افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

taha_esh

تازه وارد
8/3/19
8
0
1
سلام مجدد. برای رند کردن قیمت نهایی بعد از محاسبه هزینه پستی راهی وجود داره؟

mamil

تازه وارد
7/4/19
7
0
1
لطفا مسئله تون رو بیشتر توضیح بدید بتونم بررسی کنم
مسئله اول که فکر میکنم مشخصه ... پیک موتوری و تیپاکس علارغم انجام تنظیمات لازم (که فرمودین) تو تسویه حساب جز روش های حمل نمایش داده نمیشن !

ولی مسئله دوم اینه که میخوام چندتا منطقه حمل و نقل تو تنظیمات ووکامرس تعریف کنم ولی اونجا فقط میشه در حد استان تقسیم بندی کرد یا نهایتا باید از کد پسی استفاده کرد که خب مشکلاتی داره...! من میخوام برای شهری که فروشگاه هست یه تنظیمات و نرخ تایین کنم و واسه شهر همجوارش هم همینطور و بقیه شهر و استان ها با پست ارسال بشن ... راهی هست که بشه تو مناطق حمل و نقل بر اساس شهر تنظیمات رو انجام بدیم ؟

MahdiY

راهبر انجمن
25/1/13
2,099
8
38
اینترنت!
مسئله اول که فکر میکنم مشخصه ... پیک موتوری و تیپاکس علارغم انجام تنظیمات لازم (که فرمودین) تو تسویه حساب جز روش های حمل نمایش داده نمیشن !

ولی مسئله دوم اینه که میخوام چندتا منطقه حمل و نقل تو تنظیمات ووکامرس تعریف کنم ولی اونجا فقط میشه در حد استان تقسیم بندی کرد یا نهایتا باید از کد پسی استفاده کرد که خب مشکلاتی داره...! من میخوام برای شهری که فروشگاه هست یه تنظیمات و نرخ تایین کنم و واسه شهر همجوارش هم همینطور و بقیه شهر و استان ها با پست ارسال بشن ... راهی هست که بشه تو مناطق حمل و نقل بر اساس شهر تنظیمات رو انجام بدیم ؟
سلام
برای محدود کردن به شهر باید کدنویسی انجام شود.

• Like
Reactions: mamil

hamedehsani

تازه وارد
12/4/19
8
0
1
سلام و درود
وزنی که در تب حمل و نقل کالای هر محصول که به عنوان مقدار وزن محصول که جهت محاسبه ی قیمت ارسال کالا توسط افزونه ی حمل و نقل ووکامرس خوانده میشه به شکل اتوماتیک در تب مشخصات کالای هر محصول به شکل اتوماتیک واحد وزن "g" رو بعد از مقدار عددی وزن قرار میده.میخوام کاری کنم دیگه وزن رو توی تب مشخصات کالا نشون نده ولی برای محاسبه هزینه ارسال مجبورم وزن وارد کنم. لطفا راهنمایی کنید.

پیوست ها