مشکلات بعد از بروزرسانی جدید ووکامرس فارسی به 2.5

toros

تازه وارد
این درگاه پرداخت کاملا کپی برداری شده از درگاه های طراحی شده توسط ووکامرس پارسی است و این عمل بدون اجازه برنامه نویس انجام شده است.  ?!?!??!?!

مگه میشه؟از سایت خود درگاه دانلود شده........

MahdiY

راهبر انجمن
خدمت شما

ویژگی رنگ رو انتخاب میکنیم و هیچی نمیاد، افزودن رو هم که میزنیم افزودن ویژگی جدید ایجاد میشه
دوست عزیز روی چند تا سایت چک شد مشکلی نبود

دوستان کسی دیگه ای هم این مشکل را داره ؟

به محض بروزرسانی نسخه جدید این مشکل پیش اومد؟

افزونه های غیر ووکامرس و ووکامرس فارسی را غیر فعال کنید و مجددا تست بزنید. نتیجه را بگید بررسی بشه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
این درگاه پرداخت کاملا کپی برداری شده از درگاه های طراحی شده توسط ووکامرس پارسی است و این عمل بدون اجازه برنامه نویس انجام شده است.  ?!?!??!?!

مگه میشه؟از سایت خود درگاه دانلود شده........

سلام

دلیلی نمیشه هرچیزی از هر سایتی دانلود بشه توسط همون سایت برنامه نویسی شده باشه .

تا نسخه 3 درگاه های ووکامرس کلی مشکلات وجود داشت. بنده کلی وقت گذاشتم و نسخه 4 درگاه ها رو از اول و بر اساس اخرین استاندارهای خود ووکامرس نوشتم . شما میتونید مشکلات مربوط به درگاه های واسطی که هنوز به نسخه 4 بروز نکردند رو بخونید یا اونها رو نصب کنید و با درگاه های نسخه 4 مقایسه کنید تا تفاوت ها رو درک کنید .

حالا این وسط یه عده اومدن بدون اینکه بخوان احترامی به حق و حقوق ما داشته باشن ، درگاه های طراحی شده توسط ما رو با چند تا تغییر url و وبسریس برای درگاه واسط خودشون ست کردن و جهت دانلود کاربرهاشون داخل سایتشون قرار دادن که مِن بعد به هر روشی شده جلوی این سو استفاده کننده ها گرفته خواهد شد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

BahramElf

کاربر عضو
دوست عزیز روی چند تا سایت چک شد مشکلی نبود

دوستان کسی دیگه ای هم این مشکل را داره ؟

به محض بروزرسانی نسخه جدید این مشکل پیش اومد؟

افزونه های غیر ووکامرس و ووکامرس فارسی را غیر فعال کنید و مجددا تست بزنید. نتیجه را بگید بررسی بشه
با تشکر از شما مشکل تداخل با افزونه userpro بود که چون همزمان با بروزرسانی انجام شده بود فکر کردم باید از این باشه، چه جوری افزونه ای در رابطه با عضویت و کاربری با ویژگی های محصولات تداخل ایجاد میکنه؟ راه حلی واسش هست؟

smtk

تازه وارد
سلام

درباره عبارت ((تماس بگیرید)) که در این ورژن قرار دادید. اگه میشه طوری پیاده اش کنید که وقتی موجودی انبار رو ناموجود میکنیم، دیگه نمایش داده نشه و فقط وقتی کالا موجود در انبار هست ولی قیمت ندارد این عبارت نمایش داده شود.

با تشکر

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
عزیز این کاملا مشخص هست که مربوط به اس ام اس پروایدر هست نه افزونه.

omid-bmps

تازه وارد
عزیز این کاملا مشخص هست که مربوط به اس ام اس پروایدر هست نه افزونه.
ببخشید دوباره این جا پیام دادم ولی باور کنید خیلی ضروریه....من به موسسه ای که به من وب سرویس داده تماس گرفتم و اونها هم چک کردم و گفتن که شاید مشکل از خود افزونه باشه...این مشکل رو باید به کجا اعلام کنم

tohi20

کاربر عضو
سلام 

بعد از بروز رسانی یک مشکلی هست - تو مشاهده سفارشات استان قم رو میزنه QM سایر شهر ها ام همین طور

smtk

تازه وارد
سلام

درباره عبارت ((تماس بگیرید)) که در این ورژن قرار دادید. اگه میشه طوری پیاده اش کنید که وقتی موجودی انبار رو ناموجود میکنیم، دیگه نمایش داده نشه و فقط وقتی کالا موجود در انبار هست ولی قیمت ندارد این عبارت نمایش داده شود.

با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

کافیه تنظیمات ووکامرس رو یکبار مرور کنید در پیکربندی = محصولات = انبار = نمایش تمام‌شدن موجودی انبار رو تیک دار کنید محصولات پس از اتمام نمایش داده نمیشن ولی برای محصولاتی که قیمت گذاری نشده می تونید از تماس بگیرید یا هر نوشته دیگه ای که خودتون مایلید استفاده کنید .

موفق باشید

arsalan655

تازه وارد
کادر نام و نام خانوادگی جایشون عوض شده راه حلش چیه؟

You must be registered for see images attach

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

با تشکر
انشالله در نسخه جدید این آپشن اضافه می شود

arsalan655

تازه وارد
اگه اشتباه نکنم مربوط به css های خود قالب هست
ممنون ولی این مشکل بعد از اپدیت به آخرین نسخه ووکامرس فارسی پیش اومد .

قبلش کادر نام و نام خانوادگی و کادر استان و شهر جاشون برعکس بود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sajad9

تازه وارد
سلام

دوستان بعد از اپدیت این قسمت وکامرس انگلیسی شد.

کسی میتونه کمک کنه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در حال بروزرسانی هستیم. کمی صبر کنید.

pedram sharif

تازه وارد
درود بر شما

بنده ووکامرس رو به نسخه 2.6.1 آپدیت کردم که بعد از اون، موقع اضافه کردن کلاس باربری متوجه شدم کلا این گزینه از قسمت محصولات حذف شده

در ضمن موقع فعال کردن افزونه نرخ حمل و نقل ووکامرس، سایت دیگه کلا بالا نمیاد!؟!

BahramElf

کاربر عضو
درود بر شما

بنده ووکامرس رو به نسخه 2.6.1 آپدیت کردم که بعد از اون، موقع اضافه کردن کلاس باربری متوجه شدم کلا این گزینه از قسمت محصولات حذف شده

در ضمن موقع فعال کردن افزونه نرخ حمل و نقل ووکامرس، سایت دیگه کلا بالا نمیاد!؟!
سلام دوست عزیز

این تاپیک مربوط به مشکلات بعد از بروزرسانی ووکامرس فارسی بود که به لطف دوستان برطرف هم شده. مشکل شما مربوط به این قسمت نیست لطفا به این

برید و مشکلتون رو دنبال کنید

بالا