malas

تازه وارد
سلام.

وقتی یه یوزر جدید ایجاد میشه، وقتی به لینک affliate میرم این پیغام رو میده:

To see the Affiliate Area, log in as an existing affiliate, or add your account as an affiliate.

میخواستم ببینم چجور میشه اتوماتیک هرچی یوزر داریم، به صورت Affliiate هم شناخته بشن؟

gar_1383

کاربر عضو
سلام.

وقتی یه یوزر جدید ایجاد میشه، وقتی به لینک affliate میرم این پیغام رو میده:

To see the Affiliate Area, log in as an existing affiliate, or add your account as an affiliate.

میخواستم ببینم چجور میشه اتوماتیک هرچی یوزر داریم، به صورت Affliiate هم شناخته بشن؟
برای اینکه یوزر جدید به صورت همکاری در فروش هم شناخته بشه باید در بخش تنظیمات افزونه قسمت متفرقه تیک ثبت خودکار کاربران تازه رو بزنید

برای تغییر کاربران قبلی به کاربر همکار در فروش باید از  پیش خوان قسمت کاربران رو ویرایش کنید

دارکوب کالا

تازه وارد
سلام . این افزونه عملکردی مثل reffer a friend داره ؟ ( یعنی کاربر دوستشو معرفی کنه و پاداش بگیره ) 

gar_1383

کاربر عضو
سلام . این افزونه عملکردی مثل reffer a friend داره ؟ ( یعنی کاربر دوستشو معرفی کنه و پاداش بگیره ) 
در این افزونه کاربر به عنوان فروشنده عمل میکنه .لینک خودش رو به اشتراک میذاره و هرکس با لینک وارد و خرید کنه ،کاربر فروشنده به صورت درصدی از فروش سهم میبره.

توضیحات به صورت کامل در تاپیک اول وجود داره

hristo

تازه وارد
سلام 

آخرین ورژن این افزونه این هست: AffiliateWP - v2.0.5

ترجمه را به چه صورت می شود یکسان سازی کرد با این نسخه؟

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bhoali

تازه وارد
31474143317971138501_1427027695_Vb91sOj.jpg

​

به روزرسانی در تاریخ 1395/11/18

​

دانلود افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس  Affiliate WP v2.0.1.1 + 18 Addons

ترجمه افزونه رو بازنگری و تکمیل و همچنین واحد تومان و ریال به آن اضافه گردید.

افزونه همکاری در فروش وردپرس افزونه ایست که خیلی از ماها به اون نیاز داریم، منظور از ماها یعنی کسانی که فروشگاه خودشون رو با وردپرس راه اندازی کردن و الان با گذشت چند ماه میخوان کار خودشون رو گسترش بدن.دیگه مثل اوایل خودتون نمی تونین به عنوان تنها فروشنده سایت اقدام به فروش کنین، در نتیجه به این فکر می افتید که فروشنده استخدام کنید و برای فروشگاه تون چندین فروشنده معرفی کنید. دیگه شما مثل اوایل هفته ای ۲ تا محصول نمی فروشید،افزایش تعداد فروش ها و پرداخت ها در صورتی که فروشنده استخدام کرده باشین شما رو سردرگم خواهد کرد چون دیگر حساب این که کدام فروشنده چقدر فروخته و درصدی که هنگام قرار داد با فروشنده بستین چقدر میشه از دست تون در خواهد رفت.برای رفع این مشکلات و مدیریت پرداخت ها و فروش ها و درصدها ی فروشندگان فروشگاه تون افزونه ای رو ساختن که همه این کارها رو سازماندهی میکنه.

توضیحات کامل افزونه برای آشنایی بیشتر شما:

چشم‌انداز همکاران فروش و ارجاع‌ها برگه‌ی چشم‌انداز

برگه‌ی چشم‌انداز یک خلاصه‌ی اجمالی از فعالیت‌های همکاری در فروش اخیر، شامل ثبت‌نام‌ها، ارجاع‌ها و بازدیدها در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین یک خلاصه‌ی سریع از درآمدهای ارجاعی همکاران فروش را به شما نمایش می‌دهد.

اگر شما اجازه‌ی ثبت‌نام برای همکاری در فروش را داده باشید، می‌توانید درخواست‌ها را به آسانی از برگه‌ی چشم‌انداز رد یا قبول کنید.

افزودن همکاران فروش

همکاران فروش → افزودن تازه

از برگه‌ی اصلی همکاران فروش، مدیران سایت به راحتی می توانند به AffiliateWP همکاران فروش جدید اضافه کنند. به راحتی نام کاربری را وارد کنید، نرخی تعیین کنید و افزودن همکار فروش را کلیک کنید!

نام‌نویسی همکاران فروش

هنگامی که فعال باشد، همکاران فروش می توانند خود را از طریق ناحیه‌ی همکاری در فروش نام‌نویسی کنند. اگر آنها از پیش یک حساب کاربری را در سایت شما داشته باشند، می توانند به سادگی با موافقت با شرایط استفاده نام‌نویسی کنند. در صورتی که نیاز به ایجاد یک حساب کاربری کاملا جدید داشته باشند، این گزینه نیز در اختیار آن‌هاست!

مدیریت ثبت‌نام‌ها

ثبت‌نام کاربران قابل مدیریت است و می‌توان آغاز به کار همکاران فروش را منوط به تأیید تک‌تک ثبت‌نام‌ها از سوی مدیر سایت کرد.

هر زمان که یک همکار در فروش ثبت‌نام می‌کند، مدیران سایت می‌توانند وارد شوند و درخواست‌ها را بپذیرند یا رد کنند.

​

ناحیه‌ی همکاری فروش

37879143317977812836_graph.png

پیش‌خوانی برای همکاران فروش شما

ناحیه‌ی همکاری در فروش که در هر برگه‌ای که محتوی کد کوتاه با [-affiliate_area] باشد نمایش داده می‌شود، گزارش عملکرد همکاران فروش شما را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

همکاران فروش به راحتی می توانند ببینند که درآمدشان چقدر بوده، چقدر از درآمد در انتظار پرداخت است، و حتی عملکرد آدرس‌های ارجاعی آن‌ها در طول زمان چگونه بوده است.

سیاهه‌ی پیوندهای ارجاعی که کلیک‌شده‌اند و این که در کجا این کلیک انجام شده، و این که این کلیک به ارجاع موفق تبدیل شده یا نه نیز برای همکاران فروش در دسترس است.

این افزونه با چه افزونه های دیگری می تواند سازگاری داشته باشد:
شما می توانید در قسمت تنظیمات از تب یکپارچگی گزینه خود رو برای همگام سازی با افزونه مورد نظرتون رو انتخاب کنید:

18097143317969242243_2014-12-06_175601.png

چطور آپدیت کنیم

اگر ورژن های قبلی این افزونه رو نصب دارید افزونه رو غیرفعال کنید و از طریق هاست تمام فایل های افزونه حذف کرده و فایل های جدید رو جایگزین کنید یا اگر این روش براتون سخته افزونه کامل حذف و دوباره نصب کنید. نگران نباشید اطلاعات قبلی از بین نمیره
واحد تومان و ریال اضافه شده احتیاج به اضافه کردن کد نیست اگر قبلا اضافه کردید کد رو حذف کنید.

​

ارجاع من ثبت نمی شود!

کسانی که با مشکل ثبت نشدن ارجاع مواجه هستند موارد زیر را بررسی نمایند.

​

1. تنظیمات کمیسیون را در تب عمومی انجام داده باشند
  2. یکپارچه سازی رو در قسمت تنظیمات تب یکپارچگی اعمال کرده باشند
  3. ارجاع برای آن محصول فعال باشد. (در قسمت ویرایش محصول)
  4. وضعیت سفارش به اتمام تغییر داده شده باشد.
  5. تست با IP دیگر صورت بگیرد.
  6. در بعضی موارد امکان دارد بعد از انجام موارد فوق باز ارجاع ثبت نگردد برای رفع مشکل در قسمت تنظیمات تب متفرقه تیک گزینه مشخص شده را بزنید:

اضافه کردن واحد تومان و ریال

برای این کار یک افزونه جداگانه توسط دوست عزیز ارسال شده که با نصب جداگانه و فعال سازی آن واحد تومان و ریال اضافه شده و مشکل ارجاع مرتفع می گردد.

با تشکر از ایشون

از نسخه 1.9.4 به بعد به صورت پیش فرض واحد ریال ایران اضافه شده است.

به همین راحتی به همین خوشمزگی پرشین اسکریپت

You must be registered for see images attach

این افزونه الاننیاز به بروز رسانی داره  ایا این تایپیک ادامه داره فایل بروز رسانی را قرار میدید یا خیر 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در صورت دسترسی داشتن به نسخه جدید قرار میگیرد. منتظر باشید.

mostafaHD

تازه وارد
نسخه اصلی 2.0.8 پیوست شد.

لطفا یکی از دوستان زحمت فارسی سازی این نسخه رو بکشه

اگه خودمم فرصت کردم فارسسیش میکنم

shahkar.iran

تازه وارد
سلام. من افزونه رو نصب کردم و برگه مربوطه رو هم تعیین کردم اما وقتی به برگه بازاریابی میرم، قالب سایت لود میشه اما جایی که مخصوص محتواس، چیزی نمایش داده نمیشه

همچنین در بالای مدیریت افزونه میزنه:

Invalid license. Please visit your account page and verify it.

در صورتی که هیچ کدی هم وارد نکردم

gar_1383

کاربر عضو
سلام. من افزونه رو نصب کردم و برگه مربوطه رو هم تعیین کردم اما وقتی به برگه بازاریابی میرم، قالب سایت لود میشه اما جایی که مخصوص محتواس، چیزی نمایش داده نمیشه

همچنین در بالای مدیریت افزونه میزنه:

Invalid license. Please visit your account page and verify it.

در صورتی که هیچ کدی هم وارد نکردم
سلام.

به جای معرفی برگه از کد کوتاه در برگه استفاده کنید.مشکل حل خواهد شد.[-affiliate_area]

این عبارت رو نادیده بگیرید.مشکلی پیش نمیاد چون بروزرسانی رو از همینجا دانلود و نصب می کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahkar.iran

تازه وارد
من خیلی قبل تر نسخه های قدیمیش رو نصب کرده بودم. الان هم رفتم تو تنظیمات و با فعال کردن گزینه حذف کلیه داده‌ها، کلاً حذفش کردم و از نو نصب کردم و حل شد

bhoali

تازه وارد

سلام چرا این قسمت ها فارسی نشون داده نمیشه ولی نسخه قبلی که باشه  فارسی هستش 

bhoali

تازه وارد
31474143317971138501_1427027695_Vb91sOj.jpg

​

به روزرسانی در تاریخ 1395/11/18

​

دانلود افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس  Affiliate WP v2.0.1.1 + 18 Addons

ترجمه افزونه رو بازنگری و تکمیل و همچنین واحد تومان و ریال به آن اضافه گردید.

افزونه همکاری در فروش وردپرس افزونه ایست که خیلی از ماها به اون نیاز داریم، منظور از ماها یعنی کسانی که فروشگاه خودشون رو با وردپرس راه اندازی کردن و الان با گذشت چند ماه میخوان کار خودشون رو گسترش بدن.دیگه مثل اوایل خودتون نمی تونین به عنوان تنها فروشنده سایت اقدام به فروش کنین، در نتیجه به این فکر می افتید که فروشنده استخدام کنید و برای فروشگاه تون چندین فروشنده معرفی کنید. دیگه شما مثل اوایل هفته ای ۲ تا محصول نمی فروشید،افزایش تعداد فروش ها و پرداخت ها در صورتی که فروشنده استخدام کرده باشین شما رو سردرگم خواهد کرد چون دیگر حساب این که کدام فروشنده چقدر فروخته و درصدی که هنگام قرار داد با فروشنده بستین چقدر میشه از دست تون در خواهد رفت.برای رفع این مشکلات و مدیریت پرداخت ها و فروش ها و درصدها ی فروشندگان فروشگاه تون افزونه ای رو ساختن که همه این کارها رو سازماندهی میکنه.

توضیحات کامل افزونه برای آشنایی بیشتر شما:

چشم‌انداز همکاران فروش و ارجاع‌ها برگه‌ی چشم‌انداز

برگه‌ی چشم‌انداز یک خلاصه‌ی اجمالی از فعالیت‌های همکاری در فروش اخیر، شامل ثبت‌نام‌ها، ارجاع‌ها و بازدیدها در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین یک خلاصه‌ی سریع از درآمدهای ارجاعی همکاران فروش را به شما نمایش می‌دهد.

اگر شما اجازه‌ی ثبت‌نام برای همکاری در فروش را داده باشید، می‌توانید درخواست‌ها را به آسانی از برگه‌ی چشم‌انداز رد یا قبول کنید.

افزودن همکاران فروش

همکاران فروش → افزودن تازه

از برگه‌ی اصلی همکاران فروش، مدیران سایت به راحتی می توانند به AffiliateWP همکاران فروش جدید اضافه کنند. به راحتی نام کاربری را وارد کنید، نرخی تعیین کنید و افزودن همکار فروش را کلیک کنید!

نام‌نویسی همکاران فروش

هنگامی که فعال باشد، همکاران فروش می توانند خود را از طریق ناحیه‌ی همکاری در فروش نام‌نویسی کنند. اگر آنها از پیش یک حساب کاربری را در سایت شما داشته باشند، می توانند به سادگی با موافقت با شرایط استفاده نام‌نویسی کنند. در صورتی که نیاز به ایجاد یک حساب کاربری کاملا جدید داشته باشند، این گزینه نیز در اختیار آن‌هاست!

مدیریت ثبت‌نام‌ها

ثبت‌نام کاربران قابل مدیریت است و می‌توان آغاز به کار همکاران فروش را منوط به تأیید تک‌تک ثبت‌نام‌ها از سوی مدیر سایت کرد.

هر زمان که یک همکار در فروش ثبت‌نام می‌کند، مدیران سایت می‌توانند وارد شوند و درخواست‌ها را بپذیرند یا رد کنند.

​

ناحیه‌ی همکاری فروش

37879143317977812836_graph.png

پیش‌خوانی برای همکاران فروش شما

ناحیه‌ی همکاری در فروش که در هر برگه‌ای که محتوی کد کوتاه با [-affiliate_area] باشد نمایش داده می‌شود، گزارش عملکرد همکاران فروش شما را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

همکاران فروش به راحتی می توانند ببینند که درآمدشان چقدر بوده، چقدر از درآمد در انتظار پرداخت است، و حتی عملکرد آدرس‌های ارجاعی آن‌ها در طول زمان چگونه بوده است.

سیاهه‌ی پیوندهای ارجاعی که کلیک‌شده‌اند و این که در کجا این کلیک انجام شده، و این که این کلیک به ارجاع موفق تبدیل شده یا نه نیز برای همکاران فروش در دسترس است.

این افزونه با چه افزونه های دیگری می تواند سازگاری داشته باشد:
شما می توانید در قسمت تنظیمات از تب یکپارچگی گزینه خود رو برای همگام سازی با افزونه مورد نظرتون رو انتخاب کنید:

18097143317969242243_2014-12-06_175601.png

چطور آپدیت کنیم

اگر ورژن های قبلی این افزونه رو نصب دارید افزونه رو غیرفعال کنید و از طریق هاست تمام فایل های افزونه حذف کرده و فایل های جدید رو جایگزین کنید یا اگر این روش براتون سخته افزونه کامل حذف و دوباره نصب کنید. نگران نباشید اطلاعات قبلی از بین نمیره
واحد تومان و ریال اضافه شده احتیاج به اضافه کردن کد نیست اگر قبلا اضافه کردید کد رو حذف کنید.

​

ارجاع من ثبت نمی شود!

کسانی که با مشکل ثبت نشدن ارجاع مواجه هستند موارد زیر را بررسی نمایند.

​

1. تنظیمات کمیسیون را در تب عمومی انجام داده باشند
  2. یکپارچه سازی رو در قسمت تنظیمات تب یکپارچگی اعمال کرده باشند
  3. ارجاع برای آن محصول فعال باشد. (در قسمت ویرایش محصول)
  4. وضعیت سفارش به اتمام تغییر داده شده باشد.
  5. تست با IP دیگر صورت بگیرد.
  6. در بعضی موارد امکان دارد بعد از انجام موارد فوق باز ارجاع ثبت نگردد برای رفع مشکل در قسمت تنظیمات تب متفرقه تیک گزینه مشخص شده را بزنید:

اضافه کردن واحد تومان و ریال

برای این کار یک افزونه جداگانه توسط دوست عزیز ارسال شده که با نصب جداگانه و فعال سازی آن واحد تومان و ریال اضافه شده و مشکل ارجاع مرتفع می گردد.

با تشکر از ایشون

از نسخه 1.9.4 به بعد به صورت پیش فرض واحد ریال ایران اضافه شده است.

به همین راحتی به همین خوشمزگی پرشین اسکریپت

شرت کد که تو متن هست باید بصورت   [affiliate_area]  باشه نه   [-affiliate_area] 

bhoali

تازه وارد
درود به همه شما 

میگم این تخت irrچیه دیگه  قبلا ترجمه درست تری داشت البته بازم تشکر میکنم  از همه بزرگوارانی که زحمت این افزونه ها را میکشند 

shahkar.iran

تازه وارد
سلام. افزونه من تا دیروز بدون مشکل بود ولی یک روزه اینطوری نشون میده آمار ورودی‌ها رو

چی کار کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لیست افزونه هاتون رو ذکر کنید

از افزونه currency swithcer استفاده نکنید لطفا.

mmj

تازه وارد
سلام دوستان .

تنظیمات این افزونه به خوبی کار میکنه و فقط یک مشکل وجود داره اون هم " نرخ تبدیل " هستش .

درصورتی که فردی خرید کنه محاسبات ورودی یا امار و ارجاع هایش به خوبی کار میکنه ولی قسمت نرخ تبدیل تمامی امارهارا بهم میریزه . یعنی فکر کنید مثلا فکر کنید یکی 18 هزار تومن از سایتتون خرید میکنه بوسیله لینک بازاریابی  . این 18 تومن بوسیله نرخ تبدیلی که نمیدونم چطور محاسبه میشه مبلغش تبدیل میشه به 30 هزار تومن (نرخ  تبدیل متفاوته و ثابت نیست ) . میخواستم ازتون سوال کنم ببینم چطور این مشکل رو حل کنم واقعا با این وضع نمیشه نرخ بازاریابان رو تعیین کرد چون مبالغ واقعی رو بصورت فضایی برای بازاریاب بالا میبره و ثبت میکنه  . عکس هم پیوست کردم که بهتر متوجه شید

لطفا کمک کنید 

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا