تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نیلسن (Nielsen) نسخه 2.4.7 فارسی نام یک پوسته تجاری ارائه شده توسط شرکت معتبر Yith می باشد که با نصب آن می توانید یک فروشگاه همه فن حریف با سیستم ووکامرس و با قابلیت های فراوان راه اندازی کنید! نیلسن دارای قابلیت های فراوانی می باشد که برخی از این قابلیت ها ، وجود چندین نوع صفحه نخست ، سازگاری با موبایل و تبلت ها ، قابلیت تنظیم رنگ بندی قالب ، وجود اسلایدر Revelation Slider ، پشتیبانی از صفحه ساز ویژوال کامپوسر ، پشتیبانی از ابزارک ها و وجود ابزارک های اختصاصی ، نصب کننده اطلاعات پیشفرض به صورت خودکار ، می باشد. قابلیت های کلی را نام می بریم

nielsen-theme-farsi-persianscript-download.jpg

​

آخرین نسخه فارسی شده (نسخه 2.4.7):

http://www.persianscript.ir/?p=5905

دوستان لطفا ابتدا ویدئوی موجود در مطلب رو مشاهده کنید. اگر مشکلی داشتید در همین تاپیک ذکر کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kianoush

تازه وارد
آقا محمد بزرگوار بسیار از شما ممنونم و از سایت و انجمن بسیار خوبت

در ضمن خدمت دوستان عزیزی که مشکل دارن عرض کنم که حتما ویدیو مربوط به آموزش ببینید.نیازی نه به سوال دارید و نه به اینکه در مکان های دیگر به دنبال حل مشکلاتتان باشید

قالب برای فروشگاهم نصب کردم و بسیار بهتر از سایر قالب هافروشگاهم به نمایش در میاد

همواره امیدوارم سلامت،شاد و موفق باشید

www.iraninternetshop.ir

arman_gts

تازه وارد
قالب بسیار خوبی هست،امیدوارم نسخه های بعدیشو هم پشتیبانی کنید و بروزرسانی کنید ، ممنون از شما

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب بسیار خوبی هست،امیدوارم نسخه های بعدیشو هم پشتیبانی کنید و بروزرسانی کنید ، ممنون از شما
حتما این برنامه رو خواهیم داشت. چون یک قالب stable و رایگان میخواستیم معرفی کنیم به کاربران . این پوسته تقریبا بهترین گزینه بود

rezaadeli

تازه وارد
چرا وقتی با موبایل سایتی که از قالب نیلسن استفاده میکند را باز میکنیم قسمت ثبت نام /ورود ندارد ولی با کامپیوتر چنین مشکلی وجود ندارد؟

mehrpouya

کاربر عضو
چرا وقتی با موبایل سایتی که از قالب نیلسن استفاده میکند را باز میکنیم قسمت ثبت نام /ورود ندارد ولی با کامپیوتر چنین مشکلی وجود ندارد؟
شما باید یه منوی اختصاصی برای موبایل تعریف کنید که مشکلتون رفع بشه

rezaadeli

تازه وارد
در مورد تعریف یک منوی اختصاصی برای  موبایل را هنمایی نمایید؟ممنون

kianoush

تازه وارد
سلام و عرض ادب خدمت دوستان

من یک مشکل کوچک دارم با این قالب

favicon یا همون آیکون کوچکی که در جلوی نام سایت قرار میگیره در تنظیمات نیست

میشه راهنمایی کنید که چگونه می تونم favicon این قالب عوض کنم؟

در توضیحات انگلیسی این قالب باید favicon در  قسمت General<<<Setting<<<Favicon باشه در حالی که در منو های مربوط به ترجمه من این بخش پیدا نکردم

با احترام و تشکر

amin_program

تازه وارد
سلام و عرض ادب خدمت دوستان

من یک مشکل کوچک دارم با این قالب

favicon یا همون آیکون کوچکی که در جلوی نام سایت قرار میگیره در تنظیمات نیست

میشه راهنمایی کنید که چگونه می تونم favicon این قالب عوض کنم؟

در توضیحات انگلیسی این قالب باید favicon در  قسمت General<<<Setting<<<Favicon باشه در حالی که در منو های مربوط به ترجمه من این بخش پیدا نکردم

با احترام و تشکر
کد زیر رو توی هدر سایتت بزار

<link href="http://Address/favicon.ico" rel="shortcut icon">

فقط آدرس فاوآیکونتو یا با فرمت png یا ico قرار بده

jinus

تازه وارد
سلام خدمت بزرگوارن عزیز،من قالب نیلسن را آپلود کردم ولی خیلی سنگینه حدود 20 الی 30 ثانیه طول می کشه تا سایت بیاد بالا اگر راه چاره ای هست لطفا راهنمایی کنید؟

ممنون

jamshimi

کاربر عضو
چطور میشه این قالب رو در کنار قالب دیگر استفاده کرد؟مثلا برای سایت یه قالب باشه و برای ووکامرس همین قالب؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام خدمت بزرگوارن عزیز،من قالب نیلسن را آپلود کردم ولی خیلی سنگینه حدود 20 الی 30 ثانیه طول می کشه تا سایت بیاد بالا اگر راه چاره ای هست لطفا راهنمایی کنید؟

ممنون
 این مربوط به هاستته. البته این دو سه روزه اینترنت کند هست و وضعیت نامشخصه. سرعت واقعی تو میتونی ابتدای هفته اینده متوجه بشی :)

چطور میشه این قالب رو در کنار قالب دیگر استفاده کرد؟مثلا برای سایت یه قالب باشه و برای ووکامرس همین قالب؟
راهی نیست!

matisashop

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید به عزیزان .

من یه پوسته حرفه ای می خوام برای فروشگام که پشتیبانی هم داشته باش کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

kianoush

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید به عزیزان .

من یه پوسته حرفه ای می خوام برای فروشگام که پشتیبانی هم داشته باش کسی می تونه راهنمایی کنه ؟
همین پوسته برای یک فروشگاه حرفه ای بهترینه.سئو فوق العاده بالایی داره و من روی سایتم نصبش کردم

شما میتونی این پوسته نصب کنی و بعد هم مشکلی داشتی از این تاپیک مشکلات خودتو مطرح کنی

matisashop

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید

من دانلود کردم و گذاشتم بارگذاری شه وشد وقتی بارگذاری شد اخرش نوشت دوباره تلاش کنید . می تونم بدونم مشکلش چیه ؟ می تونه از کند بودن اینترنت باشه آیا ؟

arman_gts

تازه وارد
سلام ،محمد جان(@mohammad) نسخه جدیدش فکر کنم موجود باشه الان ، بعد اینکه مدیریت لازم نیست فارسی شه ، من اصلا این فارسیارو نمیفهمم ! انگلیسیش بهتره ، گوگل ترانسلیت بهتر بود هیچی نمیشه فهمید

ممنون

Qalekhani

قلعه‌خانی
من دانلود کردم و گذاشتم بارگذاری شه وشد وقتی بارگذاری شد اخرش نوشت دوباره تلاش کنید . می تونم بدونم مشکلش چیه ؟ می تونه از کند بودن اینترنت باشه آیا ؟
شما به صورت FTP و یا از درون هاست فایل zip رو آپلود کنید و بعدش اکسترکت کنید. سپس برید پیشخوان وردپرس و فعال کنید باید درست شه.

بالا