یک مشکل در بخش محصولات متغییر

• نویسنده موضوع sahin
  • تاریخ شروع

sahin

کاربر عضو
سلام دوستان قبلا وقتی یه محصول متغییری میزاشتم توی صفحه اصلی سایت اون محوصل زیرش می نوشت توضیحات بیشتر یعنی قیمت نمی زاشت ولی الان توی صفحه اصلی اون محصول متغییر کم ترین قیمت ویژگی قیمتو نشون میده و زیرش می نویسه انتخاب گزینه هسلام دوستان قبلا وقتی یه محصول متغییری میزاشتم توی صفحه اصلی سایت اون محوصل زیرش می نوشت توضیحات بیشتر یعنی قیمت نمی زاشت ولی الان توی صفحه اصلی اون محصول متغییر کم ترین قیمت ویژگی قیمتو نشون میده و زیرش می نویسه انتخاب گزینه ها من میخوام این قیمته نشون داده نشه چکار باید انجام بدم؟؟؟؟ ا من میخوام این قیمته نشون داده نشه چکار باید انجام بدم؟؟؟؟

tpark

کاربر عضو
سلام دوستان قبلا وقتی یه محصول متغییری میزاشتم توی صفحه اصلی سایت اون محوصل زیرش می نوشت توضیحات بیشتر یعنی قیمت نمی زاشت ولی الان توی صفحه اصلی اون محصول متغییر کم ترین قیمت ویژگی قیمتو نشون میده و زیرش می نویسه انتخاب گزینه هسلام دوستان قبلا وقتی یه محصول متغییری میزاشتم توی صفحه اصلی سایت اون محوصل زیرش می نوشت توضیحات بیشتر یعنی قیمت نمی زاشت ولی الان توی صفحه اصلی اون محصول متغییر کم ترین قیمت ویژگی قیمتو نشون میده و زیرش می نویسه انتخاب گزینه ها من میخوام این قیمته نشون داده نشه چکار باید انجام بدم؟؟؟؟ ا من میخوام این قیمته نشون داده نشه چکار باید انجام بدم؟؟؟؟
درود بر شما
بستگی به قالب شما داره که چه چیزی نشون بده، معمولا کمترین و بیشترین قیمت رو مینویسن که شما فرمودید.
اگر نمیخواید قیمت درج بشه یا از قالب حذفش کنید یا با css مخفی کنید.
موفق باشید

sahin

کاربر عضو
درود بر شما
بستگی به قالب شما داره که چه چیزی نشون بده، معمولا کمترین و بیشترین قیمت رو مینویسن که شما فرمودید.
اگر نمیخواید قیمت درج بشه یا از قالب حذفش کنید یا با css مخفی کنید.
موفق باشید
میشه بیشتر توضیح بدین چطوری از قالب حذفش کنم یا با css مخفیش کنم؟

tpark

کاربر عضو
آدرس سایت رو درج کنید تا بتونیم کد مربوط رو در اختیارتون بذاریم
موفق باشید

sahin

کاربر عضو
در 1 ساعت قبل، sahin گفته است :

سلام در همین قالبه
You must be registered for see images attach

دوستان هرکه بلد بگه چطوری میشه اون محصول متغییر را 60 تومنه نشون نده؟ میخوام همه محصولات متغییری که در آینده هم میزارم قیمت نشون نده

safirzadeh

تازه وارد
سلام دوستان

من دارم یک قالب برای ووکامرس طراحی میکنم ، زمانی که محصول متغییر تعریف میکنم ، جای قیمت توی دکمه مینویسه انتخاب گزینه ها و فرم انتخاب متغییر واسش نمیاد ، کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست؟

sahin

کاربر عضو
سلام کد زیر رو در بخشی از استایل css
قرار بدید.
CSS:
.special-price {
    display:none !important;
}
داداش یه سوال دیگه ما هم محصول متغییر داریم و هم محصول ساده ما فقط میخواهیم قیمت محصول متغیر توی صفحه اصلی نباشه اما قیمت محصول ساده تو صفحه اصلی باشه اون چطور

پیام یزدانیان

کاربر عضو
داداش یه سوال دیگه ما هم محصول متغییر داریم و هم محصول ساده ما فقط میخواهیم قیمت محصول متغیر توی صفحه اصلی نباشه اما قیمت محصول ساده تو صفحه اصلی باشه اون چطور
PHP:
add_filter( 'woocommerce_variable_sale_price_html', 'rt_remove_variation_price', 10, 2 );
add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'rt_remove_variation_price', 10, 2 );

function rt_remove_variation_price( $price ) {
$price = '';
return $price;
}

این کد رو ب فانکشن قالب اضافه کنید تا مبلغ محصول متغییر رو نشون نده براتون.
....

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام دوستان

من دارم یک قالب برای ووکامرس طراحی میکنم ، زمانی که محصول متغییر تعریف میکنم ، جای قیمت توی دکمه مینویسه انتخاب گزینه ها و فرم انتخاب متغییر واسش نمیاد ، کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست؟

اصولش همینه. ولی شما همون موقع افزودن متغییر ها یکم بالاترش یکی از متغییر ها رو بعنوان پیشفرض انتخاب کنید و بعد دیگه قیمت اون یکی رو نشون میده و فعاله

sahin

کاربر عضو
PHP:
add_filter( 'woocommerce_variable_sale_price_html', 'rt_remove_variation_price', 10, 2 );
add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'rt_remove_variation_price', 10, 2 );

function rt_remove_variation_price( $price ) {
$price = '';
return $price;
}

این کد رو ب فانکشن قالب اضافه کنید تا مبلغ محصول متغییر رو نشون نده براتون.
....
داداش من این دوتا کد ها را گذاشتم قیمت محصول متغییر در صفحه اصلی نمایش نمیده ام دوتا مشکل پیش اومد: اولی اینکه قیمت محصول ساده هم توی صفحه اصلی نمایش نمیده من فقط میخوام فقط قیمت محصول متغییر نشان داده نشه اما محصول ساده نمایش بده
دومی مشکلی که پیش اومد اینه که توی صفحه جزئیات محصول دیگه قیمت نشان نمیده هم در محصول ساده هم در محصول متغییر در صورتی که مخواستم در جزئیات محصول قیمت باشه فقط در صفحه اصلی نباشه

الان چکار کنم؟؟

sahin

کاربر عضو
داداش من این دوتا کد ها را گذاشتم قیمت محصول متغییر در صفحه اصلی نمایش نمیده ام دوتا مشکل پیش اومد: اولی اینکه قیمت محصول ساده هم توی صفحه اصلی نمایش نمیده من فقط میخوام فقط قیمت محصول متغییر نشان داده نشه اما محصول ساده نمایش بده
دومی مشکلی که پیش اومد اینه که توی صفحه جزئیات محصول دیگه قیمت نشان نمیده هم در محصول ساده هم در محصول متغییر در صورتی که مخواستم در جزئیات محصول قیمت باشه فقط در صفحه اصلی نباشه

الان چکار کنم؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
کد:
.product-type-variable .special-price { display:none;}
واسه صفحه تک محصول برای عدم نمایش قیمت متغییر این رو اضافه کن . تو استایل .

برای صفحه اصلی کدی ک بهتون دادم کاملا درسته .

صفحه اصلی رو نمیشه با استایل تغییر داد چون از ویژوال کامپوزر فکر کنم فراخوانی کردید و کلاس مخصوص متغییر را ندارد.

فقط با کد میتونید اصلاح کنید.

با قالبت هم اشنا نیستم ک بخوام بیشتر از این کمکت کنم .

پیام یزدانیان

کاربر عضو
PHP:
add_filter('woocommerce_variable_price_html','custom_from',10);
add_filter('woocommerce_grouped_price_html','custom_from',10);
add_filter('woocommerce_variable_sale_price_html','custom_from',10);
function custom_from($price){
    return false;
}

این و

PHP:
function patricks_custom_variation_price( $price, $product ) {

$target_product_types = array(
        'variable'
    );

if ( in_array ( $product->product_type, $target_product_types ) ) {
        // if variable product return and empty string
        return '';
    }

// return normal price
    return $price;
}

add_filter('woocommerce_get_price_html', 'patricks_custom_variation_price', 10, 2);

یکی یکی اینا رو امتحان کنید . یکی یکی نه همه با هم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad
بالا