ahmad.akbarzade

تازه وارد
باسلام

باید در این قسمت نرخ فروش همکاری حتما تعیین شود؟؟

توضیح میدید؟؟

You must be registered for see images attach

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام

قیمت فروش به مشتری که مشخصه

در این بخش باید قیمتی که برای بازاریاب در نظر میگیرین رو وارد کنید

مثلا:

قیمت جنس: 10 هزار تومن

قیمت بازاریاب: 7 هزار تومن

یعنی اگر مشتری با لینک بازاریاب بیاد بخره 10 هزار تومن پرداخت میکنه و 3 هزار تومن به حساب بازاریاب میره و نهایتا 7 هزار تومن به شما خواهد رسید.

ahmad.akbarzade

تازه وارد
سلام

قیمت فروش به مشتری که مشخصه

در این بخش باید قیمتی که برای بازاریاب در نظر میگیرین رو وارد کنید

مثلا:

قیمت جنس: 10 هزار تومن

قیمت بازاریاب: 7 هزار تومن

یعنی اگر مشتری با لینک بازاریاب بیاد بخره 10 هزار تومن پرداخت میکنه و 3 هزار تومن به حساب بازاریاب میره و نهایتا 7 هزار تومن به شما خواهد رسید.
خب پس فیلدی که در قسمت عمومی همکاری در فروش هستش و درصد تعیین میکنیم چه خاصیتی داره وقتی باز مجدد باید اینجا دستی قیمت تعیین کنیم؟؟

Mehr@ban

کاربر عضو
پیشنهاد میکنم اگر کسی راهنمایی نکرد

این مورد رو عملی تست کنید

بله گفته شما هم درسته، و این مورد رو هم مد نظر داشته باشید که شاید این مورد قیمت خرید جنس توسط خود بازاریاب هم باشه!

uhanna

تازه وارد
خيلي ممنون از زحمات شما

اين دو فايل رو دانلود كردم حال چطوري بايد نصبش كنم؟

سلام

با اجازه استارتر عزیز بنده یه بازنگری در ترجمه ها کردم که به نظرم باعث میشه کار با افزونه راحت تر و دلپذیرتر باشه.

مهمترین کارهایی که انجام دادم:

1.  ترجمه تعدادی از جملات 
  2. تبدیل "ارجاع" به بازاریابی. در همه موارد تبدیل نشده اند فقط در بعضی موارد نیاز بود تا به جای ارجاع از بازاریاب یا بازاریابی استفاده بشه که متناسب با جمله این تغییرات رو انجام دادم.
  3. تبدیل " همکاران در فروش" به بازاریابان. البته نه در همه جا. متناسب با جمله تغییر دادم به صورتی که مفهوم درست رو برسونه.
  4. تبدیل url به لینک
  5. تبدیل "برون بری" به برون ریزی
  6. تبدیل id به شناسه
  7. استفاده از علائم نگارشی
  8. در نهایت بهبود تعدادی از ترجمه های موجود که به نظرم اومد واقعا نیاز هست چون بعضا مفاهیم کامل رسونده نمیشد.
ویرایش جدید:

1. سود پرداخت نشده به درامد پرداخت نشده
  2. دکمه به ایجاد لینک بازاریابی
  3. لینک برگه به لینک محصول و اضافه شدن توضیحات کافی به خط بالای آن
  4. و تغییرات جزیی دیگر

فایل ها po & mo رو پیوست کردم.

uhanna

تازه وارد
براي من همچنان مشكل ارجا و بازديد داره اكانتي ساختم و تست كردم ولي لحاظ نمي كنه خريدهارو

spinator

تازه وارد
سلام دوستان خوب هستید یک سوال داشتم من این افزونه رو نصب کردم ولی متاسفانه با خطای 404 بر خورد میکنم وقتی لینک بازاریاب و باز میکنم

به طور مثال :

/ref/1

این لینک با خطای 404 روبرو میشه مشکل کجاست

axrizan

تازه وارد
ممنون از دوست عزیزم بابت زحمات و پیگیری هاشون

فقط عرض کنم که تومان و ریال با وجود ایجاد حلقه هنوزم لاتین هستند و فارسی نمی شوند آیا برای همه اینطوریه یا فقط برای منه؟

بازم ممنون از داداش گلم که زحمت فارسی سازی و ارائه نسخه جدید رو کشیدند

hadikamel

تازه وارد
سلام

ممنون از زحمات تون

آخرین نسخه (پست اول) رو دانلود کردم

متاسفانه سود رو اعمال نمیکنه

eshahnazi

تازه وارد
خيلي ممنون از زحمات شما

اين دو فايل رو دانلود كردم حال چطوري بايد نصبش كنم؟
برای بارگزاری این ترجمه ها کافیست در مسیر زیر فایل ها را آپلود و جایگزین کنید.

charmbaf.ir/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/languages

axrizan

تازه وارد
سلام دوستان . منم مثل برخی دوستان دیگه همین مشکل رو داشتم یعنی وقتی خرید انجام میشد ولی ارجاع و سود رو 0 نشون میداد . حتی با ip و کوکی های دیگه .

خب مشکل رو کشف کردم . این افزونه نمیتونه با واحد پولی فارسی کار کنه ، بخاطر همین به صورت پیشفرض ریال رو به صورت RIAL نوشته بودن . یعنی داخل مدیریت رو میشه فارسی گذاشت ولی علامتش حتما باید انگلیسی باشه . بخاطر همین من بجای تومان از irt و بجای ریال از irr استفاده کردم و بعدا از طریق فیلترهای دیگه این دو واحد رو فارسی کردم . اعشار رو هم برداشتم مثلا 2000 تومن رو به صورت 2000.00 نشون میداد که جالب نبود . .... برای اینکار کد زیر رو به فانکشن قالبتون اضافه کنید اکی میشه و مشکلی نیست :

if( class_exists( 'Affiliate_WP' ) ) { add_filter( 'affwp_currencies', function( $currencies ) { $currencies['irt'] = __('تومان', 'HANNANStd'); $currencies['irr'] = __('ریال ایران', 'HANNANStd'); return $currencies; }); add_filter( 'affwp_irt_currency_filter_before', function( $formatted, $currency, $amount ) { return $formatted = __('تومان', 'HANNANStd') . ' ' . substr( $formatted, 4); }); add_filter( 'affwp_irt_currency_filter_after', function( $formatted, $currency, $amount ) { return $formatted = substr( $formatted, 0 , -4) . ' ' . __('تومان', 'HANNANStd'); }); add_filter( 'affwp_irr_currency_filter_before', function( $formatted, $currency, $amount ) { return $formatted = __('ریال', 'HANNANStd') . ' ' . substr( $formatted, 4); }); add_filter( 'affwp_irr_currency_filter_after', function( $formatted, $currency, $amount ) { return $formatted = substr( $formatted, 0 , -4) . ' ' . __('ریال', 'HANNANStd'); }); add_filter( 'affwp_sanitize_amount_decimals', function( $decimals ) { return $decimals = 0; }); add_filter( 'affwp_format_amount_decimals', function( $decimals ) { return $decimals = 0; });}

آقای رستگار هم اگه میخواید به هسته افزونه اضافه کنید  . کد بالا رو داخل  includes/misc-functions.php قرار بدید . تشکر از شما .
از آقای ستوده بسیار ممنونم
دوستی گفتند این کد اروری به وجود می آره

من این کد رو به دوست عزیزم آقای معینی دادم و مشکل رو مطرح کردم

ایشونم بر اساس کد آقا حنان گل گلاب و تغییرات خودشون یه پلاگین نوشتن و خیلی هم سفارش کردن از حنان عزیز تشکر کنم

با این پلاگین ارجاع ها ثبت میشه و واحد پولی هم فارسی میشه

واحد پول رو رو تومان یا ریال خالی بذارید

ارجاع هم تست شد کار میکنه

از آقای رستگار گل، حنان عزیز و ابوالفضل معینی دوست داشتنی کمال تشکر را دارم

موفق باشید

Aren8

تازه وارد
Aren8 گفت:
نام‌نویسی همکاران فروش

هنگامی که فعال باشد، همکاران فروش می توانند خود را از طریق ناحیه‌ی همکاری در فروش نام‌نویسی کنند. اگر آنها از پیش یک حساب کاربری را در سایت شما داشته باشند، می توانند به سادگی با موافقت با شرایط استفاده نام‌نویسی کنند. در صورتی که نیاز به ایجاد یک حساب کاربری کاملا جدید داشته باشند، این گزینه نیز در اختیار آن‌هاست!
این مورد رو از کجا باید فعال کرد وجدانن هرچی میگردم پیدا نمیکنم  :29:

Aren8

تازه وارد

ایشونم بر اساس کد آقا حنان گل گلاب و تغییرات خودشون یه پلاگین نوشتن و خیلی هم سفارش کردن از حنان عزیز تشکر کنم

موفق باشید

دوست عزیز یعنی پلاگین قبلی رو حذف کنیم این یکی رو از اول نصب کنیم ؟

و اینکه این مورد رو هرچی گشتم پیدا نکردم خواهشا راهنماییم کنید  :29:

نام‌نویسی همکاران فروش

هنگامی که فعال باشد، همکاران فروش می توانند خود را از طریق ناحیه‌ی همکاری در فروش نام‌نویسی کنند. اگر آنها از پیش یک حساب کاربری را در سایت شما داشته باشند، می توانند به سادگی با موافقت با شرایط استفاده نام‌نویسی کنند. در صورتی که نیاز به ایجاد یک حساب کاربری کاملا جدید داشته باشند، این گزینه نیز در اختیار آن‌هاست!
پیشاپیش با سپاس فراوان

ahmad.akbarzade

تازه وارد

موفق باشید

با سلام

الان این افزونه که قرار دادید در کنار فایل اصلی و به عنوان مکمل استفاده میشه؟یا باید قبلی رو پاک کنیم به این رو به جاش نصب کنیم؟؟

omidrastegar

کاربر عضو
آخرین نسخه به همراه رفع کامل مشکل ارجاع توسط افزونه جداگانه به پست اول اضافه شد با تشکر از دوست عزیز

axrizan

تازه وارد
با سلام

الان این افزونه که قرار دادید در کنار فایل اصلی و به عنوان مکمل استفاده میشه؟یا باید قبلی رو پاک کنیم به این رو به جاش نصب کنیم؟؟
مكمل كنار پلاگين اصلى

فقد واحد پولو بذار ريال  يا تومان (خالي) تومان ايران نذار

axrizan

تازه وارد
دوست عزیز یعنی پلاگین قبلی رو حذف کنیم این یکی رو از اول نصب کنیم ؟

و اینکه این مورد رو هرچی گشتم پیدا نکردم خواهشا راهنماییم کنید  :29:

پیشاپیش با سپاس فراوان
اين پلاگين در كنار پلاگين اصلي كار ميكنه

پلاگين اصلي كه جناب رستگار گل زحمت كشيدنو ورژن آخرشو نصب كنيد و اينم كنارش

واحد پولم تومان يا ريال خالي بذاريد

Aren8

تازه وارد
آخرین نسخه به همراه رفع کامل مشکل ارجاع توسط افزونه جداگانه به پست اول اضافه شد با تشکر از دوست عزیز
سلام

امید جان همه اون موارد رو نصب و راه اندازی کردم ولی باز کار نمیکنه و اصلا داخل پنل همکاران فروش ارجاع ها و ... نشون داده نمیشه حتی با چند آی پی مختلف هم تست کردم !!!

این موارد هم انجام دادم :

1. تنظیمات کمیسیون را در تب عمومی انجام داده باشند

[*]یکپارچه سازی رو در قسمت تنظیمات تب یکپارچگی اعمال کرده باشند

[*]ارجاع برای آن محصول فعال باشد. (در قسمت ویرایش محصول)

[*]وضعیت سفارش به اتمام تغییر داده شده باشد.

[*]تست با IP دیگر صورت بگیرد.

[*]در بعضی موارد امکان دارد بعد از انجام موارد فوق باز ارجاع ثبت نگردد برای رفع مشکل در قسمت تنظیمات تب متفرقه تیک گزینه مشخص شده را بزنید:
منتها مورد گذینه 1 و 3 رو دقیقا متوجه شدم منظور چیه و باید چیکار کنم شاید اشکال از این دو مورد باشه ؟!

واقعا ممنون میشم راهنماییم کنی

پیشاپیش با سپاس فراوان

بالا