افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

MahdiY

راهبر انجمن
دوستان وقت بخیر

این افزونه آپدیت نمیشه؟ ظاهراً تعرفه های پست بالا رفته.من تمام بسته هایی که میفرستم 3-4 هزار تومان گاهاً بیشتر هم میشه اختلاف داره با نرخی که افزونه در نظر میگیره، با اونکه وزن محصولات همه درسته و در هزینه های اضافی هم مبلغی رو به عنوان بسته بندی و هزینه کارتن در نظر گرفتم.چظور باید متوجه شد که تعرفه ها دقیقاً همون تعرفه های اداره پست هست.
سلام

لطفا چند موردی که هزینه بیشتر شده رو بصورت خصوصی بفرستید تا بررسی شود.

مجددا تعرفه های موجود در سایت پست رو بررسی کردم. نرخ های افزونه بروز هست.

توجه داشته باشید مواردی مثل عدم درج کد پستی مقصد و از این قبیل موارد باعث افزایش قیمت پست میشه.

مشکل ما هم دقیقا همین هست! متاسفانه تعرفه های دقیق و بروز توسط پست ارائه نمی شود.

ruholla

تازه وارد
سلام

خیلی ممنون بابت تولید این افزونه مفید

میخاستم بدونم چطوری میشه هزینه پیش فرض پست پیشتاز یا پست سفارشی رو برای همه شهرها و استان ها تغییر بدم؟

و فقط به دو شهر، مثلا مشهد و کاشمر هزینه متفاوتی از هزینه پیش فرض بدم!

ممنون

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

خیلی ممنون بابت تولید این افزونه مفید

میخاستم بدونم چطوری میشه هزینه پیش فرض پست پیشتاز یا پست سفارشی رو برای همه شهرها و استان ها تغییر بدم؟

و فقط به دو شهر، مثلا مشهد و کاشمر هزینه متفاوتی از هزینه پیش فرض بدم!

ممنون
سلام

از منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل می تونید استان مربوطه رو پیدا کنید و روی ویرایش کلیک کنید.

برای استان میتونید هزینه پست سفارشی و پیشتاز را بصورت ثابت و غیرمرتبط با وزن تعیین کنید.

با تعیین هزینه پستی برای استان، این هزینه برای شهر های زیر مجموعه آن اعمال می شود.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

افزونه حمل و نقل فارسی ووکامرس نسخه 1.1.2 منتشر شد.

تغییرات این نسخه:

1. فیکس کردن مشکل پیام معتبر نبودن استان یا شهر در بعضی قالب ها

2. تست سازگاری با وردپرس نسخه 5.1 (انشالله تا هفته آینده رسما منتشر میشه)

Zar!n

تازه وارد
سلام آیا با این افزونه میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

خیر، کلا برای مسئله ای که مطرح کردید با کدنویسی کنید. افزونه ای در این رابطه ندیدم

البته افزونه "حمل و نقل ووکامرس" به شما در محاسبه هزینه حمل و نقل کمک میکنه، اما برای پرداخت در محل و گرفتن هزینه ارسال کدنویسی اختصاصی نیاز هست.

hooman_gh

تازه وارد
با درود و وقت بخیر

هنگام فعال کردن افزونه اخطار زیر وجود دارد

The plugin generated 439 characters of unexpected output during activation. If you notice “headers already sent” messages, problems with syndication feeds or other issues, try deactivating or removing this plugin​

چه مشکلی ایجاد میشه؟ ممنون

Zar!n

تازه وارد
سلام

خیر، کلا برای مسئله ای که مطرح کردید با کدنویسی کنید. افزونه ای در این رابطه ندیدم

البته افزونه "حمل و نقل ووکامرس" به شما در محاسبه هزینه حمل و نقل کمک میکنه، اما برای پرداخت در محل و گرفتن هزینه ارسال کدنویسی اختصاصی نیاز هست.

سلام

سپاس فراوان از توضیحات شما.

اما این مسئله بنظر خیلی برای فروشگاه ها میتونه مفید واقع بشه اگر دوستان برنامه نویس و توسعه دهنده این افزونه یا راه کاری برای این موضوع ارایه کنن میشه گفت یک دغدغه ای از فروشنده برطرف میشه که اگر مشتری واقعی باشه حداقل مبلغ ( هزینه ارسال ) رو واریز میکنه و مبلغ کالا رو درب منزل ( هم مشتری بخاطر عدم اعتماد بخاطر مشکلات موجود در فضای سایبر براش تقریباً برطرف میشه ) و اگر مشتری کالا رو به هر نحوی تحویل نگیره فروشنده یک طرف هزینه ارسال رو ضرر میکنه! بنظر حقیر این میتونه یک پیشنهاد باشه اگر مورد توجه شما یا سایر دوستان باشه عملی و بتونیم ازش استفاده کنیم.

MahdiY

راهبر انجمن
با درود و وقت بخیر

هنگام فعال کردن افزونه اخطار زیر وجود دارد

The plugin generated 439 characters of unexpected output during activation. If you notice “headers already sent” messages, problems with syndication feeds or other issues, try deactivating or removing this plugin​

چه مشکلی ایجاد میشه؟ ممنون
سلام

این یک هشدار است، نه یک خطا!

یعنی ممکنه در فید سایت شما مشکل ایجاد شود (با احتمال کم). این مورد را در نسخه بعدی بررسی و رفع خواهیم کرد.

hooman_gh

تازه وارد
با درود مجدد و سپاس از توجه شما

امکان غیر فعال کردن برخی شهرها و استانها در افزونه الان وجود دارد؟

یعنی بدون اینکه شهر و استانی پاک شود موقت غیر فعال شوند و هر وقت نیاز بود فعال شوند.

ممنون و سپاس فراوان

Zar!n

تازه وارد
سلام

سپاس فراوان از توضیحات شما.

اما این مسئله بنظر خیلی برای فروشگاه ها میتونه مفید واقع بشه اگر دوستان برنامه نویس و توسعه دهنده این افزونه یا راه کاری برای این موضوع ارایه کنن میشه گفت یک دغدغه ای از فروشنده برطرف میشه که اگر مشتری واقعی باشه حداقل مبلغ ( هزینه ارسال ) رو واریز میکنه و مبلغ کالا رو درب منزل ( هم مشتری بخاطر عدم اعتماد بخاطر مشکلات موجود در فضای سایبر براش تقریباً برطرف میشه ) و اگر مشتری کالا رو به هر نحوی تحویل نگیره فروشنده یک طرف هزینه ارسال رو ضرر میکنه! بنظر حقیر این میتونه یک پیشنهاد باشه اگر مورد توجه شما یا سایر دوستان باشه عملی و بتونیم ازش استفاده کنیم.
ایده کاربردی نیست؟ 

MahdiY

راهبر انجمن
با درود مجدد و سپاس از توجه شما

امکان غیر فعال کردن برخی شهرها و استانها در افزونه الان وجود دارد؟

یعنی بدون اینکه شهر و استانی پاک شود موقت غیر فعال شوند و هر وقت نیاز بود فعال شوند.

ممنون و سپاس فراوان
سلام

خیر این امکان وجود ندارد.

amirfff

تازه وارد
@MahdiY 

با سلام و تشکر از زحمت شما برای ما

یه سول داشتم

این همون افزونه ای هست که در وب سایت ژاکت برای فروش گذاشته شده؟ چون من اونو خریدم، ولی خب خیلی شک کردم که چطوری اینجوری شده! ینی اونا کپی برداری کردن از شما یا چی؟

MahdiY

راهبر انجمن
@MahdiY 

با سلام و تشکر از زحمت شما برای ما

یه سول داشتم

این همون افزونه ای هست که در وب سایت ژاکت برای فروش گذاشته شده؟ چون من اونو خریدم، ولی خب خیلی شک کردم که چطوری اینجوری شده! ینی اونا کپی برداری کردن از شما یا چی؟
سلام

دو نکته وجود دارد:

1. افزونه persian woocommerce shipping کاملا رایگان بوده، هست و خواهد بود!

2. طراحی و پیاده سازی این افزونه از صفر توسط خودمون انجام شده

لطفا لینک صفحه ای که این افزونه رو برای فروش گذاشته رو بفرستید تا بررسی کنیم.

taha_esh

تازه وارد
سلام این افزونه رو نصب کردم و متوجه شدم با تغییر وزن کالا مبلغ پست تغییر می کنه اما با تغییر شهر و استان مبلغ همون باقی می مونه مشکل از کجاست؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام این افزونه رو نصب کردم و متوجه شدم با تغییر وزن کالا مبلغ پست تغییر می کنه اما با تغییر شهر و استان مبلغ همون باقی می مونه مشکل از کجاست؟
سلام

خب قرار نیست عوض بشه. تعرفه پست فقط برای داخل استان و خارج استان متفاوته و اصلا کاری به شهر نداره. ضمن اینکه خارج استان تعرفه برا همه استان ها یکسانه.

taha_esh

تازه وارد
@MahdiY 

ممنون از پاسخگویی تصورم این بود که نرخها تابعی از وزن و مسافت هستش

keyvan212

تازه وارد
با سلام . ممنون از اینکه این افزونه فوق العاده رو ساختید.

چند تا سوال دارم اگر تکراری هست عذر خواهی میکنم . ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- آیا با در نظر گرفتن وزن برای محصولات این افزونه اتوماتیک کار تایین قیمت پست رو انجام میده؟ پیشفرض از 4600 شروع میشه. من کمترین هزینه ای که تا حالا به پست دادم 6500 بوده

2- من لیست شهرهایی که تیپاکس پشتیبانی میکنه رو دارم + اینکه اگر مورد 1 نمیشه بخوام نرخ ثابت برای پست بذارم. مثلا 15000 تومان . دونه دونه باید این شهرها رو ادیت کنم و هزینه تیپاکس و پست رو برای هرکدوم مشخص کنم؟ نمیشه مبلغ پیشفرض رو تغییر داد؟ ( این صفحه :  رو پیدا نمیکنم )

3- برای کلاس ارسال میشه توضیح بدید چطور مثلا بار بالای 15kg رو که باید باربری ارسال کنه بهش توضیح بدم؟! کلاس ارسال رو ایجاد کردم،برای یک محصول هم تستی اون روش رو انتخاب کردم اما تنظیمات خودش نمیدونم چطوریه.

سپاس.

بالا