی نوشته بودم 4000 تومان .4000 چون انگلیسی نوشته خیلی ریز شده ولی تومان بزرگتره و تناسب ندارن با هم.البته یه کم بیشتر کار کنم ببینم چه جوریه.در هر صورت ممنون بابت افزونه

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.ممنون بابت این افزونه.من دانلود کردم و نصب کردم.واسه من هم مشکلی که ایجاد شده اینه که تناسب فارسی و انگلیسی رو به هم زده.مثلا جایی نوشته بودم 4000 تومان .4000 چون انگلیسی نوشته خیلی ریز شده ولی تومان بزرگتره و تناسب ندارن با هم.البته یه کم بیشتر کار کنم ببینم چه جوریه.در هر صورت ممنون بابت افزونه
سلام.

تغییرات اندازه ها رو از طریق فانکشن یا تنظیمات پوسته اعمال کنید.

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
دوستان من این افزونه رو نصب کردم اما حالا نیاز به فونت ایران سانس نسخه woff دارم ممنون میشم دوستان این فونت رو قرار بدن

mehrpouya

کاربر عضو
دوستان من این افزونه رو نصب کردم اما حالا نیاز به فونت ایران سانس نسخه woff دارم ممنون میشم دوستان این فونت رو قرار بدن
سلام.

اینکارو خودتون باید انجام بدین. سایتهای کانورتر آنلاین برای تبدیل زیادن. 

موفق باشید

edvard

تازه وارد
کدی برای Php یا اچ تی ام ال داریدم

میخوام روی یک سی ام اس

روی کل صفحات اعمال بشه

jamshimi

کاربر عضو
سلام.

اینکارو خودتون باید انجام بدین. سایتهای کانورتر آنلاین برای تبدیل زیادن. 

موفق باشید
مشکل اینه که من این  فونت رو ندارم منظورم همین فونت انجمن پرشین اسکریپت هستش. اگه میشه همین فونت رو بزارید که ایران سانس هست فکر کنم

Qalekhani

قلعه‌خانی
مشکل اینه که من این  فونت رو ندارم منظورم همین فونت انجمن پرشین اسکریپت هستش. اگه میشه همین فونت رو بزارید که ایران سانس هست فکر کنم
میتونید از فونت ایران تهیه کنید:

کدی برای Php یا اچ تی ام ال داریدم

میخوام روی یک سی ام اس

روی کل صفحات اعمال بشه
از font-face در ابتدای کد css تون استفاده کنید:

@font-face {
font-family: myFirstFont;
src: url(sansation_light.woff);
}

بعد از این که فونت رو تعریف کردید، میتونید هر جزئی که مدنظرتون هست رو استایل دهی کنید. مثلا:

کد:
body {
    font-family: myFirstFont;
}

بالا