افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

keyvan212

تازه وارد
13/3/19
10
1
3
سلام. خسته نباشید.
من یه سوال دارم؟
ببینید حداقل هزینه پستی رو 6500 میزد همیشه . من دیگه تا حالا زیر 10 تومن هیچ پستی ارسال نکردم.

اگر بخواهیم بر اساس وزن قیمت رو محاسبه کنه. برای اینکه خطا بیاد پایین حداقل وزن محصول رو چقدر بزنیم خوبه؟ ما دیگه محصول زیر 200 گرم نداریم.
بعدا برای تنظیم وزن چطوریه ؟ باید همون در تب حمل و نقل ( بخش ویرایش محصول ) وزن رو بزنیم؟
ممنون میشم پاسخ بدید بسیار حیاتیه. متشکرم

• Like
Reactions: Mohammad

m_arab

تازه وارد
2/10/19
1
0
1
سلام
چطور میتونم برای خرید از یک سقف به بالا هزینه پست را رایگان کنم؟
برای خریدهای کمتر از سقف هم می خواهم یک مبلغ ثابت برای پست سفارشی و یک مبلغ ثابت دیکر برای پست پیشتاز بگیرم

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,283
239
63
31
PersianScript
سلام. خسته نباشید.
من یه سوال دارم؟
ببینید حداقل هزینه پستی رو 6500 میزد همیشه . من دیگه تا حالا زیر 10 تومن هیچ پستی ارسال نکردم.

اگر بخواهیم بر اساس وزن قیمت رو محاسبه کنه. برای اینکه خطا بیاد پایین حداقل وزن محصول رو چقدر بزنیم خوبه؟ ما دیگه محصول زیر 200 گرم نداریم.
بعدا برای تنظیم وزن چطوریه ؟ باید همون در تب حمل و نقل ( بخش ویرایش محصول ) وزن رو بزنیم؟
ممنون میشم پاسخ بدید بسیار حیاتیه. متشکرم
ببینید هزینه ای که افزونه در نظر میگیره هزینه خام پستی هست
حالا دفاتر پستی یک سری اضافات برای مرسوله شما مثل بیمه ، کارمزد دفتر نمایندپی پست و و و در نظر میگیرن. اون ها رو باید از قبل در نظر بگیرید یا به مسئول مرسوله بگید که اون کار رو نکنه هزینه پستی تون بیاد پایین

keyvan212

تازه وارد
13/3/19
10
1
3
ببینید هزینه ای که افزونه در نظر میگیره هزینه خام پستی هست
حالا دفاتر پستی یک سری اضافات برای مرسوله شما مثل بیمه ، کارمزد دفتر نمایندپی پست و و و در نظر میگیرن. اون ها رو باید از قبل در نظر بگیرید یا به مسئول مرسوله بگید که اون کار رو نکنه هزینه پستی تون بیاد پایین
ممنون متوجه هستم. نفرمودید چقدر حداقل گرماژ رو بزنم؟ برای همه کالاها باید وزن رو وارد کنم؟

Takroo

تازه وارد
3/9/19
1
0
1
سلام دوست عزیز خیلی ممنونم از شما لطفاً تو تلگرام بهم کمک کنید ممنونم میشم
خیلی ضروریه